Бесплатен Превозот Бела Кристално Стакло Switch Панел 12V Допир Switch Interruptor 2 Банда 2 Начин Далечински Управувач Ѕиден Прекинувач за Светилки

Бесплатен Превозот Бела Кристално Стакло Switch Панел 12V Допир Switch Interruptor 2 Банда 2 Начин Далечински Управувач Ѕиден

40 %

DEN 696.00

DEN 1160.64

Свеж

Во магацинот

2 W
Оптоварување на моќ : 0-600 W
Спектар : 433.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во sepcial земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.08 m W, линија 3≤ 0. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние прифаќаме да се врати за незадоволителен предмети. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина.1-1996 стандард. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.1-1997 и GB2099. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.12 m W
Далечински управувач растојание : 30 метри или помалку
Спектар : 433.
Далечински контролер може да се контролира неограничен број на корисници
Услови за Користење
Работна околина : температурата на работа : 0 степен -45 степен
Релативна Влажност : 10% -93% (не-кондензирање)
Пакет листата :
2* Приемник
1 * Далечински управувач
1 * упатство
Кога ќе го поставите цел,Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е потврдена.92 MHz
Живот : повеќе од 10,0000 пати
Далечинскиот управувач спецификација параметри :
Батерија : 1 buc 23 A/12 V батерија
Режим на потрошувачка на енергија : линија 1≤ 0.на секое прашање и сомнеж ве молиме слободно нека знаеме. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови, додатоци.
You Tube Корисникот Видео Линк :
Вовед :
Безжичен далечински управувач прекинувачот е користење на RFID (Radio frequency identification)технологија,со користење на безжичниот далечински управувач за контрола на сите видови на осветлување нов интелигентни префрлување, во еден или повеќе светилки на внатрешна контрола на производот, во согласност со Меѓународните Electrotechnical пракса и користење на домашните надвор повеќето напредни електронски коло дизајн, стабилен и сигурен перформанси.92 MHz
Најголема функција
Приемник истовремено можат да бидат контролирани од страна на пет далечински управувач.И верувам у мора да се најдете вашиот омилен еден. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Спецификации :
Примачот спецификација параметри :
Номинална напон : 100 V-240 VAC
Оперативен фрекфенција : 50/60 Hz
Перформанси Толеранција : 85-275 V (погоден за сите земји во светот напон стандард)
Режим на потрошувачка на енергија : линија 1 ≤ 0.

Тип На Објект: Прекинувачи
Тип На Прекинувач: Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики: допрете префрлате
сертификација: CE,FCC
Гаранција: 2 година
Број На Модел На: Saful-1102
Материјал: Пластични
Бренд Име: Saful
Оптоварување на моќ: 0-600w
Спектар : 433Mhz
Max. Напон: 100V-240VAC
Карактеристики: Луксузна калено стакло панели
Панел Материјал: Калено Стакло Стакло
Големина на: 86 * 86 * 16mm
Сертификат: CE,FCC,RoHS
користат за: Осветлување

Додатоци на производи

Бесплатен превозот 5sets 4pin Sumitomo Toyota Camry headlamp светлина на вредноста моторни приклучок конектор 6181-0073 Свеж
Бесплатен превозот 5sets 4pin Sumitomo Toyota Camry headlamp светлина на вредноста моторни приклучок конектор 6181-0073

Опис : 5 X 4 начин машки конектор за домување и вметнете 20 X Силиконската гума кабел печати 20 X машки термин

DEN 288.00
315Mhz 433Mhz Безжичниот Далечински Управувач Светлина Switch 10A Реле Излез Радио 9V 24V 1 Канал Приемник Модул Предавателот Свеж Со попуст
Areyourshop Продажба 6 Компјутери Десен Агол Џек Plug Стерео Конектори 6.3 mm Палачинка 1/4 инчи Plug minijack Свеж
Areyourshop Продажба 6 Компјутери Десен Агол Џек Plug Стерео Конектори 6.3 mm Палачинка 1/4 инчи Plug minijack

100% Сосема Нов и висок квалитет Никел позлатен за издржливост Прифаќа кабли до 7mm дијаметар Затворете фи

DEN 282.72
М12 4mm DC 5V NPN НЕ LJ12A3-4-Z/BX-5V Индуктивен Сензор Switch t22 Свеж Со попуст
М12 4mm DC 5V NPN НЕ LJ12A3-4-Z/BX-5V Индуктивен Сензор Switch t22

Карактеристики : Тоа е компонента широко се користи во автоматска контрола на индустријата за откривањ

