BAMOER Валентин Ден Подарок 925 Sterling Silver Блескави Злато Влакно Хривнија Тенис Хривнија Жените Фунта Сребрен Накит SCB046

BAMOER Валентин Ден Подарок 925 Sterling Silver Блескави Злато Влакно Хривнија Тенис Хривнија Жените Фунта Сребрен Накит SCB046

30 %

DEN 513.00

DEN 732.96

Свеж

Во магацинот


Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Бренд Име: Bamoer
Поставување Тип: Prong поставување
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Нараквици Тип: Влакно Нараквици
Број На Модел На: SCB046
Пол: Жените
Метали Тип: Сребро.
Затворач Тип: Чипка-Up
Материјал: Кубен Циркони
Материјал: 925 Sterling silver
Повод: Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Додатоци на производи

Нови Бохемија морето на плажа школки нараквици шарени tassels шарм хривнија Boho шик Pompous Шарм алка Нараквици Свеж
1 Парче бесплатен превозот Мода Multilayer Кожа Хривнија француски Плажа Нараквица со Tassels Chirstamas Подарок Свеж
Топла нова мода поставен Розова Стакло Имитација Бисер Круг Монистра Алка Хривнија Еластичен Мода Накит Одлуки Дизајн W0082 Свеж Со попуст
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо Свеж Со попуст
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо

Производство : Најновите 2014 Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на гол

DEN 223.00 248.16
HONGHONG Висок Квалитет Циркони Хривнија&алки За жени ги красат алка Свадба Благороднички елегантен стил Невестата Нараквици Свеж Со попуст
Моден жените Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Камен Неколку Накит Свеж Со попуст
Моден жените Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Камен Неколку Накит

MOQ 1pcs Големина Должина : 19cm Тежина 16g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон на

DEN 120.00 172.32
Meaeguet Ласерски Engrave Персоналните Pin Затворач ID Хривнија За Мажи Прилагодено Силикони Watchband Алка Име Накит 16mm Широк Свеж Со попуст
ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја Свеж Со попуст
ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја

Точка Име : БелегзииСтил : ТрендовскиГолемина : 16.5*0.7 cmТежина : околу 15gМатеријал : Цинк ЛегураПакет : opp вр

DEN 131.00 145.44
STRATHSPEY Кожа Цвет Убавина Хривнија Жените Кристал Монистра Pulseira Магнет Накит Шарм Multilayer пријател Подарок Кафена Свеж Со попуст
dongsheng Аниме Цртан филм Морнар Месечината Филм Приврзоци Нараквици за Жените Сјајна Злато Синџир Линк Алка Додатоци хривнија Свеж Со попуст
FGifter Етничка Сидро Нерѓосувачки Челик Црна Силикони Нараквици Алки Накит за Жените и Мажите Нова Година Декорација Значки Свеж Со попуст
Hapiship Жените Мода 3 Стил ноќта на Вештерките Рака Скелет Череп Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Кул Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Kraft-монистра Нови Стилски Природни Зголеми Розевиот Кварц Жолта Кристал Круг Монистра Водат Хривнија Мода Накит 8мм Свеж Со попуст