Оригиналниот AVY Батеријата BM35 За Xiaomi Mi 4C Mi4C Мобилен Телефон Замена на Акумулаторот, Li-ion Батерии 3000mAh 3080mAh Тест

Оригиналниот AVY Батеријата BM35 За Xiaomi Mi 4C Mi4C Мобилен Телефон Замена на Акумулаторот, Li-ion Батерии 3000mAh 3080mAh

17 %

DEN 353.00

DEN 424.80

Свеж

Во магацинот

Забелешка : батеријата не одговара за Xiaomi Mi 4 C Батеријата модел : BM35 (Ако не сте сигурни дека е погодна за вашиот телефон , може да се спореди со овој број, е батеријата единствен број) ве Молиме Имајте во предвид : > батеријата мора да бидат целосно полнат пред употреба. > Привремена краток капацитетот на новата батерија ќе биде произлегува од не се користи за долго време, тоа е нормално, вкупен капацитет ќе биде повратена преку користи за 3-5 пати. > Кога за прв пат се на батеријата, се користи надвор, задолжен за 10 часа, за првите три пати, го користите повторно, тогаш тоа само треба да ја полните целост. > Не се користи инфериорни полнач за да ја дополните оваа батерија во случај на оштетување на батеријата. > Не расклопување или промена на структурата на батеријата. > Не ја ставајте батеријата во полначот премногу долго. За Превозот : 1. Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на 24-72 часа по купувачот исплата е потврдена. Прати слики со онлајн песна,Следење на информации е на располагање во рамките на 5-10 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Гаранција : 1. Сите производи што се продаваат се со врвен квалитет и под строга проверка пред пратката.100% Тестирани и се направи нашата марка. 2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во 6 месеци и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Примена на стари предмети,ќе се веднаш, испрати еден на нови објекти. Повратни информации : 1. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. 2. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. 3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ве молиме не го отворите било спор,Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Број На Модел На: BM35
Компатибилен Бренд: xiaomi
Квалитетот сертификација: CE
Капацитетот на батеријата(mAh): 2801mAh-3500mAh
Бренд Име: AVY
Оригинал или Не: Компатибилен
Компатибилен Xiaomi Модел: ми 4c

Додатоци на производи

Нови Оригинални BL-54SG (BL-54SH) Батеријата за G2 LG F320 F340L H522Y 2610mAh F260 D728 D729 H778 H779 D722 Свеж Со попуст
Нови Оригинални BL-54SG (BL-54SH) Батеријата за G2 LG F320 F340L H522Y 2610mAh F260 D728 D729 H778 H779 D722

Батеријата модел : BL54 SGБатерија Тип : Liion Батерија капацитет : 2610 m Ah Напон лимит : 3.8 V Компатибилен со : G2 D802

DEN 432.00 480.00
Нови Полнење преку USB Порт Прашина Приклучок за Samsung Галакси s5 i9600 G900 usb полнач Порта Поклопец на Слот за Прашина Свеж Со попуст
НОВИ 3100mAh B0P6B100 BOP6B100 Li-ion Телефон Батеријата за HTC ONE М8 еден 2 M8T M8X M8D E8 M8SW M8ST M8SD Свеж
НОВИ 3100mAh B0P6B100 BOP6B100 Li-ion Телефон Батеријата за HTC ONE М8 еден 2 M8T M8X M8D E8 M8SW M8ST M8SD

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батери

DEN 508.80
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 820 Јачина На Глас Нагоре/Надолу Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 820 Моќ За Контрола Свеж Со попуст
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 820 Јачина На Глас Нагоре/Надолу Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 820 Моќ За Контрола

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

DEN 105.00 112.32
За Леново P2C72 P2A42 Плоча Flex Кабел Висок Квалитет на Нови P2 Главниот FPC Бесплатен Превозот Со Следење на Број Свеж
За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 4 X Батеријата 4000/4100mAh BN43 Batterie Bateria Свеж
За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 4 X Батеријата 4000/4100mAh BN43 Batterie Bateria

Батериите се достапни за следниве мобилни модели : За Xiaomi Redmi забелешка 3 / 2 / 1; За Xiaomi 4 / 3 / 2..За Doogee / Huawei / Mei

DEN 299.52
2 ПАРЧИЊА За Jiayu G1 G2 G2S G2F G3 G4 G4S G4T G5 G5S S3 Слушалка Звучници Слушалка за Уво во Приемникот Поправка Дел Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА За Jiayu G1 G2 G2S G2F G3 G4 G4S G4T G5 G5S S3 Слушалка Звучници Слушалка за Уво во Приемникот Поправка Дел

