Моден Бисер Rhinestones Чипка Headband Жените Еластична Венчиња Глава Заврши Дами Коса Орнаменти

Моден Бисер Rhinestones Чипка Headband Жените Еластична Венчиња Глава Заврши Дами Коса Орнаменти

9 %

DEN 78.00

DEN 85.44

Свеж

Во магацинот


Моден Rhinestones и Бисер Чипка Глава Заврши
Бохемски коса додатоци за жени и девојки
Овој стилски headband има еден мал дел од еластична во задниот дел за да се задржи headband фитинг удобно
Големина : 4.5 cm широк и 51cm долго

Пакување : 1pc по opp вреќа, без картичка
1.Таму ќе биде малку се разликуваат во големина се должи на рачно изработени и упатство за мерење
2.Ќе има мало боја diviation поради различни светлина ефект,монитор резолуција и поставување на контрастот
3. Ние имаме повеќе од 15 години expierence во линија на косата додатоци
4. Приспособен и FOB испорака се достапни
1.Нашите цени не вклучуваат какви било даноци,ДДВ или други трошоци направени во клиенти земји
2.Плаќање треба да се finsihed во времето,или цел ќе бидат затворени од страна на системот
3.Пакетот е само превезува по исплата потврди
4.Бесплатен превозот во повеќето земји освен romote земји и региони.
Помалку од $100,испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
Повеќе од $150,испраќаат преку нашата ПОБРЗО ПРЕВОЗОТ МЕТОД
5. Подолу се Проценува Време на Испорака, ако за вашиот референца. Понекогаш,превозот времето е подолго
од стандардните поради строгите клиент инспекција и временските услови. Ве молиме да бидете трпеливи,ќе биде прифатена,

1.Ако предмети оштетени за време на транзит,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање пакет
Ние ќе го препрати или враќање на оштетени дел за вас
2.Било која причина не сте задоволни со стварта,да ја прифатиме враќа и exchanes во 7days откако ќе го примите пакетот.
И што треба да се плати за враќање и вториот превозот
3.За било какви прашања,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работни денови и 36 часа за време на викендите

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
Ние ќе направиме се од најголема да ви помогне да sovel проблеми.
Ценети за вашата шопинг и љубезно им помогне.

Тип На Објект: Headwear
Пол: Жените
Одделот За Името: Возрасни
Стил: Моден
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: Yibooer
Материјал: Spandex,Полиестер
Тип: Hairbands
Број На Модел На: WHB750607
Материјал: Имитација Бисер,Rhinestones
Прилики: Секојдневно,Свадба,Proms,Одмор,Бохемски,Подароци
Сезони: пролет,лето,есен,зима
испорака: 3 дена по плаќање

Додатоци на производи

1 Сет Моден Микс Боја На Косата Додатоци Мали Цвеќиња Шноли Gripper Корејски Деца Легура Глина Коса Клипови Менгеме Свеж Со попуст
Бело Бебе Се Готви Шапка Новороденче Фотографија Реквизити Готвач Стил Капа Бебе Фотографија Облека Костим Бебе Слика Реквизити Свеж Со попуст
Моден Жените Еластична Венчиња Божиќ Подароци Дедо Мраз Бисер Headband Гумени Прстен Јаже За Џвакање Украс Девојка Коса Додатоци Свеж Со попуст
Ново 1 Компјутер Жените Жешка Мода Панк Готски Равен Черепот Еластична Коса Јаже Ноќта На Вештерките Коса Додатоци Свеж Со попуст
20Pcs Мода Кристал Бисер Свадба Коса, Игли Цвет Булчински Шноли Деверуша Коса Клипови Коса Додатоци За Жени Barrettes Свеж Со попуст
30pcs/многу 5cm 17 Бои Мини Multilayer Сатен Лента Цвеќиња Со Кристал Копчето Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands Свеж Со попуст
30pcs/многу 5cm 17 Бои Мини Multilayer Сатен Лента Цвеќиња Со Кристал Копчето Вештачки Ткаенина Цвеќиња За Headbands

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупно 17 бои, како на слики го покажува* 5см дијаметар ,Вклучувајќи

