Нови Злато Сребро Snap Хривнија За Жените се Вклопуваат DIY 18mm snap Накит Метал Snap Копчиња Хривнија Накит

Нови Злато Сребро Snap Хривнија За Жените се Вклопуваат DIY 18mm snap Накит Метал Snap Копчиња Хривнија Накит

DEN 76.80

Свеж

Во магацинот


Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Затворач Тип: Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Поставување Тип: Рамки Поставување
Синџир Тип: Јаже, Верига
Функција: Расположение Tracker
Број На Модел На: ZE261
Обликотшема: Круг
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: Метал
Пол: Унисекс
Бренд Име: XINNVER
braclets: snap braclets
Стил: snap алки
прилепува braclets: buton алки
Класа: Нараквици
одговара накит: прилепува накит
хривнија: одговара 18-20mm snap копчиња хривнија

Додатоци на производи

Топла нова мода поставен Розова Стакло Имитација Бисер Круг Монистра Алка Хривнија Еластичен Мода Накит Одлуки Дизајн W0082 Свеж Со попуст
2 стил мода 9-13mm природни црвени корални неправилни форма монистра нараквици за жените врвен квалитет diy накит 7.5 инчен Свеж Со попуст
Нови Бохемија морето на плажа школки нараквици шарени tassels шарм хривнија Boho шик Pompous Шарм алка Нараквици Свеж
1 Парче бесплатен превозот Мода Multilayer Кожа Хривнија француски Плажа Нараквица со Tassels Chirstamas Подарок Свеж
Kraft-монистра Нови Стилски Природни Зголеми Розевиот Кварц Жолта Кристал Круг Монистра Водат Хривнија Мода Накит 8мм Свеж Со попуст
Collare Венецијански Синџир Хривнија Злато/Црна/Сребрена Боја Рака Синџир Мажите Нараквици & Алки Етиопската Мажите Накит H101 Свеж Со попуст
Rainso Пол Мажи Исцелување Магнетни не 'Рѓосувачки Челик Нараквици 8.5OSB-689 Со Злато Позлата Рака Синџир Божиќ Подарок Свеж Со попуст
AZIZ BEKKAOUI Врежано Логото Неколку Белегзии & Алка од не 'Рѓосувачки Челик Крстот Нараквици За Жени Мажи Љубители' Накит Dropshipping Свеж Со попуст
FAMSHIN Boho Multilayer Монистра благослов Шарени Нараквици за Жените, Смола, Камен Нараквици & Алки Pulseras Етничка Накит Свеж Со попуст
FAMSHIN Boho Multilayer Монистра благослов Шарени Нараквици за Жените, Смола, Камен Нараквици & Алки Pulseras Етничка Накит

Ние само брод да се потврди цел адреси ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе рефундирање на ВАШИ

DEN 110.00 219.84
HONGHONG Висок Квалитет Циркони Хривнија&алки За жени ги красат алка Свадба Благороднички елегантен стил Невестата Нараквици Свеж Со попуст
ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја Свеж Со попуст
ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја

Точка Име : БелегзииСтил : ТрендовскиГолемина : 16.5*0.7 cmТежина : околу 15gМатеријал : Цинк ЛегураПакет : opp вр

DEN 131.00 145.44
Моден Мажите Хривнија Широк Ткаенината Кожа Wristband Накит Рачно Изработени Плетенка Легура Тока Црна Браун Панк Стил На Хип Свеж Со попуст