DEN 124.00 132.96
Бесплатен превозот (8-12) x 1W Led трансформатор DC24-36V Возачот за E27 GU10 Светлина центарот на Вниманието 8W 9W 10W 11W Свеж Со попуст
Бесплатен превозот (8-12) x 1W Led трансформатор DC24-36V Возачот за E27 GU10 Светлина центарот на Вниманието 8W 9W 10W 11W

Модел дрASM812 X1јас Влезен Напон AC85265 50 / 60 Hz Излезниот Напон DC2443 V Излезна Струја на 300m A Моќ 812 W Ефикасност 0.8

DEN 325.00 357.60
Најниска Цена 90PCS Жолто+црвено+сина Splice Жица Изолирани Конектори Машки Женски Crimp Лопата Терминали 18-10AWG Свеж
Најниска Цена 90PCS Жолто+црвено+сина Splice Жица Изолирани Конектори Машки Женски Crimp Лопата Терминали 18-10AWG

is_customized : Да Број на Модел : ЛСДR1 Тип : Splice Тип : Wire конекторОписи : 100% сосема нов и висок квалитетБоја : жолт

DEN 237.60
10pcs/многу Злато Позлатен 23mm Долго SMA PCB Монтажа SMA Женски Џек Десен Агол Coax SMA АНТЕНСКИ Приклучок за SMA Женски 90 Свеж Со попуст
10pcs/многу Злато Позлатен 23mm Долго SMA PCB Монтажа SMA Женски Џек Десен Агол Coax SMA АНТЕНСКИ Приклучок за SMA Женски 90

10pcs / многу Злато Позлатен SMA Женски Џек Десен Агол PCB Монтажа Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок со Орев и Spac

DEN 548.00 782.40
10Pairs 5pin led конектор 15cm Машки/женски JST СМ 5 Pin Plug Конектори Wire кабел за led лента светлина Светилка лента Возачот Свеж
5.5 мм Машки DC Штекер Линија Додатоци Машки Кабел Конектор 13cm Должина Машки Приклучок за DC Моќност Жица - Црно-Црвена LED Свеж Со попуст
АНТЕНСКИ приклучок за Fakra SMB Z вид 5021 машки Plug да се РКА на Видео во ЖИВО женски адаптер за полнач RG174 pigtail Кабел Свеж
BMBY Топла Продажба на Нови Црна USB 2.0 Тип Женски на Микро USB B Женски Адаптер Приклучок Конвертор Свеж Со попуст
BMBY Топла Продажба на Нови Црна USB 2.0 Тип Женски на Микро USB B Женски Адаптер Приклучок Конвертор

Жешка Нов Црна USB 2.0 Тип Женски на Микро USB B Женски Адаптер Приклучок КонверторЦрна USB 2.0 Тип Женски на Мик

DEN 39.00 42.24
Индуктивен Сензор TCB-2080A 2WIRE НЕ AC90-250V Откривање на далечина 80MM далечински Близина Switch сензор префрлате Свеж
Индуктивен Сензор TCB-2080A 2WIRE НЕ AC90-250V Откривање на далечина 80MM далечински Близина Switch сензор префрлате

Здраво,Ако ви треба друг работен напон, ве молиме контактирајте ме.Име на производ Индуктивен Близина Swi

DEN 447.84
Продолжување Кабел SMA Машки да SMA Машки Конектор Коаксијален Кабел Адаптер Pigtail Кабел LMR240 Pigtail Кабел 1M Свеж
Продолжување Кабел SMA Машки да SMA Машки Конектор Коаксијален Кабел Адаптер Pigtail Кабел LMR240 Pigtail Кабел 1M

Продолжување Кабел SMA Машки да SMA Машки Конектор Коаксијален Кабел Адаптер Pigtail Кабел LMR240 Pigtail Кабел 1 MСп

DEN 304.32
10x Сина Електрични Конектори за Кабелот за Брзо Брзо Splice Заклучување Жица Терминали Crimp H02 Свеж Со попуст
10x Сина Електрични Конектори за Кабелот за Брзо Брзо Splice Заклучување Жица Терминали Crimp H02

Многу брз и сигурен начин на поврзување на дополнителни кабли за постоечките инсталации во, на пример м

DEN 34.00 40.32
10PCS 8мм 2 pin Брз Полнач за 3528 единствена боја на LED Лента на Светлина ,Без лемење Свеж
10PCS 8мм 2 pin Брз Полнач за 3528 единствена боја на LED Лента на Светлина ,Без лемење

Реден број : 8мм2Предлага : СМД 3528 Единствена Боја на LED лентаКарактеристики1 Поврзете led лента да се собле

DEN 67.20
Ми.Светлината 2.4 G RF 4-Зона Безжичен Далечински Контролер за Mi-светло Г.С./светска војна LED Сијалица или Единствена Боја Свеж Со попуст