HD Ултра-тенок Екран Заштитник Калено Стакло за Алкател Pixi 3 (5.0) OT5015 Екран Заштитник Филм за Алкател Pixi 3 5.0 5015

HD Ултра-тенок Екран Заштитник Калено Стакло за Алкател Pixi 3 (5.0) OT5015 Екран Заштитник Филм за Алкател Pixi 3 5.0 5015

5 %

DEN 91.00

DEN 95.52

Свеж

Во магацинот


Опис На Производот>>>
Компатибилен Модел на Телефон : За Алкател Pixi 3 (5.0) OT5015
Екстра Чувствителни На Допир
Лесна инсталација
Не сите меурчиња по инсталација
Ултра Јасно , 98% HD транспарентност
Анти-отпечатоци & Маснотии нечистотија , Анти-да се Загрози доказ стакло
за 1 Пакет :
2 X Калено Стакло / Без Мало Поле
2 X Чистење брише
2 X Прашина налепници
Answer : ___________________________ Note :
1 , Nomal време на Испорака : Генерално 1 од 5 до 20 работни дена.
2 , ако стоката превозот одложување , може да побара од мене да се прошири цел заштита време
4 , ако го пропуштите повик од поштата , ве молиме одете на поштата да добиете на стоки
Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, или не можете да го добиете во рамките на заштита на време,ве молиме да не се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.
Производи Вовед :
Нашите Калено Стакло Екран Заштитник Е Изработен Од Најквалитетни Материјали.
2.5 D Граница Круг Агол, 0,3 mm Дебелина, 9 H Површинска Цврстина, да се Спречи Руптура,
Шок-доказ, Анти-притисок, Shatterproof, Анти-отпечаток, Супер Отпорен на Гребење
Се носат, И Вода-доказ, Анти Масло, Ултра-тенки, High-definition, Висока Transmittanc
Висока Температура Отпор, Анти-влага, Анти-бактериски, Мазна Чувствуваат, Анти-отсјај Анти-зрачење.
Нашите Калено Стакло Екран Заштитник Ставки Вклучени :
2 X Калено Стакло Екран Заштитник на Предната Филм
2 X Чистење брише
2 X Прашина налепници
Производи Детални Шоу

Материјал: калено стакло
Бренд Име: hellonihao
Со Мало Пакет: No
На работ на работ Покриеност: Yes
Пакет: No
Карактеристики: Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип: Пред Филмот
Употреба: Мобилен Телефон
Компатибилен Модел На Телефон: За Алкател Pixi 3 (5.0) OT5015 Екран Заштитник Стакло Филм
Функции: Јасно & Transparence 98%,Експлозија Доказ Стакло Покрие Филм
Користат за : Мобилен Телефон,Мобилен Телефон ,Мобилен Телефон
Име: Калено Стакло Екран Заштитник,Калено Стакло Покрие Филм,
Опис: 9H тврдост / 0.3 mm /2.5 D Граница Круг Агол
Пакетот Вклучува: Калено Стакло Филм, Со Чистење Колекции,Алкохол Чисто Платно
Состојба: 100% Сосема Нов Калено Стакло,За 10g
Стил: Висок Квалитет Ултра Тенок Светло Екран Заштитен Филм Телефонот Cristal Филм
Функција: Ултра-тенок, High-definition, Висока Transmittance, Анти-зрачење
Одговара на Моделот: За Алкател Pixi 3 (5.0) OT5015

Додатоци на производи

2 Парчиња/Многу Xcover 3 Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Samsung Galaxy Xcover 3 G388F 4.8 Xcover3 Свеж
3FT Алуминиум Најлон Микро USB Синхронизација & Брзо Држачи за Кабел за BLACKVIEW R7, A8 Max, A8, A5, Омега Pro/ V6S Податоци Свеж Со попуст
3FT Алуминиум Најлон Микро USB Синхронизација & Брзо Држачи за Кабел за BLACKVIEW R7, A8 Max, A8, A5, Омега Pro/ V6S Податоци

Брз преглед : Овој USB 2.0 Машки да се Микро Б Кабел со Стандардни Конектори ви дава целосна перформанси со

DEN 111.00 123.84
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Sony Xperia Z2 5.2 Инчен Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење Свеж Со попуст
Напред /Назад Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Екран Заштитник За ZTE Nubia Z17S 5.73, се Покрие Криви Делови (Не Калено Свеж Со попуст
9H 0.3 mm Калено Стакло Екран Филм За Samsung Galaxy Win Дуа I8550 I8552 Gt-i8552 I8550 Екран Заштитник Пред Филмот стакло Свеж Со попуст
9H 0.3 mm Калено Стакло Екран Филм За Samsung Galaxy Win Дуа I8550 I8552 Gt-i8552 I8550 Екран Заштитник Пред Филмот стакло

