24-Часовен Тајмер Штекер Механички Програма Тајмер Switch 230V Приклучок ЕУ/НИ се Приклучи во Ѕиден Штекер Заштитник Енергија Saveing Материјали P0.1

24-Часовен Тајмер Штекер Механички Програма Тајмер Switch 230V Приклучок ЕУ/НИ се Приклучи во Ѕиден Штекер Заштитник Енергија

14 %

DEN 314.00

DEN 364.80

Свеж

Во магацинот


24-Часовен Тајмер Штекер Механички Програма Тајмер Switch 230 V Приклучок ЕУ/НИ се Приклучи во Ѕиден Штекер Заштитник Енергија Saveing P20
Опис
многу од 1 buc
Материјал : ABS+PC
Приклучок Тип : ЕУ НИ Приклучок
Инсталација : Plug-in Тип
Max. Работа Оптоварување : 3680 W
Напон : 230 V
Струја : 16 A
Големина : 82x45x56mm
Усогласување на сегашноста за да покажувачот
Притисни сегменти надолу за потребна "ЗА" време
Боја : Бела
1 : Поставете го исчистите екранот со оперативен поттикнува
2 : Дизајниран за домашна безбедност може слободно Здружување .
3 : поставување Минимум време од 1 минута , максимална поставување време од една недела.
4 : висок спроводливост бакар , никел позлатен , анти - ' рѓа, топлина помали, бакар структурни оптимизација и подолг живот.
5 : Домување направени од увезени КОМПЈУТЕР материјал пламен retardant, така што поголема безбедност на производите
Повеќето соодветни материјали , најдолг живот , најниска поправка
Вграден - на полнење на батеријата како бекап напојување во случај на енергија од електричната мрежа , и се уште ги одржуваат времето на екранот и чување на податоци до шест месеци или повеќе
Со батерија , полнење plug може да
Мали маска порт може да се поврзе две plug три приклучок
Bandpass исклучите светлата
Режим може да се менува со функцијата , секогаш можете да се префрлите долго -држава, долго - тајмер за исклучување на државата или државата
Апликации : ориз, cookers , вода точење, грејачи, течни електрични комарец калеми и други електрични апарати, електрични возила на батерии , дигитална камера батерии , мобилен телефон батеријата, домашна безбедност , итн.

боја: ЕУ, САД
Тип: Мини
Употреба: Мултифункционален
Бренд Име: Xueliee
Теорија: Механички
Број На Модел На: тајмер

Додатоци на производи

Мини 5 Цифра LCD Дигитален Дисплеј Прст на Рака Прстен Картонче Контра Голф Спорт Универзална R09 Капка брод Свеж
Бесплатен Превозот WORKPRO 9 Магнетни Ниво Алуминиум I-Зрак Торпедо Ниво Лесно се Чита V-Мило Дух Ниво Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот WORKPRO 9 Магнетни Ниво Алуминиум I-Зрак Торпедо Ниво Лесно се Чита V-Мило Дух Ниво

9 инчи Магнетни Ниво од Занатски карактеристики силна држи магнетни работ, а солиден алуминиум Iзрак рам

DEN 384.00 479.52
1 Парче LCD Дигитален Мерач Термометар за Замрзнувач Автомобил Фрижидер Фрижидер Инкубатор Риба Резервоарот Температура Метар Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Возилото Дигитален Термометар Автомобил LED Температура Метар Сонда -40~110C 12V Свеж
Бесплатен Превозот Возилото Дигитален Термометар Автомобил LED Температура Метар Сонда -40~110C 12V

САД $ 1.58 / set Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Led дисплеј, јасен, директен и анти светлина мешање Вгр

DEN 226.56
DC 5V 6W+6W 2 Каналот Стерео Bluetooth Засилувач Одбор Литиум Батерија Напојува за Звучници Звучник Кутија Изменета Свеж
1206 SMD Отпорник Комплет 5% 100ohm 100R 500PCS/МНОГУ Чип Отпорник Избрани Примероци комплет Бесплатен Превозот Свеж
1206 SMD Отпорник Комплет 5% 100ohm 100R 500PCS/МНОГУ Чип Отпорник Избрани Примероци комплет Бесплатен Превозот

