1PC Топла Продажба Нов Зеланд Маорски рачно изработени Врежан Коска Ѓердан Fishhook Извртени Pendant на Жените и Мажите е Хаваи Сурфер Стил Ѓердан

1PC Топла Продажба Нов Зеланд Маорски рачно изработени Врежан Коска Ѓердан Fishhook Извртени Pendant на Жените и Мажите е Хаваи

15 %

DEN 198.00

DEN 233.28

Свеж

Во магацинот


Оваа Pendant е изработен од Коска од страна на Занаетчиски. Коска е врежан во накит за многу долго време, како што тоа претставува силата на диви животни. Оваа pendant доаѓа на памук прилагодливи string. Памук е издржлив и може да се носат додека пливање или преземање на врнежи. На јадицата дизајн претставува поврзување на семејството, го симболизира среќа, добро здравје и долг живот. Тоа се смета за добра среќа шарм од страна на патниците, boaters, рибарите и сурфери. Го прави одличен подарок за себе или вашиот љубовник, вашето семејство, пријателите.. Стил : Pendant + Ѓердан (Прилагодливи) Услови : 100% Сосема Нов
Материјал : Природни Коска (pendant) + Памук String (ѓердан) Ѓердан Должина : 15-28cm можат да бидат прилагодливи
Pendant Големина : 40mm X 22mm (Приближно) Количина : 1 КОМПЈУТЕР
П : Што е конверзија помеѓу инчен и mm?
A : 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.04 инчен
Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови по ред.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15-25 работни дена да пристигне откако беше објавено. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до повеќе од 30 дена.
Доколку плаќањето е надвор од $ 150, ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS(3-7 дена) и подарок.
100% Гаранција. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата. Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија). Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите треба да се обезбеди предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета.
Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Ви благодариме.
Вашето задоволство, нашите извршување.Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, срдечно ве покануваме да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка, Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Компатибилност: Сите Компатибилен
Број На Модел На: NZ
Pendant Големина: 4.0 cm X 2,2 см
Пол: Унисекс
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Синџир Тип: Јаже, Верига
Метали Тип: Никој
Бренд Име: QIANZHIYUN
Материјал: Коска
Обликотшема: кука
Стил: Повик/Спортски
Занает: рака врежан
Стил: Племенски Стил Сурфер
Пол: Мажите, Унисекс, Жените, Децата
Должина: 380mm-720mm adjustable

Додатоци на производи

Моден Црна, Позлата Fishbone Ѓердан за Жените Накит Симпатична Црна Риба Коска Шарм Pendant Clavicle Steampunk Ѓердан NL-2163 Свеж Со попуст
Моден Црна, Позлата Fishbone Ѓердан за Жените Накит Симпатична Црна Риба Коска Шарм Pendant Clavicle Steampunk Ѓердан NL-2163

modname=ckeditor мода ѓердани за жените 2014 жените гроздобер пролет обоени птица шарм pendant ѓердан ,NL2161 парчемоде

DEN 167.00 191.52
TGB231 Тибетската Ново Златно Мантрата Молитва Тркала Кутија Mani Амајлија Pendant Свеж
TGB231 Тибетската Ново Златно Мантрата Молитва Тркала Кутија Mani Амајлија Pendant

Тибетската mantras молитва кутија тркала привезоци,ново златна боја, модерен занает.Тибетската шест зборо

DEN 431.52
Луксузна Ѓердан Ангел И Мед Писмо Изјава Ѓердан За Жените Мода Steampunk Јака Bijou Pendant Femme Ѓердан Duftgold Свеж Со попуст
Луксузна Ѓердан Ангел И Мед Писмо Изјава Ѓердан За Жените Мода Steampunk Јака Bijou Pendant Femme Ѓердан Duftgold

Луксузна Ѓердан Ангел И Мед Писмо Изјава Ѓердан За Жените Мода Steampunk Јака Bijou Pendant Femme Ѓердан DuftgoldТочка Бр

DEN 259.00 316.32
Outlander ТВ Накит Гроздобер Додатоци Линк Синџир Ѓердан Елени Меч Приврзоци Шарм Ѓердан Colar Свеж Со попуст
Outlander ТВ Накит Гроздобер Додатоци Линк Синџир Ѓердан Елени Меч Приврзоци Шарм Ѓердан Colar

Outlander ТВ Накит Гроздобер Додатоци Линк Синџир Ѓердан Елени Меч Приврзоци Шарм Ѓердан Colar2017 моден филм на

DEN 653.00 816.00
Моден WRB89 Жените Сребро Кристал Синџирите за Накит Уникатен Флеш Сјајна Кристал Градник Синџирите за Накит 3 Бои Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30 Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30

dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓерд

DEN 70.00 102.72
Повеќе Ѓердани CZ Кристал Големи Кругови Pendant Ѓердан од Злато Сребро Долго Пуканки Синџири Ѓердан Жените Изјава Накит Свеж Со попуст
2018 Моделот Panda Делфин Пингвин Сидро најдобар пријател Pendant Ѓердан трговија на Големо Свеж Со попуст
Персоналните Момчиња Име Бар Ѓердан Sterling Silver Почетна Диск Pendant за Момчиња Роденден Единствен Син Велигденски Подарок Свеж Со попуст
6 Бои Кукла Ѓердан Долг Синџир на Pendant Ѓердан за Жените Торба Гроздобер Steampunk Кристал Изјава ѓердан мода трговија на Свеж Со попуст
5pcs Антички Бронза Цвет Ѓердан Pendant Накит Тон Легура Правоаголник Камео Поставување на Лента И Стакло 61*48*8мм Pendant Свеж Со попуст
STRATHSPEY Гроздобер Легура Круг Pendant Долго СТП Кожа Заврши Синџир Беж Pendant Ѓердани Модни Додатоци Накит За Жените Свеж Со попуст
Новиот Дизајн Мода Накит Домот Антички Смола Растенијата Pendant Банкет Ѓердани &Pendant 2017 Свеж Со попуст
Новиот Дизајн Мода Накит Домот Антички Смола Растенијата Pendant Банкет Ѓердани &Pendant 2017

за нас ,како X001, кажете ни како да го промените тоа, или можете да ти пратам примерок за нас Ако производн

DEN 447.00 496.32
Топла Продажба 7 Бои Луксузни Секси Bodychain Претерани Кристал BodyChain За Жените Девојка Клуб Плажа Одмор JURAN Мода Накит Свеж Со попуст
5pcs тиква Вертикална Лента стакло меур лубеницата Стакло Глобуси со дупка Стакло занает Топката Шишенцето Pendant DIY Orb 4mm Свеж Со попуст
Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан Pendant Свеж Со попуст
Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан Pendant

Светат во Темница Змеј Ѓердан Mortal Kombat Pendant Стакло Фото Накит Блескав Ѓердан PendantПрозрачна бел песок моде

DEN 76.00 95.04