wx429 multisaw алатки за домашна употреба мултифункционален алатки за домашна декорација употреба DIY алатка во добра цена и брза delivey

wx429 multisaw алатки за домашна употреба мултифункционален алатки за домашна декорација употреба DIY алатка во добра цена и

DEN 4848.00

Свеж

Во магацинот


Тежина: 3kg
Сечилото Дијаметар: 115mm
Wattage: 300-499W
Max. Сечење Длабочина: 46mm
Видов Тип: Кружни Пили
Број На Модел На: wx429
Номинална Влезна Моќност: 400W
Max. Сечење Ширина: 46mm
Бренд Име: trendsaw
Фреквенција: 50Hz
Номинална Напон: 220v
is_customized: Yes
Димензии: 10мм
Употреба: Дома, DIY
Извор На Енергија: AC
Не-Оптоварување Брзина: 4100rpm
Примена: мултифункционален видов
Не-Оптоварување Брзина: 3800RPM
Извор На Енергија: Електрична енергија
Номинална Напон: 220v
DIY Материјали: Електрични

Додатоци на производи

12V Автоматско Cordless Литиум Батерија за Електрична Арматурата Врзување машинската Сет За Изградба на Проектот Арматурата Свеж Со попуст
220-240V 250W Лемење Станица на Топол Воздух Rework Пиштол Греење на Елемент Свеж
220-240V 250W Лемење Станица на Топол Воздух Rework Пиштол Греење на Елемент

Име на производ Греење на Елемент Напон 220 V240 V Моќност 250 W Димензии (Прибл.) 1.5 x 12.5 cm / 9 / 16" x 5" (Max D L ) Боја К

DEN 249.12
Квалитетот Пиштол Тип Пневматски Riveter Пиштол Воздух Заковки Алатка Индустриското Ниво Riveter 18MM мозочен Удар Свеж Со попуст
Квалитетот Пиштол Тип Пневматски Riveter Пиштол Воздух Заковки Алатка Индустриското Ниво Riveter 18MM мозочен Удар

Карактеристики : 1.силен, издржлив, висока брзина на производство на алати сетови заковки до 3 / 16",идеален

DEN 2681.00 3830.40
AC110V НИ Plug Прилагодлива Температура 1500W Електрична Топлина Пиштол Рачни Hotair Пиштол за Позадина Боја Соголување Свеж Со попуст
Топла Топи Лепак Пиштол ЕУ Plug 60W 100W Ajustable Со 1pc Лепак Стап Мито Поправка на Термо-Електрична Греалка Индустриски Hotglue Свеж Со попуст
TCH шанса машина со 16V литиум батерија преносни cordless автомобил полирач почиста прилагодливи брзина полски машина Свеж Со попуст
GOXAWEE 220V 130W Електрични Променлива Брзина на Ротари Алатка Мини Вежба со Флексибилни Вратило 175PCS Додатоци Power Tools Свеж Со попуст
1 Сет Хидраулични Фитинг Алатка за PEX Цевка Фитинзи PB Цевки од Бакар АЛ Поврзување Спектар 16-32-милиметри FT-1632B Свеж Со попуст
1 Сет Хидраулични Фитинг Алатка за PEX Цевка Фитинзи PB Цевки од Бакар АЛ Поврзување Спектар 16-32-милиметри FT-1632B

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛСпецификации : Crimping опсег : 1632милиметриИзлез : 10 TГолемина : 48x25x21mmУмре конфигура

DEN 3785.00 3984.00
LOMVUM 12/16/24V Моќ Вежба Алатка Електрични Вежба ВЛИЈАНИЕ cordless вежби 2 Литиум-Јонска Батерија завртка ротари алатка за Свеж Со попуст
SAT2420 Airless Боја Спреј Пиштол Комплет Со Стандардни Млазницата 517 Guard Airless Боја Sprayer Спреј Алатка со Совет Guard Свеж Со попуст
SAT2420 Airless Боја Спреј Пиштол Комплет Со Стандардни Млазницата 517 Guard Airless Боја Sprayer Спреј Алатка со Совет Guard

Airless спреј пиштол Совет GuardСе Хранат Тип : ПритисокСтандард Млазницата : 517Спреј Растојание : 300ммСпреј Ши

DEN 2020.00 3312.00
Xltown Нов Електричен литиум вежба 12/16.8/21/25v литиум батерија за електрична шрафцигер со 2 батеријата алатки Свеж Со попуст
Xltown Нов Електричен литиум вежба 12/16.8/21/25v литиум батерија за електрична шрафцигер со 2 батеријата алатки

спецификација : Номинална напон : 12 / 16.8 / 21 / 25vМаксимален вртежен момент:30 / 35 / 60 / 65 NMВежба чак опсег : 0.810м

DEN 3353.00 4088.64