За Леново P2C72 P2A42 Плоча Flex Кабел Висок Квалитет на Нови P2 Главниот FPC Бесплатен Превозот Со Следење на Број

За Леново P2C72 P2A42 Плоча Flex Кабел Висок Квалитет на Нови P2 Главниот FPC Бесплатен Превозот Со Следење на Број

DEN 575.52

Свеж

Во магацинот


За Леново P2 C72 P2 A42 Главниот FPC Висок Квалитет на Нови P2 Плоча Flex Кабел Бесплатен Превозот Со Следење на Број
Опис :
100% Висок Квалитет!
Тоа се користи за да се замени оштетената, испукана објект
Компатибилен Модел : За P2 P2 C72 P2 A42 , не одговара за други Модели
Секој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоа
Ние пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојба
Пакет :
1pcs * За Леново P2 C72 P2 A42 Главниот FPC Висок Квалитет на Нови P2 Плоча Flex Кабел
Почитувани Купувачот : 1) При добивањето на вашиот објект,pls проверка за да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. 2) Доколку нешто не е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот. Тоа нема да се случи како ние двојно проверете секое парче пред пратката. Ако сте среќни со објектот, ве молиме помогнете да ни остави позитивен фидбек, ви благодариме за вашата поддршка. Гаранција : Ако овој објект е неисправен по приемот,Pls чувајте го во оригинална состојба, без било каква штета,го испраќа назад за нова замена. Контакт со НАС на : Pls се чувствуваат слободни да контакт од порака, па ние се вратам на вас.Ние ќе одговор во рок од 24 часа бизнис време. Повратните информации : 1) Вашата повратна информација е многу важно ,позитивни повратните информации се високо ценети. 2) ве Молиме не двоумете се да ги споделите со нас пред да замине било негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

дизајн: Бар
Бренд Име: Wearson
Број На Модел На: P2C72 P2 P2A42
Компатибилен Бренд: за lenovo
Тип: P2C72 P2 P2A42 Главниот Flex Кабел

Додатоци на производи

НОВ Поправка и Замена на Делови За iPhone 4 и 4S 5 5G 5S 5C 6 6G 6S Плус Слотот за SIM Картичката Фах Носителот на Читателот Свеж Со попуст
2 парчиња Микро USB Приклучок Конектор Приклучок За Sony Xperia Z Z1 L39H Z2 L50W Z3 L55T Компактен Z Ултра XL39H Порт за Полнење Свеж Со попуст
LCD Екран на Допир за Digitizer Собранието За BQ Aquaris E4.5 0631 HD IPS5K0631FPC-A3-E Гаранција Мобилен Телефон lcd екрани Свеж Со попуст
LCD Екран на Допир за Digitizer Собранието За BQ Aquaris E4.5 0631 HD IPS5K0631FPC-A3-E Гаранција Мобилен Телефон lcd екрани

Било какви други прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ако обје

DEN 1122.00 1180.80
НОВИ Оригинални LG LGIP-550N Батеријата за LG KV700 S310 GD510 GD880 мини Свеж Со попуст
НОВИ Оригинални LG LGIP-550N Батеријата за LG KV700 S310 GD510 GD880 мини

Батеријата модел : LGIP550 NБатерија Тип : Liion Батерија капацитет : 900 m Ah Напон лимит : 3.7 v Компатибилен со : KV700

DEN 298.00 331.20
QiAN SiMAi 1pcs висок квалитет AL45CPL 2000mAh Батеријата За ARCHOS AC45CPL телефон +Следење Кодот Свеж Со попуст
QiAN SiMAi 1pcs висок квалитет AL45CPL 2000mAh Батеријата За ARCHOS AC45CPL телефон +Следење Кодот

1pcs 100% висок квалитет AL45 CPL 2000m Ah Батеријата За ARCHOS AC45 CPL Мобилен телефон Freeshipping+Следење КодотВе молиме поп

DEN 199.00 209.76
2 парчиња 2800mAh Замена за Galaxy S4 i9500 Батеријата + USB Полнач за Samsung Galaxy S4 i9500 i9505 Полнење Телефон Батеријата Свеж Со попуст
2 парчиња 2800mAh Замена за Galaxy S4 i9500 Батеријата + USB Полнач за Samsung Galaxy S4 i9500 i9505 Полнење Телефон Батеријата

2 парчиња 2800m Ah Замена за Galaxy S4 i9500 Батеријата + USB Полнач за Samsung Galaxy S4 i9500 i9505 Полнење Телефон БатеријатаПо

DEN 461.00 607.20
За Xiaomi Црвено Ми Redmi 4X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на Број Свеж
За Xiaomi Црвено Ми Redmi 4X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на Број

За Redmi 4 X Копчето за Јачина на Копчето Flex Кабел FPC Висок Квалитет Со Следење на БројОпис : Тестирани Висок