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам : в

DEN 52.00 54.72
xiaomi mi max калено стакло MOFi оригинални xiaomi mi max pro премиер екран заштитник филм полн покрие ми max калено стакло Свеж Со попуст
xiaomi mi max калено стакло MOFi оригинални xiaomi mi max pro премиер екран заштитник филм полн покрие ми max калено стакло

MOFi оригиналниот стаклен екран заштитникКомпатибилен Бренд : Xiaomi mi max калено стаклоКомпатибилен Модел : X

DEN 364.00 479.52
Нови 0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм За Microsoft Nokia Lumia 532 435 4.0 Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Ултра-Тенок Нано Обложени Калено Стакло За Леново S820 Експлозија-Доказ Екран Заштитник Филм Леново S820 Заштитна Свеж Со попуст
PowerGreen Надворешна Батерија Полнач Carabiner Дизајн 10000mAh 5V 2A Соларна Енергија Резервната Полнење со LED Светло за LG Свеж Со попуст
PowerGreen Надворешна Батерија Полнач Carabiner Дизајн 10000mAh 5V 2A Соларна Енергија Резервната Полнење со LED Светло за LG

Таа користи литиум полимер батерии со 10000m Ah Ние го цениме нашите клиенти, како и нашите повратни информа

DEN 1272.00 2495.52
Официјалниот Глобален Верзија 152mm За Xiaomi Redmi Забелешка 3 3i Про Премиер специјално Издание SE Екран Заштитник Калено Свеж Со попуст
WST Оригиналното Мини Моќ Банка 5000mAh Со Кабел Надворешна Батерија Полнач Тројно Излезен Интерфејс Розова Бела Сина Пренослив Свеж Со попуст
Nilkin за LG G6 Калено Стакло Екран Заштитник Nillkin 9H Тешко Анти-Експлозија Неверојатни H / H+Pro 0.2 ММ Стакло Филм за LG Свеж Со попуст
Nilkin за LG G6 Калено Стакло Екран Заштитник Nillkin 9H Тешко Анти-Експлозија Неверојатни H / H+Pro 0.2 ММ Стакло Филм за LG

Неверојатни H = 0.33 мм, рамни работ H Плус Pro = 0.2 мм, 2.5 D лак работ, тоа е побезбеден и посилнаВе молиме Имајте

DEN 362.00 402.24
Нови 0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм За Samsung Galaxy Mega 6.3 i9200 6.3 Свеж
Нови 0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм За Samsung Galaxy Mega 6.3 i9200 6.3

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

DEN 81.12
Ултра-тенок Калено Стакло за HOMTOM HT6 ПРО HT7 HT10 HT5 HT16 HT17 HT3 2.5 D Екран Заштитник Филм Заштитен Екран Маска Свеж Со попуст
Ултра-тенок Калено Стакло за HOMTOM HT6 ПРО HT7 HT10 HT5 HT16 HT17 HT3 2.5 D Екран Заштитник Филм Заштитен Екран Маска

Опис на производот : 1.9 H цврстина 2 Антиотпечатоци слој 3 Незаменлива чувствителност на допир 4 Отпорност

DEN 71.00 101.28
2 парчиња Калено Стакло За ZTE Сечилото V8C Екран Заштитник За ZTE Сечилото V8C V8 C Екран Заштитник Чаша Полна Покрие 5.0 инчен Свеж Со попуст
Напред /Назад Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Екран Заштитник За Huawei Нова 2i 5.9 , се Покрие Криви Делови (Не Калено Свеж Со попуст
Преносни Мини Телефон Selfie LED Прстен Светлина центарот на Вниманието 36 LED Блиц Светлина Џеб Клип За iPhone 7 6 6s 5 За Свеж Со попуст
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Samsung Галакси C5 C5000 5.2 Инчен Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Свеж Со попуст
Оригинални PowerGreen Мини Соларна Енергија Банка 15000mAh Надворешни Соларна Енергија на Батеријата Копија на Полначот Свеж Со попуст
Глобална напојување за AC100-240V USB Полнач Центар DC5V 7-порта Брз Станица за Полнење за Android, Apple Мобилен Телефон и Свеж Со попуст
Глобална напојување за AC100-240V USB Полнач Центар DC5V 7-порта Брз Станица за Полнење за Android, Apple Мобилен Телефон и

Стокови : AC100240 V USB Полнач за Центар на 7порта Брз Станица за Полнење за Android, Apple Мобилен Телефон и Таблет К

DEN 2582.00 2868.96
2 парчиња За Калено Стакло Xiaomi Redmi Про Екран Заштитник За Xiaomi Redmi Про Стакло Филм За Redmi Про Заштитна Фолија Wolfsay Свеж Со попуст