Едноставен Стил Керамички Бесконечност Pendant Ѓердани Со e 42CM Синџир За Жените во Црно Бела Innocuous Керамички Ѓердан Накит

Едноставен Стил Керамички Бесконечност Pendant Ѓердани Со e 42CM Синџир За Жените во Црно Бела Innocuous Керамички Ѓердан Накит

49 %

DEN 63.00

DEN 124.32

Свеж

Во магацинот

Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет со конкурентна цена имаме нови пристигнувања секоја недела.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
Почитувани купувачот , откако ја прими стоката, ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте usimmediately.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
керамички прстен
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
$50-$300,Слободни e Packet
>$300, Слободни EMS
Сингапур
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Нарачки ќе бидат испорачани во 1-7days по плаќање во готово. Ние ќе ви одговори реално наскоро и направи нашата најдобро за вас! Ви благодариме !
. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација .
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Имаме нашата фабрика се наоѓа во Foshan Градот, Guangdong Провинција, Кина. Добредојде за да имаат проверка и нарачки. За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ви благодариме!
1. За било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, добредојдовте да не контактирате со Преку е-Маил, Trademanager или да ни остават пораки во вашата нарачка. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, Тоа ќе биде ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички. Многу благодарам!
JFY специјализирани во хип хоп накит дизајн и производство. Испрати јасна слика и да го покаже на нас проблем.
Канада
$60-$200,Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex Прстени за жени
Европски земји/
Азија/
Австралија/Нов Зеланд/
Африкански земји
keramik прстен
>$200, Слободни DHL/Fed Ex Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи). Ние ќе се обезбеди целата наплата или замена откако ќе добиеме вратени производи.
Боја : Црно Бели прстени керамички Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црно бел,како слика ПРСТЕН КЕРАМИЧКИ Материјал : Керамички Прстени за жените Големина : Големина : Како слика Нето Тежина : 5 g Пакување : Одликува со елегантна подарок кутија Испорака Датум : 1-7 дена за Испорака : Бесплатна
Сите нарачки во нашата продавница се бесплатен превозот.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука.

Бренд Име: puberhiphop
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Пол: Жените
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Стил: Класичен
Синџир Тип: Линк Синџир
Материјал: Керамички
Број На Модел На: CP0079
Обликотшема: Геометриски
Pendant Големина: 1.0 cm*2.0 cm
Компатибилност: Сите Компатибилен
is_customized: Yes
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: керамички и нерѓосувачки челик
Тежина: 3g
боја: црна, Бела
Големина: 1.0cm*2.0cm
Пол: Жените ,Девојка
Повод: Свадба ,Забава ,Годишнина,Ангажирање
Пакет: Со Убава Кутија(еден пакет само една кутија )
MOQ: 1 buc
плаќање: ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам
Превозот начин: ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex,AliExpress Стандард

Додатоци на производи

Bonsny Девојка Со Чанта Долга Коса Француски Кукла Ѓердан Фустан Рачно Изработени Pendant 2018 Вести Легура Жените Цвет Мода Свеж Со попуст
Повеќе Ѓердани CZ Кристал Големи Кругови Pendant Ѓердан од Злато Сребро Долго Пуканки Синџири Ѓердан Жените Изјава Накит Свеж Со попуст
Ангелските Крилја Срцето Меѓусебно Етерично Масло Кафез 20.5 mm DIY Ангел Топката Приврзоци Синџир Ѓердани Накит за Жените NL110 Свеж Со попуст
5pcs/многу Цвет Сребрен Накит Додатоци Ѓердан Pendant Тон Правоаголник Камео Поставување на Лента И Стакло 64*48*8мм Pendant Свеж Со попуст
Топла Продажба 7 Бои Луксузни Секси Bodychain Претерани Кристал BodyChain За Жените Девојка Клуб Плажа Одмор JURAN Мода Накит Свеж Со попуст
N121001 93 Бела Барок Бисер Ѓердани Свеж
N121001 93 Бела Барок Бисер Ѓердани

Накит ОписТип на Камен : Свежа вода образован бисер, елегантна бела и сива бисер, фенси сина аквамарин, д

DEN 1008.00
Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Од Злато Исус Христос Крсте Крстот Rosary Ретро 23 Инчен Синџир Човек Жена Свеж
Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Од Злато Исус Христос Крсте Крстот Rosary Ретро 23 Инчен Синџир Човек Жена

100% Нов и висок квалитет на Нов и висок квалитет на Метал тип на : нерѓосувачки Челик Боја : Злато Ширина : 1

DEN 294.24
SINLEERY Трендовски Жените Multilayers Круг Круг Pendant Долг Ѓердан Со Блескави Кубни циркони Жени 2 Боја Синџир MY088 SSD Свеж Со попуст
SINLEERY Трендовски Жените Multilayers Круг Круг Pendant Долг Ѓердан Со Блескави Кубни циркони Жени 2 Боја Синџир MY088 SSD

Бренд : SINLEERY Предмет Тип : Долг Ѓердан Синџир Должина : 74cm Pendant Должина : 5.5 cm Главниот Камен : Кубни циркони

DEN 305.00 417.60
Моден 316L не ' Рѓосувачки Челик Етерични Масла Diffuser Ѓердан Locket За DIY Ароматерапијата Парфем Ѓердан Божиќ Партија Подарок Свеж Со попуст
2018 Моделот Panda Делфин Пингвин Сидро најдобар пријател Pendant Ѓердан трговија на Големо Свеж Со попуст
STRATHSPEY Гроздобер Легура Круг Pendant Долго СТП Кожа Заврши Синџир Беж Pendant Ѓердани Модни Додатоци Накит За Жените Свеж Со попуст
Микро Отвори Циркон Животинско Лебди Леопард Pendant Bijoux Додатоци За Жени Луксузни Tassel Бисери Ѓердан DIY Изработка на Свеж Со попуст
Sandblast Ankh Pendant Ѓердан од Злато Заврши Легура Mens Хип Хоп Накит Клучот На Животот Верски Поставен Pendant 24inch Кубанската Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30 Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30

dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓерд

DEN 70.00 102.72