Welcom да XINA ЕЛЕКТРОНИКАВашето задоволство е наша извршувањеДоколку купите повеќе квантитет или други Ел

DEN 252.48
1kg 1000g x 0.1 g Преносни Мини Електронски Дигитални Џеб Скали Случај Поштенски Кујнски Ваги Готвење Алатка Накит Рамнотежа Свеж Со попуст
Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина Counter Свеж
Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина Counter

Метар Контра Тркалање Тркала Механички Должина CounterБренд нови во кутија machanical должина Метар counterПримен

DEN 646.08
RZ НОВИ Професионални Дигитални Светлина метар 100000 Лукс Оригинални Мало Пакет трговија на Големо LX1010BS Свеж Со попуст
RZ НОВИ Професионални Дигитални Светлина метар 100000 Лукс Оригинални Мало Пакет трговија на Големо LX1010BS

Бесплатен Превозот НОВИ Професионални Дигитални Светлина метар 100000 Лукс метар Оригинални Мало Пакет т

DEN 882.00 1037.76
USB-МОЖЕ да USB за да МОЖЕ да Автобус Конвертор Адаптер + USB Кабел Свеж
USB-МОЖЕ да USB за да МОЖЕ да Автобус Конвертор Адаптер + USB Кабел

Опис : Овој производ е помал машина со помош на 32битна високи перформанси ARM чип развој, PC развој на софтв

DEN 1117.92
3V-5V Регулирани Напојување PCB Одбор 48MM * 51MM Циклус Светилка Suite Breadboard LED Електронски Производство DIY Колекции Свеж Со попуст
3V-5V Регулирани Напојување PCB Одбор 48MM * 51MM Циклус Светилка Suite Breadboard LED Електронски Производство DIY Колекции

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

DEN 57.00 60.00
6-Цифрен LED Дисплеј 1-999999 Контра Прилагодливи NPN Фотоелектрически Сензор Switch R09 Капка брод Свеж Со попуст
6-Цифрен LED Дисплеј 1-999999 Контра Прилагодливи NPN Фотоелектрически Сензор Switch R09 Капка брод

Карактеристики : Моќ барање : AC напон 220 VПосилна фотоелектрически сензор доаѓаат со рефлектор, откривањ

DEN 440.00 529.92
LCD Термометар Температура Метар со сонда за Фрижидер Риба Резервоарот -50~110 целзиусови степени R09 Капка брод Свеж Со попуст
LCD Термометар Температура Метар со сонда за Фрижидер Риба Резервоарот -50~110 целзиусови степени R09 Капка брод

Функција1.Дигитални температура на екранот2.LCD дисплеј.вградени panel3.Две копчето батерии, го користите по

DEN 67.00 67.20
Дигитални Температура Контролер STC-1000 Сите намена 110-220V AC Троа Сензор Свеж Со попуст
Дигитални Температура Контролер STC-1000 Сите намена 110-220V AC Троа Сензор

Modle : STC1000Технички Параметри : 1.Температурата мерен опсег : 50 Degree ~99 Degree2.Резолуција : 0.1 Степен ;3.На точност

DEN 402.00 543.84
4 Канал Дигитални Thermocouples К-Тип Термометар со Светлото К-Тип на Метал & Мушка Сонда Температура Инструмент Свеж Со попуст
4 Канал Дигитални Thermocouples К-Тип Термометар со Светлото К-Тип на Метал & Мушка Сонда Температура Инструмент

КАРАКТЕРИСТИКИ : 4Канал КТип thermocouple влезови Голем екран со заднинско осветлување Max / Min / Avg читање снимка

DEN 1329.00 1771.20
НОВИ 5A Спектар Една Фаза AC Струја Трансформатор Модул Тековната Сензор Модули За Arduino Свеж
НОВИ 5A Спектар Една Фаза AC Струја Трансформатор Модул Тековната Сензор Модули За Arduino

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Карактеристики : Onboard микро прецизност тековната трансформатор.Одборот за з

DEN 57.60
XH-B310 К-тип thermocouple метар индустриски дигитален термометар -30 ~ 800 степен Свеж Со попуст
XH-B310 К-тип thermocouple метар индустриски дигитален термометар -30 ~ 800 степен

