1Pair Симпатична Сребрена/Злато Боја на Мед Пчела Обетки Мода Студ Обетки Инсекти летаат птица мед Симпатична Креативни Пчела Студ Обетки

1Pair Симпатична Сребрена/Злато Боја на Мед Пчела Обетки Мода Студ Обетки Инсекти летаат птица мед Симпатична Креативни Пчела

31 %

DEN 18.00

DEN 25.92

Свеж

Во магацинот


1*1.3 СМ;
Начин На Плаќање
Можеме да го прифатиме Visa/Master Card,Money Bookers, Western Union, Банкарски Трансфер итн.
Ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена откако ќе се направи нарачка .
Превозот Услови
Економската логистика вклучувајќи Стандард на Услуги е Yanwen Економски Воздух Mail , Sun You Економски Воздух Mail , Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,
Стандард логистика, вклучувајќи ја и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet ,
Експедитивни Услуги е EMS и курирската служба DHL.
Ние брод од понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил пред вашата нарачка да биде предаден ако сакате да ја смените превозот адреса.
Економската логистика е навистина евтини, но тоа трае околу 30 до 60 дена. Белешка за задача што оваа Услуга НЕ е trackable.
Стандард логистика трае околу 35 дена .Дали имајте на ум дека оваа Услуга е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10 до 15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Двете ве Молиме додадете уште 5 до 10 дена задоцнување.
Се враќа на Рок
Ако сте примиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Ако сте го добиле погрешен објект, Објектите мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и нејзиното пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Не читаат сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор има тогаш се чини дека за да се осигура дека Ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе добиете предмети кои се на компанија од опис. Во оваа ситуација, Ние бараме да контактирате со нас веднаш, така Што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и Ние го цениме Вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешно снимен на Aliexpress, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во Women 's и Деца' Модата и апарати за Домаќинство, залихи.Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Pujiang, центар артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти повеќето конкурентни цени во споредба со мало за слични или идентични производи.Ние не обезбеди мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да не контактирате во било кое време пред и по купувањето. Ние сме посветени на 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Бренд Име: zheFanku
Метали Тип: Цинк Легура
Обликотшема: Инсекти
Материјал: Метал
Пол: Жените
Стил: Тренди
Број На Модел На: 7WY6Q6V8505
Назад Наоѓање: Притисни-назад
is_customized: No
Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден

Додатоци на производи

BRAVEKISS Долго Tassel Капка Обетки Мода Накит За Жените 2017 Кубни Циркони Монистра Ѕвезда Dangle Earring Накит BUE0309 Свеж Со попуст
BRAVEKISS Долго Tassel Капка Обетки Мода Накит За Жените 2017 Кубни Циркони Монистра Ѕвезда Dangle Earring Накит BUE0309

Име на производ : Долго Tassel Капка ОбеткиКамен Боја : БелаMainstone : Кубни камен Циркониenviromental стандард : нике

DEN 396.00 609.12
Европа и сад мода накит едноставна круг 9 комплети на женски обетки поставите производители трговија на големо Свеж Со попуст
Благодатта Јуни 2017 Нови Зимски Стил Симулирани Бисер Зајакот Крзно Топката Клип на Обетки Не Пирсинг за Жените Партија Нема Свеж Со попуст
HIBRIDE Гроздобер Индискиот Накит Обетки Долго Пурпурна Кубни Циркони Обетки За Дами Подароци E-40 Свеж Со попуст
HIBRIDE Гроздобер Индискиот Накит Обетки Долго Пурпурна Кубни Циркони Обетки За Дами Подароци E-40

Ви благодарам многу!Нашите производи се направени со најдобри 18 K вистински злато / платина позлатен тех

DEN 469.00 625.92
Feelgood Накит Црна Кристал И Имитација Бисер Вода Капка Dangle Earring Антички Сребрена Боја Гроздобер Обетки За Жени Свеж
Бохемски Метал Празен Триаголник Долг Конец Tassel Капка Dangle Обетки за Жените Евтини Добар Квалитет Реси Уво Накит EC264 Свеж Со попуст
На Геометрија Во Простор Ѕвезда Студ Обетки Од Не ' Рѓосувачки Челик Планета Pendientes Brincos Асиметрични Минималистички Обетки Свеж Со попуст
CWWZircons Врвен Квалитет Брилијантен Сребрена Боја CZ Кубни Циркон Долго Tear Drop Обетки За Деверуша Подарок Накит CZ049 Свеж Со попуст
Благодатта Јуни Топла Продажба на рачно изработени Лист Форма Долго Tassel Клип на Обетки Нема Прободен за Жените Партија Моден Свеж Со попуст
Капка Earring Кинески Змеј од 925 Фунта Сребро,Томас Стил Етничка Добра Jewerly За Жените,2018 Подарок Во 925 Sterling Silver Свеж Со попуст
Капка Earring Кинески Змеј од 925 Фунта Сребро,Томас Стил Етничка Добра Jewerly За Жените,2018 Подарок Во 925 Sterling Silver

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

DEN 474.00 607.68