allcob КОЧАН LED Лента 120*10мм Светлина Светилка 9V 12V DC 10W Топло Бела Сина, Црвена Зелена ФЛИП Чипови за DIY Автомобил светлина кочан led цевки

allcob КОЧАН LED Лента 120*10мм Светлина Светилка 9V 12V DC 10W Топло Бела Сина, Црвена Зелена ФЛИП Чипови за DIY Автомобил

50 %

DEN 32.00

DEN 64.32

Свеж

Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Внимание : Поради ограничувањето на фотографирањето опрема,бојата на производи во фотографијата е за повикување само,ве молиме предмет на нашите вистински производи во случај на каква било разлика.
Ние им даде приоритет на безбедно и концизен пакет. Ако имате посебни барања, ве молиме да комуницирам со нашиот персонал за услуги на корисниците кога наредил. Ви благодариме на соработката.
1. Како е во вашата компанија?
Denboss е професионална производителот ангажирани во истражување,развој,производство,продажба и сервис на КОЧАН LED и LED светилка.
2 . Кои се вашите главни производи?
Ние се специјализираат во производство на разни видови LED Производи.вклучувајќи КОЧАН ЛЕНТА,LED ЛЕНТА ,ПРЕДВОДЕНА АВТОМОБИЛ СВЕТЛА,станбени и комерцијални светла,висока моќност КОЧАН,итн.
3. Она што чипови дали ви обично се користат?
Ние обично се користат Bridgelux, Epistar, Битие, Sanan и други чипови за нашите производи, expecially се специјализираат во ФЛИП ЧИП КОЧАН.
4.Можете да ја прифати OEM/ODM наредби?
Да,ОЕМ,ODM наредби се добредојдени,ве молиме контактирајте со нашиот персонал за Услуги на Корисниците ако имате било какви посебни потреби.
5.Јас може да има примерок цел за КОЧАН LED?
Да,имаме многу акции да се продаде.
6. Дали имате било какви тврдења за вашите производи?
Некои од нашите производи се наведени со CE, Ro HS сертификати и Сите производи може да помине CE,Ro HS,УЛ и други тестови .
7 . Колку долго е вашата гаранција?
W e понуда 2 години гаранција на нашите производи, ако ги користат правилно.
8 . Колку долго е вашето време на испорака?
Usualy Пратката ќе биде покриен од 2 работни денови по плаќање.
9. Како не ви брод на стоките и колку време е потребно за да се дојде ?
Ние обично брод од страна на Aliexpress превозот , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
DHL,Aramex ,итн.
11.Како можам да ја контактирам со што брзо?
Skype : denboss
QQ : 1462264519
Whatsapp/We Chat : +86 13560116760
телефон : +86 13560116760,+86 18129959817
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Емитуваат Боја: Црвено 9V
Wattage: 6W RED 9V, 10W
Тип На Објект: LED Светилки
LED Чип Бренд: Epistar
Прозрачна Флукс: 1000 - 1999 Lumens
Напон: 12-14V DC
Просечен Живот (часот): 50000
Температура На Боја: Кул Бело(5500-7000K)
Бренд Име: allcob
Зрак Агол(°): 120°
сертификација: RoHS,FCC,CE
Led Сијалица Тип: Автомобил Сијалица
Повод: Автопат
Моќ Толеранција: 5%
Обликот: Бар
LED Чип Модел: Висока моќност 1W
Должина: 120mm
База Тип: КОЧАН LED Лента
Тип: ДБС-12010-0412
Надвор Големина: 120*10мм
Осветлување Големина: 100*10ММ
моќност: 10W/ 6W(9v црвена боја)
Напред Напон 10W(DC): 12-14V(Топло бела/бела/сино/црвена/зелена)/9V(Р)
Напред Напон 6W(DC црвено 620-630nm): 9V 600mA(Црвена голем попуст промоција)
Макс Напред Струја(DC): Топло бела/бела/Сино/Црвена/Зелена
гаранција(currect се користи): 2years
Светла Боја(УПТ): Топло бела/бела/Сино/Црвена/Зелена
Тежина: 0.015kg/pcs

Додатоци на производи

E27 Ултравиолетови Сијалици Волфрам УВ Озонската Стерилизација Светилка 220V 15W 20W Дезинфекција Противобактериен Светла Светилка Свеж Со попуст
Freeshipping!12MM КРИ XPE/XPG/XTE/3535 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу Свеж Со попуст
Freeshipping!12MM КРИ XPE/XPG/XTE/3535 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу

Пакет : 100 PCSX КРИ XPE / XPG / XTE / 3535 LED 12 MM Aluminim ПХБ.ние ќе ви даде позитивни повратни информации откако уплата, и

DEN 228.00 239.52
LED RGBW RGB Lamp, E27 E14 GU10 MR16 Боја Changable Сијалица bombillas место светло 3W 110V 220V 12V Dimmable Lampada Бесплатен Свеж Со попуст
LED RGBW RGB Lamp, E27 E14 GU10 MR16 Боја Changable Сијалица bombillas место светло 3W 110V 220V 12V Dimmable Lampada Бесплатен