XHB310 Ктип thermocouple метар индустриски дигитален термометар 30 ~ 800 °cОписТемпературата опсег : 30800°cОсвежете г

DEN 384.00 408.00
TEL72-8001B toaster рерна на температура посветен температура контролер TEL728001B Свеж
TEL72-8001B toaster рерна на температура посветен температура контролер TEL728001B

Здраво Драги Сите добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас в

DEN 1536.00
Бесплатен превозот опрема позиција сензор ОПРЕМА ИНДИКАТОР SHIFT за sv 650 Свеж Со попуст
Бесплатен превозот опрема позиција сензор ОПРЕМА ИНДИКАТОР SHIFT за sv 650

опрема индикатор за промена на сензорот е погоден vs 650 опрема сензор префрлување, во надолна линија пока

DEN 729.00 767.52
7525 електромагнетни пасивни SMD ѕвончето 7.5*7.5*2.5 Свеж
7525 електромагнетни пасивни SMD ѕвончето 7.5*7.5*2.5

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 576.00
100g x 0.1 g Мини Прецизност Дигитална Вага за Злато Bijoux Sterling Silver Скала Накит 0.1 Губење на Рамнотежа на Електронски Свеж Со попуст
100g x 0.1 g Мини Прецизност Дигитална Вага за Злато Bijoux Sterling Silver Скала Накит 0.1 Губење на Рамнотежа на Електронски

Материјал : Пластични + Метал Боја : Sliver Погоден за прецизно мерење Висока чувствителност, брз одговор То

DEN 184.00 221.28
10kg 1g Тенок Нерѓосувачки Челик Дигитални Скала 10KG Електронски Исхрана Храна Кујнски Ваги Допир Грама Тежина Рамнотежа Сино Свеж Со попуст
ЖИТО/I2C 1602 LCD Дисплеј LCD Модул-1602 I2C Сино Жолта Светлото на Екранот 5V За Arduino УНО Р3 Mega2560 Свеж Со попуст
ЖИТО/I2C 1602 LCD Дисплеј LCD Модул-1602 I2C Сино Жолта Светлото на Екранот 5V За Arduino УНО Р3 Mega2560

Тоа е едно големо СИНО осветлување LCD дисплеј Како pin ресурси за Arduino контролер е ограничен, вашиот проек

DEN 113.00 118.56
DC 12V XMT7100 Температура Контролорот 1/32DIN Дигитални F/C ПИД Црвени LED Дисплеј Со К Thermocouple За Индустриска Опрема Свеж Со попуст
DC 12V XMT7100 Температура Контролорот 1/32DIN Дигитални F/C ПИД Црвени LED Дисплеј Со К Thermocouple За Индустриска Опрема

BI0004743Спецификација : Бренд новиМодел : XMT7100Материјал : пластикаБоја : црнаГолемина : како што е прикажано

DEN 1111.00 1852.32
2017 НОВИ Дигитални Спорт Контра Тајмер Професионален Спортски Стоперката 3 Row100 Круг 1/1000 Свеж Со попуст
2017 НОВИ Дигитални Спорт Контра Тајмер Професионален Спортски Стоперката 3 Row100 Круг 1/1000

Карактеристики : 3 Реда 100 Круга професионални стоперката на Точноста : 1 / 1000 Втор Пат и календарски прика

DEN 475.00 688.80
Нови WH5001 целзиусови степени/Целзиусови Дигитален Термометар Температура Метар Мерач C/F Свеж Со попуст
Нови WH5001 целзиусови степени/Целзиусови Дигитален Термометар Температура Метар Мерач C/F

Опис : Количеството : 1 компјутер Боја : Црна Осветлување : Сина Големина : 47mm x 30мм x 20mm / x 1.8 1.2 x 0,8 инчи Кара

DEN 135.00 160.80
Мини Затворен Термометар Hygrometer Ѕид Температура Мерка G08 Капка брод Свеж Со попуст
Мини Затворен Термометар Hygrometer Ѕид Температура Мерка G08 Капка брод

Добредојдовте на нашиот магазин, се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг патување Ако не Сте добиле на

DEN 59.00 70.56