DEN 143.52
Оригиналниот Предната Камера за Sony Xperia М5 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни Делови Свеж Со попуст
Оригиналниот Предната Камера за Sony Xperia М5 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни Делови

Оригиналниот Предната Камера за Sony Xperia М5 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни ДеловиСп

DEN 544.00 604.32
За Huawei Искачи P8 Оригинални Сребро SIM Картичка Фах SD Картичка Фах Држачот за SIM Картичка SIM Картичка Фиока Замена Бесплатен Свеж Со попуст
1420mAh 3.7 V Li-ion Внатрешни Замена на Батеријата за iPhone 4 4G батеријата Со Поправка Алатки 30 Свеж Со попуст
1420mAh 3.7 V Li-ion Внатрешни Замена на Батеријата за iPhone 4 4G батеријата Со Поправка Алатки 30

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

DEN 273.00 373.92
НОВИ 3100mAh B0P6B100 BOP6B100 Li-ion Телефон Батеријата за HTC ONE М8 еден 2 M8T M8X M8D E8 M8SW M8ST M8SD Свеж
НОВИ 3100mAh B0P6B100 BOP6B100 Li-ion Телефон Батеријата за HTC ONE М8 еден 2 M8T M8X M8D E8 M8SW M8ST M8SD

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батери

DEN 508.80
QiAN SiMAi 1pcs висок квалитет AC50BOX 2000mAh Батеријата За ARCHOS AC50BOX телефон +Следење Кодот Свеж Со попуст
QiAN SiMAi 1pcs висок квалитет AC50BOX 2000mAh Батеријата За ARCHOS AC50BOX телефон +Следење Кодот

1pcs 100% висок квалитет AC50 BOX 2000m Ah Батеријата За ARCHOS AC50 BOX Мобилен телефон Freeshipping+Следење КодотВе молиме поп

DEN 199.00 209.76
5.3 Преден Панел Стакло За LG K10 LTE K420N K430 K430DS F670 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Надворешното Стакло Поклопец Свеж Со попуст
USB Конектор Џек Клупа Flex Кабел За Asus Tranformer Подлога TF201 TF201-I0-DOCK-FPC Синхронизација Датум Полнење Порта Flex Свеж Со попуст
LTPro 5.5 Црно Бело Злато LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието со Рамка За Huawei Чест 5A Y6II Y6 II телефон делови Свеж Со попуст
LTPro 5.5 Црно Бело Злато LCD Дисплеј + Екран на Допир Digitizer Собранието со Рамка За Huawei Чест 5A Y6II Y6 II телефон делови

в) Ако објектот е отворено, сите делови се отстранети или поправени од страна на неовластено лице.Плаќањ

DEN 1368.00 1439.52
Нови Оригинални BL-54SG (BL-54SH) Батеријата за G2 LG F320 F340L H522Y 2610mAh F260 D728 D729 H778 H779 D722 Свеж Со попуст
Нови Оригинални BL-54SG (BL-54SH) Батеријата за G2 LG F320 F340L H522Y 2610mAh F260 D728 D729 H778 H779 D722

Батеријата модел : BL54 SGБатерија Тип : Liion Батерија капацитет : 2610 m Ah Напон лимит : 3.8 V Компатибилен со : G2 D802

DEN 432.00 480.00
Висок Квалитет За Huawei P9 лајт PRA-LX3 PRA-LX1 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Поправка на Дел Бесплатен Свеж Со попуст
Висок Квалитет За Huawei P9 лајт PRA-LX3 PRA-LX1 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Поправка на Дел Бесплатен

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Huawei се п

DEN 885.00 931.20
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 1320 Моќ Страна Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 1320 Контрола На Јачина На Звук Flex Свеж Со попуст
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 1320 Моќ Страна Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 1320 Контрола На Јачина На Звук Flex

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.можете да ги пратите пред 24hours треба да се испрати п

DEN 133.00 143.52
Нови Оригинални LG BL-64SH Батеријата за LG Volt LS740 Зголеми Мобилни Богородица 3000mAh Свеж Со попуст
Нови Оригинални LG BL-64SH Батеријата за LG Volt LS740 Зголеми Мобилни Богородица 3000mAh

Батеријата модел : BL64 SHБатерија Тип : Liion Батерија капацитет : 3000 m Ah Напон лимит : 3.8 v Компатибилен со : LS740

DEN 562.00 624.00
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел Свеж
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел

Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел делови

DEN 237.60
нови chensuper C11P1424 за Asus Zenfone 2 Батерија ZE551ML ZE550ML 5.5 инчен Z00AD Z00ADB Z00A Z008D Телефон Батеријата Свеж
нови chensuper C11P1424 за Asus Zenfone 2 Батерија ZE551ML ZE550ML 5.5 инчен Z00AD Z00ADB Z00A Z008D Телефон Батеријата

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батери

DEN 623.52