Професионални 28CM Сопирачки Контрола на Змејот Тркала Силна 5 Ролери Змејот String Winder За Летање Parafoil Змејот Возрасни Употреба

Професионални 28CM Сопирачки Контрола на Змејот Тркала Силна 5 Ролери Змејот String Winder За Летање Parafoil Змејот Возрасни

25 %

DEN 5760.00

DEN 7679.52

Свеж

Во магацинот


11" / 28 CM Сопирачки Контрола на Змејот Тркала Силна 5 Ролери Змејот String Winder За Летање Parafoil Змејот Возрасни Употреба
Опис
Направени од високо-квалитетни Нерѓосувачки и овие се многу издржливи и се наменети за употреба на отворено. Погоден за летање големи змејот или parafoil змејот леани се справи со е одличен и е многу удобно да се користи за неколку часа. Тоа е W/Заклучување и 5 ролери за да се спречи ослободување на kites линија. Сопирачки контрола, Тоа можат да го контролираат ослободување на линија при летање Доаѓа со рамо, рака. Лесно да се носат, е првиот избор за летање голем змејот. На Змејот Winder е од суштинско значење материјали за змејот играчи. Се препорачува за Kites со Димензии од Повеќе од 3 M Ролна дијаметар : 11"/28 CM Боја : Како на сликата покаже Нето Тежина : 2.15 КГ Вкупна Тежина : Околу 2,6 kg-2.7 кг (вклучува пакет)
Пакет се вклучени
1 x 11" /(28 CM) Змејот Линија Ролна
Слики од вистински производи
Плаќање Можеме да го прифатиме Кредитна Картичка, Web Money, T/T, Western Union, Qiwi Паричник, Boleto, SOFORT Банкарство, итн. Пратката Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата примена; Ние обично напишете ниска цена на пратката површината за да се избегне данок; приемникот треба да биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја. Купувачот Треба Да Знаеме дека Ние гарантираме нула ризик купување искуство за вас. Ако не можете да примите објект во рамките на заштита на време, контактирајте со нас да се продолжи. Ако објектот не е во право или скршени, контактирајте со нас пред да замине повратни информации или отворање на спорот. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ги 5-ѕвезда и споделување со вашите пријатели. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде прекрасно шопинг искуство.

Пол: Унисекс
Предупредување: Летаат Змејот во отворена место
Материјал: Најлон
Обликот: Ѕвезда
Бренд Име: emmakites
Тип На Објект: Еден
Возраст Опсег: Grownups
Број На Модел На: KT3581

Додатоци на производи

4pcs/set Гума Бендови Спорт Играчки Kindergarden Децата на Отворено Игри 3 Деца 2 Нозе Водење на тимска Работа Интерактивна Свеж Со попуст
TOFOCO 100PCS 7.2 см, Мека Шупливи Дупка на Главата Рефил Пикадо Играчка Пиштол Куршуми за Nerf Серија Blasters Божиќ Дете Децата Свеж Со попуст
Деца Деца Образовни Играчка На Бебето Учење Бои Број Гумена Топка Plaything Висок Квалитет Свеж Со попуст
Деца Деца Образовни Играчка На Бебето Учење Бои Број Гумена Топка Plaything Висок Квалитет

Деца Деца Образовни Играчка На Бебето Учење Бои Број Гумена Топка Plaything Висок Квалитет Функција : Сосема

DEN 72.00 86.40
Воена Ентузијасти Роденденски Подарок КС Cosplay Играчка Меч Обука Реквизити Прва Крв 1:1 Тактички Нож Модел 24cm Гума Dagger Свеж Со попуст
топла продажба Дрвени мини океанот забава на децата во предучилишните магнетни риболов играчка родител-дете играчки Свеж Со попуст
100pcsFor Nerf Куршуми Мека Шупливи Дупка на Главата жолта 7.2 cm Рефил Пикадо Играчка Пиштол Куршуми за Nerf Серија Blasters Свеж Со попуст
Децата Отворен Фудбал на Играта Спорт Играчка Семејство Игра Момче Пластични Фудбалски Цел Монтажни Групи За Деца Роденденски Свеж Со попуст
Нови Дрвени Магнетни 3D Сложувалка Деца Образовни Риболов Загатки Бебе Играчки Дрвени Смешна Игра Играчка За Деца Бебе Подароци Свеж Со попуст
Малку J Преносни Деца Играчки Игра Шатори Девојки Принцеза Пинк Замокот Деца Надвор Градина Пати Шатор Топки Базен Игра Ложа Свеж Со попуст
Деца Деца Пет Заврзана Диск Качување PP Јаже Бебе Градина Игралиште Дворот Отворено Замав Игри Опрема Играчки Свеж Со попуст
Деца Деца Пет Заврзана Диск Качување PP Јаже Бебе Градина Игралиште Дворот Отворено Замав Игри Опрема Играчки

Производ Вовед ЗАМАВ ПОСТАВИ ДОДАТОЦИ : Искачување Јаже е "мора да има" да одат заедно со други замав пос

DEN 1367.00 1535.52
Топла Продажба Дрвени Играчки Отворено Спортски Kendama Играчка Топки Шарени Дизајн на Крек буковата за Деца & Возрасни Отворено Свеж Со попуст
TOFOCO Стрес Олеснување Стискаш врвка за околу Рака Играчка Топки Анти Стрес Здрава Venting Топката Аутизам Расположение Стискаш Свеж Со попуст
20 ПАРЧИЊА од стакло топката 14 мм крем конзола игра pinball машина добиток мали мермерните туп играчки родител-дете машина Свеж Со попуст
50pcs За Nerf Куршуми Мека Шупливи Дупка на Главата 7.2 cm Рефил Пикадо Играчка Пиштол Куршуми за Nerf пиштол играчки дете Подароци Свеж Со попуст
Воена Ентузијасти Роденденски Подарок КС СП Cosplay Гума Dagger Обука Реквизити Прва Крв 1:1 Тактички Нож Модел Играчка Меч Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Отворено Забава Спортски НОВИ Најлон Крпа Моќ Картон Тигар Софтвер Змејот Добра Летање Свеж
Гумени Кокосова палма Вода Sprinkler Играчки Надуени Деца Играчки За Sandbeach Партија Декорација Материјали Хаваи Серија Свеж Со попуст