Beier 316L не ' Рѓосувачки Челик Нордиска один Викинзите Амајлија PENDANT Ѓердан Soilder со Нож и Секира амајлија мода накит BP8-314

Beier 316L не ' Рѓосувачки Челик Нордиска один Викинзите Амајлија PENDANT Ѓердан Soilder со Нож и Секира амајлија мода накит

0 %

DEN 171.84

Свеж

Во магацинот

Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник .
Превозот
Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 дена откако уплатата се населиле.
Слика Шоу
Пакет
Сите приврзоци со бесплатен дар синџир.
Накит Одржување
Кога се грижите за вашиот накит, никогаш не користи ништо, но 100% памук како полирање крпа од хартија, полиестер, и груби ткаенини често содржат дрво влакна или синтетика. На unmarred површината дозволува светлината да се закрепна непречено, без одѕвонува, и резултатите во високо рефлективна површина.
ако ви треба други подобро синџир. Кога дури и мали гребнатини се случи, како што се гледа под микроскоп, на површина изгледа како парталав работ на виде ножот и светлината е одбиени од ниското во и околу оние гребнатини како глас повторувајќи во Алпите.
Повратни информации
Сите пет ѕвездички повратни информации е многу важно и треба повеќе купувачот да ја напушти сад пет ѕвезда и споделување на вашата шопинг искуство во мојата продавница.
А полиран изглед е резултат на metalsmith е напор да се поднесе, песок и удар на метал до совршено рамна површина.
Beier секогаш исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен накит работи.
Различни превозот метод имаат различни дена за испорака на објектот, кога ќе го поставите цел може да избере најдобар начин за вас.
Нормално постои ниту една фактура и бренд infoamtion во пакетот
ако ви треба вашиот сопствен бренд пакет, контактирајте со нас.
Ако може да направите фотографија за објектот ќе добие и оставете ни коментар, тоа ќе биде многу убаво за други клиенти да се направи избор. Со цел да се гради на DALI бренд и подобрување на неговата моќ на comperition, ние внимателно произведуваат секое парче на накит.0 mm ширина должина 60см). Beier кубни zirconias се увезуваат од Австрија, врвот одделение со неспоредлива чистота. Овие материјали може да се даваат парична казна гребење на метал, особено на sterling silver.
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Ние нудиме попуст за whoesale цел и најголемиот дел цел, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. сакаат ќе може да го изберат тоа во мојата продавница, ние имаме многу висок квалитет синџир за вас. синџирот е од не ' рѓосувачки челик топката синџир (3.
Повеќе контакт метод, ве молиме кликнете на за да добиете повеќе информации
Капка Брод Услуга
Ние нудиме професионална капка брод услуга за клиенти од целиот свет. добредојдовте да контактирате со нас онлајн. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално . ве молиме испратете ни порака за да се направи по-продажба на услуги за вас пред да ја напуштат повратни информации.
Beier Дизајн
Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето. 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе шармантна и шарени. ако не можете да добиете вашата e-mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други e-mail адреса.
Кога сте примиле пакетот и сите нешта се добри, ви посакувам може да потрае неколку минути да се остави ни повратни информации.

Должина: 55cm, 60cm
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Pendant Големина: Висина
Број На Модел На: BP8-314
Синџир Тип: Монистра
Стил: Гроздобер
Бренд Име: BEIER
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Пол: Мажи
Материјал: Метал
Обликотшема: Слика
Компатибилност: Метал
Функција: Лизгајте
Дебелина: 5mm
Тежина: 27g

Додатоци на производи

5pcs Антички Бронза Цвет Ѓердан Pendant Накит Тон Легура Правоаголник Камео Поставување на Лента И Стакло 61*48*8мм Pendant Свеж Со попуст
TGB231 Тибетската Ново Златно Мантрата Молитва Тркала Кутија Mani Амајлија Pendant Свеж
TGB231 Тибетската Ново Златно Мантрата Молитва Тркала Кутија Mani Амајлија Pendant

Тибетската mantras молитва кутија тркала привезоци,ново златна боја, модерен занает.Тибетската шест зборо

DEN 431.52
Повеќе Ѓердани CZ Кристал Големи Кругови Pendant Ѓердан од Злато Сребро Долго Пуканки Синџири Ѓердан Жените Изјава Накит Свеж Со попуст
Микро Отвори Циркон Животинско Лебди Леопард Pendant Bijoux Додатоци За Жени Луксузни Tassel Бисери Ѓердан DIY Изработка на Свеж Со попуст
Гроздобер Pentagram Pendant Ѓердани Црна Црвениот Кристал Pentacle Ѕвезда Изјава Ѓердан за Жени Мажи Накит Свеж Со попуст
Гроздобер Pentagram Pendant Ѓердани Црна Црвениот Кристал Pentacle Ѕвезда Изјава Ѓердан за Жени Мажи Накит

5 Ѕ 99 11 49.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни email пред да замине негативни или неутрални или постигне 1

DEN 72.00 90.72
6 Бои Кукла Ѓердан Долг Синџир на Pendant Ѓердан за Жените Торба Гроздобер Steampunk Кристал Изјава ѓердан мода трговија на Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Од Злато Исус Христос Крсте Крстот Rosary Ретро 23 Инчен Синџир Човек Жена Свеж
Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Од Злато Исус Христос Крсте Крстот Rosary Ретро 23 Инчен Синџир Човек Жена

100% Нов и висок квалитет на Нов и висок квалитет на Метал тип на : нерѓосувачки Челик Боја : Злато Ширина : 1

DEN 294.24
SINLEERY Трендовски Жените Multilayers Круг Круг Pendant Долг Ѓердан Со Блескави Кубни циркони Жени 2 Боја Синџир MY088 SSD Свеж Со попуст
SINLEERY Трендовски Жените Multilayers Круг Круг Pendant Долг Ѓердан Со Блескави Кубни циркони Жени 2 Боја Синџир MY088 SSD

Бренд : SINLEERY Предмет Тип : Долг Ѓердан Синџир Должина : 74cm Pendant Должина : 5.5 cm Главниот Камен : Кубни циркони

DEN 305.00 417.60
Етничките Ѓердан Керамичка Црвено Монистра Дрво Гроздобер Шарм Приврзоци Ѓердани За Жените Накит Ѓердан Плетенка Јаже Синџири Свеж Со попуст
Топла Продажба 7 Бои Луксузни Секси Bodychain Претерани Кристал BodyChain За Жените Девојка Клуб Плажа Одмор JURAN Мода Накит Свеж Со попуст
5pcs Мода Накит Ѓердан Pendant Бронза База Поставување Тон Легура Правоаголник Камео Послужавник И Стакло 50*32*8мм Pendant Свеж Со попуст
Злато Боја Мали Димензии Куба Мапата Ѓердани За Жените Карта на Куба Шарм Кубанската Pendant Накит Свеж Со попуст
Злато Боја Мали Димензии Куба Мапата Ѓердани За Жените Карта на Куба Шарм Кубанската Pendant Накит

Или замена на предметот за вас Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки Време

DEN 252.00 273.60
1PC Топла Продажба Нов Зеланд Маорски рачно изработени Врежан Коска Ѓердан Fishhook Извртени Pendant на Жените и Мажите е Хаваи Свеж Со попуст
WT-C107 Двојно bails arrowhead форма конектори за промет на големо ,мода 24k злато трим druzy камен конектор за ѓердан Свеж
WT-C107 Двојно bails arrowhead форма конектори за промет на големо ,мода 24k злато трим druzy камен конектор за ѓердан

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!W TC107

DEN 2064.00