scrawl везови француска чипка Африкански tulle ткаенина со 2 песни sequins

scrawl везови француска чипка Африкански tulle ткаенина со 2 песни sequins

15 %

DEN 4325.00

DEN 5088.00

Свеж

Во магацинот


Должина :
5 метри
Ширина :
51 - 52 инчи ( околу 130 cm )
Карактеристики :
Топ Класа Материјал
Се користи за :
Големи Прилики
Материјал :
Tulle Чипка
Превозот :
Бесплатен превозот од DHL
Тежина :
1.5-1.6 килограми по 5 метри
Допрете чувство :
Мека
Состојба :
Сосема нов и unworn
Квалитет :
Премиум Квалитет Загарантирана
Да!! тоа е мојата омилена продавница :
Hannlin Кралската - Професионалец. Подобар Квалитет
Може да имаат интерес во следните предмети :

Тип На Производ: Чипка
Бренд Име: Hannlin Кралската
Техника: Извезена
Функција: Еластична,Еко-Пријателски
Број На Модел На: 7481
Ширина: 51-52 inches
is_customized: Yes
Декорација: Rhinestones
Ткаенина Тип: Mesh
Материјал: Полиестер / Најлон
Пакување: 5 метри по парче
квалитет: премиум квалитет
превозот: бесплатен превозот од dhl

Додатоци на производи

DoreenBeads Мода Везени Закрпи Железо/Шие На Applique Златна Боја Топката Партија DIY Костим Фустан Шапка Торба 18*8.5 cm, 1Pair Свеж Со попуст
Booksew Сини Памучна Ткаенина Печатени Plaid Бели Точки Дизајн Пред-намалување на Маснотиите Квартал Ткиво Ткаенина Комбинација Свеж Со попуст
Нова Топла Продажба 100 Поставите Големината 20 T8 Бела KAM Пластична Смола Притиснете Студ Snap сврзувачки елементи Poppers Свеж Со попуст
1PCS Кул Писмо Срцето Везени Закрпи Цртан филм Туѓо Сирена Цвеќиња Appliqued Налепници За Значки Розова Срцето Печ На Железо Свеж Со попуст
Нова Продажба SS6 Sapphire AB DMC Кристал Rhinstones Flatback Hot Fix Strass Камења за DIY Облека 1440pcs/многу Свеж Со попуст
Нова Продажба SS6 Sapphire AB DMC Кристал Rhinstones Flatback Hot Fix Strass Камења за DIY Облека 1440pcs/многу

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики

DEN 91.00 95.52
20 Манекен Перика На Главата Носителот Hairdress Кукла Женски Манекен Главата Пластични Манекен Главата За Перики Со Стојат Свеж Со попуст
7/8 Бесплатен превозот сидро морнарица море печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо Свеж Со попуст
NewFree Превозот 5/8 16mm торта Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени материјал Свеж Со попуст
5*75СМ Големи Organza Повлечете Лентата Лакови За Подарок Завиткување Свадба Партија Роденден на Божиќ Декорација 50Pcs Свеж Со попуст
(25 метри/roll) 3/8 (10мм) Злато работ лента сатен панделки висок квалитет подарок пакување панделки На Свеж Со попуст
(25 метри/roll) 3/8 (10мм) Злато работ лента сатен панделки висок квалитет подарок пакување панделки На

Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, с

DEN 73.00 81.12
25*25мм цвеќиња додатоци висок квалитет на 5 парчиња,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,5Y49919 Свеж
7/8 Бесплатен превозот булдог бостон куче печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо Свеж Со попуст
100pcs 85*17MM Ласерски Сребро Мачка Опашка Paillettes Sequin sickle форми за шиење Sequins за Свадба Занает декорација Бесплатен Свеж Со попуст
100pcs 85*17MM Ласерски Сребро Мачка Опашка Paillettes Sequin sickle форми за шиење Sequins за Свадба Занает декорација Бесплатен

100pcs 85*17 MM Ласерски Сребро Мачка Опашка Paillettes Sequin sickle форми за шиење Sequins за Свадба Занает декорација Бесп

DEN 205.00 216.00
Сребро Црна Облека, Прибор за Шиење Капчиња Еластична Webbing Бенд 3.8 cm широк Свеж Со попуст
Сребро Црна Облека, Прибор за Шиење Капчиња Еластична Webbing Бенд 3.8 cm широк

Големина : 3.8 cmБоја : сребро црно , златен црнаПакет : 5 метри / многуАко имате било какви прашања,ве молиме

DEN 380.00 432.00
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin Кина Свеж Со попуст
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin Кина

Закрпи Поддршка : Железо или да се Шие на Печ Техника : Везени Знаме печ големина : 8*5cm Значка печ големина

DEN 95.52
Q&N лента 7/8inch 22mm куќа печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот Свеж Со попуст
Q&N лента 7/8inch 22mm куќа печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22

DEN 576.00 720.00
Мешани Дизајни се Шие На Копчиња Star Мечка Buttefly да се Шие На Монистра Две Дупки Детска Облека DIY Партија Занает Додатоци Свеж Со попуст
YANRUO 2058HF Аметист Hot Fix Rhinestones Железо За Фустан Кристално Стакло Камења Декорација За Облека, Чевли Свеж Со попуст
YANRUO 2058HF Аметист Hot Fix Rhinestones Железо За Фустан Кристално Стакло Камења Декорација За Облека, Чевли

0 mm 1440pcs SS20 4.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам

DEN 214.00 263.52
Плоштад Чанта Метал Заклучување Snap Торба Тока Најновите Closured се Наметнува Брзо се Заклучува Замена Чанта Затворач DIY Свеж Со попуст
Booksew Памук Ткаенини Флорални Дизајн Пред-намалување на Маснотиите Квартал Telas Ткиво Tulle Tecido Комбинација за Почетник Свеж Со попуст
10pcs Бубачки значки деца закрпи за облека, железо везени печ applique железо на печ за шиење прибор за облека DIY Свеж Со попуст
10pcs Бубачки значки деца закрпи за облека, железо везени печ applique железо на печ за шиење прибор за облека DIY

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ

DEN 154.00 207.36