ALMUDENA Жените се Лизга-на Плитки Намали Фустан Пумпи Црна Pointy Пети Стилски Фустан Чевли на Дизајнерот Плус Големина Stiletto Потпетици Dropship

ALMUDENA Жените се Лизга-на Плитки Намали Фустан Пумпи Црна Pointy Пети Стилски Фустан Чевли на Дизајнерот Плус Големина Stiletto

40 %

DEN 1344.00

DEN 2239.20

Свеж

Во магацинот


1. Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли. Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања.
2. Превозот Време : Акции чевли може да бидат испратени и да ви даде следење на број во 1-3 дена.
Некои нов стил или други потребни околу 3-7 дена да се подготви за вас.
Ако имате итна цел, ве молиме контактирајте ме.
3. Пратката Начин&Време на Испорака : (некои оддалечена област зона освен)
Epacket : 12-25days
Кина пост регистрирани воздух mail : 15-28days
Хонгконг пост воздух mail : 15-25days
EMS : 7-15days
DHL : 3-5days
4. Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5stars повратни информации доколку не сте задоволни со нашата чевли.
Ако имате било каков проблем,ве молиме прво контактирајте со нас пред спор или лошо повратни информации,e ќе се потрудиме да реши за тебе.
Ве Молиме Проверете Како Референца :
US5=EURO35 одговара за нога должина околу 22.5 cm
US6=EURO36 одговара за нога должина околу 23cm
US6.5=EURO37 одговара за нога должина околу 23.5 cm
US7.5=EURO38 одговара за нога должина околу 24cm
US8.5=EURO39 одговара за нога должина околу 24.5 cm
US9=EURO40 одговара за нога должина околу 25см
US9.5=EURO41 одговара за нога должина околу беа 25,5 см
US10=EURO42 одговара за нога должина околу 26cm
1. Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли. Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите барања. 2. Превозот Време : Акции чевли може да бидат испратени и да ви даде следење на број во 1-3 дена. Некои нов стил или други потребни околу 3-7 дена да се подготви за вас. Ако имате итна цел, ве молиме контактирајте ме. 3. Пратката Начин&Време на Испорака : (некои оддалечена област зона освен) Epacket : 12-25days Кина пост регистрирани воздух mail : 15-28days Хонгконг пост воздух mail : 15-25days ЕМС : 7-15days DHL : 3-5days 4. Повратни информации : ве Молиме да ни даде 5stars повратни информации доколку не сте задоволни со нашата чевли. Ако имате било каков проблем,ве молиме прво контактирајте со нас пред спор или лошо повратни информации,e ќе се потрудиме да реши за тебе.

Чевли Големина: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Пол: Жените
Тип На Објект: Пумпи
Insole Материјал: PU
Затворање Тип: Лизга-На
Повод: Се облекуваат
is_handmade: Yes
Стил: Моден
Бренд Име: ALMUDENA
Сезоната: Пролет/Есен
Пета Тип: Тенки Потпетици
Пумпа Тип: Основни
Горниот Материјал: PU
Пети Форма: Посочи Пети
Моден Елемент: Плитки
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На: Чевли
Обвивка Материјал: PU
Со Платформи: No
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал: Гума
Пета Висина: 10cm и 12cm

Додатоци на производи

Жените Црна Гигант Начичкана Сандали, Златни Студ Слајдови Sliver Плажа Чевли Бела Влечки Одмор Станови Маски Големи Димензии Свеж Со попуст
Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Канцеларија Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 Свеж Со попуст
ТОПЛА Продажба на Жените Пумпи Секси Платформа Високи Потпетици Глуждот Рака 11.5 CM Екстремно Високи Потпетици Sude Чевли Flok Свеж Со попуст
SGESVIER 2018 Пролет Лето Жените Пумпи се Лизга На Дебели Пета Med Пета Чевли За Жена Свадба Партија Пумпи Црна Големина 32-46 Свеж Со попуст
Meotina Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Кристал Свадба Црвени Високи Потпетици Дами Партија Чевли Посочи Пети Пумпи Црна Свеж Со попуст
FAYUEKEY 2018 Нова Мода Дома Памук Кадифен Bowknot Влечки Жените Затворен Кат Флип Апостолки Девојки Подарок Чевли Свеж Со попуст
FAYUEKEY 2018 Нова Мода Дома Памук Кадифен Bowknot Влечки Жените Затворен Кат Флип Апостолки Девојки Подарок Чевли

FAYUEKEY 2017 Нова Мода Дома Памук Кадифен Bowknot Влечки Жените Затворен Кат Флип Апостолки Девојки Подарок Чев

DEN 571.00 671.52
Лето Жените Чевли Жена Дише Мрежа Патики Станови Чипка Мокасини Дебели Потпетици Платформа Оптоварување Секојдневен Комодитет Свеж Со попуст
Mntrerm Памук Влечки Мажите И Жените Љубители Домаќинство Влечки Да Се Задржи Топло Чевли Pantoufle Homme Во Зима Најдобар Подарок Свеж Со попуст
2017 Нов Наклон Сандали Женски Вистински Letaher Дебели Единствена Платформа Трева Тока Рака Високо Со Бисер Чевли Лето Оптоварување Свеж Со попуст
плус големина 35-41 рамни чевли жена мода посочи пети плитки устата рамни чевли домот, жените ОЛ облечи чевли Свеж Со попуст
VTOTA 2017 Високи Потпетици Цвет Чевли Жена Ретро Дише Лизга На Памучна Ткаенина Обичните Жени Чевли водоотпорен zapatos mujer Свеж Со попуст
2018 Мода Мокасини Жените Чевли Вистински Кожени Чевли Рачно Изработени Мека Удобно Рамни Чевли Жена Секојдневен Чевли На Жените Свеж Со попуст