LED RGBW RGB Lamp, E27 E14 GU10 MR16 Боја Changable Сијалица bombillas место светло 3 W 110 V 220 V 12 V Dimmable Lampada Бесплатен превозот​Кар

DEN 302.00 336.00
Висок квалитет 12V BAY15d 1157 Автомобил led Stoplights,Авто Led Кочница светлина PY21/5W P21/5W BAZ15D led Задни светла за Свеж Со попуст
Висок квалитет 12V BAY15d 1157 Автомобил led Stoplights,Авто Led Кочница светлина PY21/5W P21/5W BAZ15D led Задни светла за

1.Тип на производ : 115721 SMD2.Влезен Напон : 12 VDC3.Моќ Дисипација : 3.78 W Max4.Прозрачна Флукс(lm) : 380460 LM5.Зрак Агол : 36

DEN 403.00 504.00
Мини G4 LED Светилка 3014 LED Сијалица 5W AC DC 12V LED G4 СМД Светлосен 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Свеж Со попуст
Мини G4 LED Светилка 3014 LED Сијалица 5W AC DC 12V LED G4 СМД Светлосен 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4

Сензор за движење Светилки 3 W 5 W 7 W 9 W12 W E27 220 V LED Сијалица Светла Авто Smart Sound & Светлина Контрола на Led Свети

DEN 58.00 68.16
Евтини Млечниот Lampada Led Светилка 110V 220V E27 E14 Led Светло 5730 SMD Bombillas LED Сијалица Свеќа и луз Ампулата на Вниманието Свеж Со попуст
Евтини Млечниот Lampada Led Светилка 110V 220V E27 E14 Led Светло 5730 SMD Bombillas LED Сијалица Свеќа и луз Ампулата на Вниманието

18"Должина : Околу 8~9cm / 3.Направете вашиот внатрешни работи украси и простор посветла со оваа LED сијалица п

DEN 88.00 173.28
Led Расте Светлина Ampolletas Led 3W E27 220V Расте Светилки за Цветни Растенија и Хидропоника Отворено Место Осветлување 60Leds Свеж Со попуст
3W LED Hight Моќ PCB Одбор за 1W 3W 5W 7W 9W 12W LED Топлина Мијалник Алуминиум основна Плоча Круг 20/48/50/60mm за LED Сијалица Свеж Со попуст
3W LED Hight Моќ PCB Одбор за 1W 3W 5W 7W 9W 12W LED Топлина Мијалник Алуминиум основна Плоча Круг 20/48/50/60mm за LED Сијалица

Спецификации : Име на производ : алуминиумско топлина мијалникПроизвод моќ : 1w 3w 5w 7w 9w 12wАпликации : Висок

DEN 119.00 124.80
YAM E27 5/15/20W УВ Ултравиолетови Флуоресцентни Blacklight CFL Светлина, Крушка Светилка 220V Виолетова Светлина Свеж Со попуст
YAM E27 5/15/20W УВ Ултравиолетови Флуоресцентни Blacklight CFL Светлина, Крушка Светилка 220V Виолетова Светлина

Карактеристики : Име на Производ : Виолетова светлина Напојување : AC напон 220 V База : E27 спектар бранова До

DEN 162.00 210.24
10W/20W/30W/50W/100W LED Светилки Висока Моќност Светилка floodlight Топло 3000-3200K/White6000-6500K Bridgelux 45mil Чипови Свеж Со попуст
10W/20W/30W/50W/100W LED Светилки Висока Моќност Светилка floodlight Топло 3000-3200K/White6000-6500K Bridgelux 45mil Чипови

Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности DOA(Мртов на Пристигнување) ил

DEN 196.00 206.40
G45 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Спирала Сијалица со Вжарено ,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни Свеж Со попуст
G45 Килибар Форма,3W Dimmable Lumiled LED Спирала Сијалица со Вжарено ,Супер топло 2200K,E26 E27 База,Домаќинство Декоративни

Модел : G45 Спирала LED Сијалица со ВжареноГолемина : 45 *87mmМатеријал : Стакло Покрие & Алуминиум LampholderТемпер

DEN 938.00 1103.52
300W 12V 14V Ултра Светла КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Бела Лента автомобил Светлина Светилка извор Чип голема големина L210MMx180MM Свеж Со попуст
G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220V DC12V 3W 7W 9W 10W 12W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Светилка Свеж Со попуст
G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220V DC12V 3W 7W 9W 10W 12W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Светилка

G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220 V DC12 V 3 W 7 W 9 W 10 W 12 W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Свети

DEN 17.00 22.08
Freeshipping!16MM КРИ XML/XML2 T6 У2 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу Свеж
Freeshipping!16MM КРИ XML/XML2 T6 У2 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу

Нашиот систем ќе го остави корист позитивни повратни информации автоматски штом ги примените вашиот це

DEN 239.52
5xE27/B22 Led Светилки 110v/220v Светлина Алуминиум база свет Надолу Осветлување 3w 5w 7w 9w 12w 15w Кул Топло Бела Замена Светилки Свеж Со попуст
2 парчиња/многу Високо Квалитетни LED автомобил светлината на Денот Водење светлина КОЧАН 17cm DC12V светилки drl Водоотпорен Свеж Со попуст