DEN 576.00 720.00
PATEROY Женски Фармерки Појаси За Жените Дизајнер Бренд Висок Квалитет Cowhide Кожен Појас Жена Pin Тока Рака Ceinture Femme Свеж Со попуст
PATEROY Женски Фармерки Појаси За Жените Дизајнер Бренд Висок Квалитет Cowhide Кожен Појас Жена Pin Тока Рака Ceinture Femme

PATEROY Женски Фармерки Појаси За Жените Дизајнер Бренд Висок Квалитет Cowhide Кожен Појас Жена Pin Тока Рака Cein

DEN 448.00 605.76
1Pcs Симпатична Ушите Turban Headband Еластична Коса Додатоци Главата Бендови Hairbands Жените Женски Шминка Девојки Коса Бенд Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Златна Фолија Деверуша Печати Пати во Текот Еластична 5/8 Виолетова НЕПРИЈАТЕЛ Лента 10yards/многу за Свадба Свеж Со попуст
Продажба На 1 Компјутер Дама Гроздобер Ретро Елегантен Цвет Коса Клип Кристал Hairpin Barrette Коса Додатоци Свеж Со попуст
Продажба На 1 Компјутер Дама Гроздобер Ретро Елегантен Цвет Коса Клип Кристал Hairpin Barrette Коса Додатоци

Драги Пријатели На : Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој г

DEN 92.00 121.44
1PC Infantile Девојки Headband Деца Headbands Коса Лакови за Коса Бенд Малку Девојки Деца Headbands Коса Додатоци Свеж Со попуст
1PC Infantile Девојки Headband Деца Headbands Коса Лакови за Коса Бенд Малку Девојки Деца Headbands Коса Додатоци

2017 Бебе лак Еластична венчиња headband Деца девојки headwear за новороденче Девојки ДодатоциМатеријал : Еласти

DEN 34.00 47.52
Моден Бренд Дизајн Со Шарени Мрачно Жените Шамија за Дами Полиестер Voile Светлина и Дише Shawl Големина 160*50cm Свеж Со попуст
Моден Бренд Дизајн Со Шарени Мрачно Жените Шамија за Дами Полиестер Voile Светлина и Дише Shawl Големина 160*50cm

Моден Бренд Дизајн Со Шарени Мрачно Жените Шамија за Дами Полиестер Voile Светлина и Дише Shawl Големина 160*50c

DEN 158.00 171.84
Висок Квалитет На Отворено Спортски Windstopper Водоотпорен Ракавици Црна Јава Ракавица Мотоцикл Ракавици Екран На Допир Полн Свеж Со попуст
Новороденче реквизити Новороденче mohair шапка фото проп Капчиња шапка Бебе хаубата фотографија реквизити Свеж
година НОВИ рачно изработени Капчиња Бебе Девојки Перики Шапка,Бела и Розова Pigtail Beanie - Зелка Печ Шапка - Хеклани Свеж Со попуст
Убавината 6Pcs/Set Девојка Мајка Curler Коса, Плетенка на Косата Налепница Бебе Оркестарот Девојка Коса Accesories Жените коса Свеж Со попуст
Лав anvi бренд дизајнер mens Зима шамија Унисекс вратот потоплите дечко подарок лицето маска Џерси Поврзана Шамија Бесконечност Свеж Со попуст
LNRRABC Прилагодливи Backless Градник Рака Bowknot Невидливи Рамо, Рака долна облека Рака Назад Слободни Лизга Крстот Градник Свеж Со попуст
6 компјутери/многу Симпатична Bowknot Коса Клипови Hairpin Barrette Девојки Деца Лакови за Коса Клип Додатоци За Деца Коса Hairclip Свеж Со попуст
Нова пролет лето шарени памучни pompom shag целосна главата девојки мода headband без навремено бенд Свеж Со попуст
Нова пролет лето шарени памучни pompom shag целосна главата девојки мода headband без навремено бенд

дрво монистра голем лак headband1) ние нудиме бесплатно DHL / ФЕДЕКС избор за клиентите,ние нема да брод преку D

DEN 384.00 480.00
Меки Силиконски Градник Рака Перници Носителот Не се лизга Рамо Влошки Олеснување на Болката Најновите Градник Ремени Свеж Со попуст
40x150cm mohair искриват+headband поставите Новороденче Фото Проп Еластичен Поврзана фотографија реквизити ќебе проп додатен Свеж Со попуст