4.3 За Samsung Галакси j1 Аце j110 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

4.3 За Samsung Галакси j1 Аце j110 Екран на Допир Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

5 %

DEN 228.00

DEN 240.00

Свеж

Во магацинот


боја: Бела, Црна
Тип: Екран На Допир
Компатибилен Бренд: Samsung
Број На Модел На: За Samsung Галакси J1 Аце J110
Екранот: 4.3
Бренд Име: AQIOU
Пакување: Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет: Највисок квалитет
Замена На Делови: За Samsung Галакси j1 Аце j110 Екран на Допир
цена: Трговија на големо
Место на Потекло: Guangdong,Кина(Копно)
Тип: Екран На Допир

Додатоци на производи

НОВИ 3100mAh B0P6B100 BOP6B100 Li-ion Телефон Батеријата за HTC ONE М8 еден 2 M8T M8X M8D E8 M8SW M8ST M8SD Свеж
НОВИ 3100mAh B0P6B100 BOP6B100 Li-ion Телефон Батеријата за HTC ONE М8 еден 2 M8T M8X M8D E8 M8SW M8ST M8SD

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батери

DEN 508.80
Нова Сила На Off Копчето за Јачина на Страна Копче Flex Лента За Xiaomi Redmi 3 3S 4 про 4X 4А-Забелешка 2 Note3 Забелешка 4 Свеж Со попуст
Нови Оригинални Маја Батеријата За 5.5 инчен Bluboo маја Паметен Телефон БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ со Следење на Број Свеж
Оригиналниот Предната Камера за Sony Xperia М5 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни Делови Свеж Со попуст
Оригиналниот Предната Камера за Sony Xperia М5 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни Делови

Оригиналниот Предната Камера за Sony Xperia М5 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни ДеловиСп

DEN 544.00 604.32
нови chensuper C11P1424 за Asus Zenfone 2 Батерија ZE551ML ZE550ML 5.5 инчен Z00AD Z00ADB Z00A Z008D Телефон Батеријата Свеж
нови chensuper C11P1424 за Asus Zenfone 2 Батерија ZE551ML ZE550ML 5.5 инчен Z00AD Z00ADB Z00A Z008D Телефон Батеријата

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батери

DEN 623.52
За Xiaomi Црвено Ми Redmi 4X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на Број Свеж
За Xiaomi Црвено Ми Redmi 4X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на Број

За Redmi 4 X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на БројОпис : Тестирани Висок

DEN 143.52
Висок Квалитет За Huawei P9 лајт PRA-LX3 PRA-LX1 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Поправка на Дел Бесплатен Свеж Со попуст
Висок Квалитет За Huawei P9 лајт PRA-LX3 PRA-LX1 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Поправка на Дел Бесплатен

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Huawei се п

DEN 885.00 931.20
НОВИ Оригинални LG LGIP-550N Батеријата за LG KV700 S310 GD510 GD880 мини Свеж Со попуст
НОВИ Оригинални LG LGIP-550N Батеријата за LG KV700 S310 GD510 GD880 мини

Батеријата модел : LGIP550 NБатерија Тип : Liion Батерија капацитет : 900 m Ah Напон лимит : 3.7 v Компатибилен со : KV700

DEN 298.00 331.20
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел Свеж
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел

Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел делови

DEN 237.60
За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 N920 Note4 Note5 Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Стакло TP Замена Свеж Со попуст
За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 N920 Note4 Note5 Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Стакло TP Замена

За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 F N920 I Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Надворешното Стакло Л

DEN 154.56
QiAN SiMAi 1PCS 1500mAh CAB31P0000C1 батеријата За Алкател Еден Допир C3 OT 990 / ПРВ W969 A919 A966 I908 Телефон+песна кодот Свеж
QiAN SiMAi 1PCS 1500mAh CAB31P0000C1 батеријата За Алкател Еден Допир C3 OT 990 / ПРВ W969 A919 A966 I908 Телефон+песна кодот

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Опис На П

DEN 201.60
2 парчиња 2800mAh Замена за Galaxy S4 i9500 Батеријата + USB Полнач за Samsung Galaxy S4 i9500 i9505 Полнење Телефон Батеријата Свеж Со попуст
2 парчиња 2800mAh Замена за Galaxy S4 i9500 Батеријата + USB Полнач за Samsung Galaxy S4 i9500 i9505 Полнење Телефон Батеријата

2 парчиња 2800m Ah Замена за Galaxy S4 i9500 Батеријата + USB Полнач за Samsung Galaxy S4 i9500 i9505 Полнење Телефон БатеријатаПо

DEN 461.00 607.20
тестирани! За Xiaomi 5S Плус M5S плус Mi5S плус 5.7 LCD Дисплеј и Екран на Допир со рамка Собранието Замена Свеж Со попуст
тестирани! За Xiaomi 5S Плус M5S плус Mi5S плус 5.7 LCD Дисплеј и Екран на Допир со рамка Собранието Замена

тестирани! за Xiaomi Mi5s плус 5 S ПЛУС 5.7" LCD Дисплеј+Екран на Допир+рамка Собранието Замена Даде филм100% Тестир

DEN 2539.68