Опис : A100% Оригинални висок квалитет.C го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани ГоворникотД препо

DEN 83.52
1420mAh 3.7 V Li-ion Внатрешни Замена на Батеријата за iPhone 4 4G батеријата Со Поправка Алатки 30 Свеж Со попуст
1420mAh 3.7 V Li-ion Внатрешни Замена на Батеријата за iPhone 4 4G батеријата Со Поправка Алатки 30

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

DEN 273.00 373.92
QiAN SiMAi 1PCS 1500mAh CAB31P0000C1 батеријата За Алкател Еден Допир C3 OT 990 / ПРВ W969 A919 A966 I908 Телефон+песна кодот Свеж
QiAN SiMAi 1PCS 1500mAh CAB31P0000C1 батеријата За Алкател Еден Допир C3 OT 990 / ПРВ W969 A919 A966 I908 Телефон+песна кодот

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Опис На П

DEN 201.60
Vannego Оригинални 5.5 инчи екран на Допир За Samsung Галакси S7 Работ G9350 G935 G935F Екран на Допир Digitizer Сензор Со Логото Свеж
LCD Екран на Допир за Digitizer Собранието За BQ Aquaris E4.5 0631 HD IPS5K0631FPC-A3-E Гаранција Мобилен Телефон lcd екрани Свеж Со попуст
LCD Екран на Допир за Digitizer Собранието За BQ Aquaris E4.5 0631 HD IPS5K0631FPC-A3-E Гаранција Мобилен Телефон lcd екрани

Било какви други прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ако обје

DEN 1122.00 1180.80
тестирани! За Xiaomi 5S Плус M5S плус Mi5S плус 5.7 LCD Дисплеј и Екран на Допир со рамка Собранието Замена Свеж Со попуст
тестирани! За Xiaomi 5S Плус M5S плус Mi5S плус 5.7 LCD Дисплеј и Екран на Допир со рамка Собранието Замена

тестирани! за Xiaomi Mi5s плус 5 S ПЛУС 5.7" LCD Дисплеј+Екран на Допир+рамка Собранието Замена Даде филм100% Тестир

DEN 2539.68
НОВИ Оригинални LG LGIP-550N Батеријата за LG KV700 S310 GD510 GD880 мини Свеж Со попуст
НОВИ Оригинални LG LGIP-550N Батеријата за LG KV700 S310 GD510 GD880 мини

Батеријата модел : LGIP550 NБатерија Тип : Liion Батерија капацитет : 900 m Ah Напон лимит : 3.7 v Компатибилен со : KV700

DEN 298.00 331.20
НОВА мода! 4G LTE мобилните сигнал бустер 800mhz висока добивка 4g сигнал repeater засилувач комплет со LCD + 350 метри покриеност Свеж Со попуст
Нови Оригинални Маја Батеријата За 5.5 инчен Bluboo маја Паметен Телефон БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ со Следење на Број Свеж
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел Свеж
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел

Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел делови

DEN 237.60
За Xiaomi Црвено Ми Redmi 4X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на Број Свеж
За Xiaomi Црвено Ми Redmi 4X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на Број

За Redmi 4 X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на БројОпис : Тестирани Висок

DEN 143.52
нови chensuper C11P1424 за Asus Zenfone 2 Батерија ZE551ML ZE550ML 5.5 инчен Z00AD Z00ADB Z00A Z008D Телефон Батеријата Свеж
нови chensuper C11P1424 за Asus Zenfone 2 Батерија ZE551ML ZE550ML 5.5 инчен Z00AD Z00ADB Z00A Z008D Телефон Батеријата

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батери

DEN 623.52
2 парчиња За Samsung GALAXY S 5 Звучник Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
2 парчиња За Samsung GALAXY S 5 Звучник Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V Бесплатен Превозот

ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон ре

DEN 324.00 341.76
Оригиналниот Предната Камера за Sony Xperia М5 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни Делови Свеж Со попуст
Оригиналниот Предната Камера за Sony Xperia М5 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни Делови

Оригиналниот Предната Камера за Sony Xperia М5 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни ДеловиСп

DEN 544.00 604.32
5.3 Преден Панел Стакло За LG K10 LTE K420N K430 K430DS F670 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Надворешното Стакло Поклопец Свеж Со попуст