2018 Свадба Shawl Кратки Ракави, Бела Боја На Слонова Коска Свадба Јакна Чипка Bolero Булчински Заврши Прилагодено

2018 Свадба Shawl Кратки Ракави, Бела Боја На Слонова Коска Свадба Јакна Чипка Bolero Булчински Заврши Прилагодено

9 %

DEN 480.00

DEN 527.52

Свеж

Во магацинот

Фустан во боја = ?
A. Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена од добивање на фустан.Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки) 11. Ако најдете фустан е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 7 работни дена, бидејќи ќе примите фустан.Висина = (од врвот? до подот без чевли)
12. Одличен Квалитет - Супериорен Ткаенина, се Посвети на Изработка, Точни Мерења & Заврши КК систем.Целосна Биста = ? 2.под биста = ? 6. Брза Испорака на Пратката во рок од 10 работни дена по ред поставени.Брадавица да Брадавица = ? 7.
Зошто Да Изберете Sihan Фустан Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години. - Повеќе количини, повеќе попуст.ние не може да гарантира
дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно.com EMS
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија, превозот само да се земе 5-7 дена, да
други земји, тоа ќе потрае околу 7-10 дена. Конкурентна Цена. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
1 . Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
3 . Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани . Нашата Фабрика Функција : 1.горниот биста = ? 5.Пред Должина Рамо до Половината = ? 10.Колковите = ? 4.com ТНТ
Во Северна Америка,Европа и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена. Ние може да обичај се направи широк спектар на свадба фустани, вклучувајќи стил, Дејвид Bridals стил Airecollection итн.com ПРОЗОРЦИ во Северна Америка,Европа и Австралија, превозот само да се земе за 3-5 дена.Рамо до рамо = ? 8. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,
свадба превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики)?.Должина рамо до биста = ? 9. Ќе Ве Молам?ми даде вашата exactitude големина?и боја кога ставање на ред ,
и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас !
Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања.Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации,
што ќе биде голем поттик за нас!!
. Големина на единица : cm или инчен 1. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
2 .Ние да се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно повеќе, ако имате било какви загриженост
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас како ние навистина го сакате секој клиент да биде задоволен клиент!
2 .Половината = ? 3. Целосна Наплата безусловно за било кој квалитет на прашањето Целосна наплата ќе биде почестен & се Врати превозот цена ќе биде наша одговорност.

боја: Бела, Боја На Слонова Коска
Големина: XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект: свадба обвива
Одделот За Името: Возрасни
Број На Модел На: sh544
Техника: Облека Обоена
Бренд Име: HVVLF
Материјал: Полиестер

Додатоци на производи

црвено црн зелена сина, розова Две Слој Булчински Превези 2018 Tulle Сече на Работ Катедрала Свадба Превез Со Чешел Свадба Додатоци Свеж Со попуст
Свадба Shawl Заврши Свадба Јакна Bolero Транспарентен 2018 Домот Секси Долг Ракав Чипка Се Види Преку Свеж Со попуст
Свадба Shawl Заврши Свадба Јакна Bolero Транспарентен 2018 Домот Секси Долг Ракав Чипка Се Види Преку

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ние само брод да се потврди превозот адреса Па ве молиме да бидете сигурни

DEN 655.00 719.52
Белата боја на слонова коска Fingertip Чипка Превез со Чешел Сопствени Направени Еден Слој Превез со Чипка Свеж
Моден Свадба Заврши Три Слој Свадба Јакна Обвива Возбудува Бела Organza Жените Исклучување На Рамо Заврши Стегање 2018 Свеж Со попуст
Свадба Јакна Половина Ракави Чипка Свадба Bolero Краток Свадба Грб Се Отвори Пред Свеж
Свадба Јакна Половина Ракави Чипка Свадба Bolero Краток Свадба Грб Се Отвори Пред

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !100% Вистински Фотографии, 100% Гарантира

DEN 1008.00
2018 Жените Bolero Булчински Shawl Faux Крзно Заврши Bolero Свадба Булчински Наметка Shawl Крзно Кејп 2017 Зима Слонова Коска Свеж Со попуст
2018 Жените Bolero Булчински Shawl Faux Крзно Заврши Bolero Свадба Булчински Наметка Shawl Крзно Кејп 2017 Зима Слонова Коска

Овие трошоци се на купувачот одговорност За фустани, исто така ќе треба да плати 30% од вкупниот износ на

DEN 1439.00 1581.60
2018 Топло Faux Крзно И Долг Ракав Слонова Коска Bolero Свадба Заврши Shawl Булчински Јакна Додатоци Свеж Со попуст
2018 Топло Faux Крзно И Долг Ракав Слонова Коска Bolero Свадба Заврши Shawl Булчински Јакна Додатоци

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ние само брод да се потврди превозот адреса Па ве молиме да бидете сигурни

DEN 349.00 383.52
2018 Топла Продажба Лактот Должина, Бела Панделка Работ Булчински Краток Превез Со Чешел Две Слој Евтини Кралската Девојка Свадба Свеж Со попуст
Kyunovia Прекрасни Невестата Brooch Букет Кралска Сина Лист Букет Кристал Свадба Булчински Букети цвеќиња Свадба Додатоци FE88 Свеж Со попуст
Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци Petticoat Свеж
Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци Petticoat

Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци PetticoatО

DEN 431.52
E JUE SHUNG Бесплатен Превозот Сирена Petticoat 1 Обрачот Коска Еластична Труба Crinoline Свадба Додатоци Топла Продажба Висок Свеж Со попуст
Елегантен Дама Сина Партија Превез Мајка на Булчински Капи Свадба Коса Додатоци SQ015 Свеж Со попуст
Елегантен Дама Сина Партија Превез Мајка на Булчински Капи Свадба Коса Додатоци SQ015

Почитувани Купувачот, ве молиме да забележите : 1 Боја : имаме Сина , црна и боја на слонова коска сега как

DEN 629.00 662.40
2017 Нов Висок Квалитет Евтини Божиќ Ден Топла Зима Долго Свадба Обвива Shawl Hodded Faux Крзно Булчински Наметка со Капа QA907 Свеж Со попуст
Краток Свадба Petticoat Година Свадба Додатоци Crinoline Во Парк Organza Гроздобер Свадба Petticoat Здолниште 1950-тите Свеж
Краток Свадба Petticoat Година Свадба Додатоци Crinoline Во Парк Organza Гроздобер Свадба Petticoat Здолниште 1950-тите

Краток Свадба Petticoat 2016 Година Свадба Додатоци Crinoline Во Парк Organza Гроздобер Свадба Petticoat Здолниште 1950тите

DEN 959.52
Нови Пристигнување 2018 Булчински Ракавици Луксузни Чипка Цвет Ракавица Шупливи Свадба Фустан Додатоци Бели Ракавици Булчински Свеж Со попуст
2017 Бесплатен Превозот Во Парк Petticoat 2 Карики Бела Сирена Свадба се Облекуваат Crinoline Лизга Евтини и Добар Квалитет Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Булчински Превез Бело/боја на слонова коска Краток Свадба Превез Булчински Превези Со Beadwork Свадба Додатоци Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Супер Hotsell 5M Должина стил Беж/бела еден слој домот, свадба се облекуваат превез булчински превез Катедрала Свеж Со попуст
NIXUANYUAN 2018 ТОПЛА продажба 6 Обрачот Petticoat Underskirt За бал венчаница долна облека Crinoline Свадба Додатоци Свеж Со попуст
NIXUANYUAN 2018 ТОПЛА продажба 6 Обрачот Petticoat Underskirt За бал венчаница долна облека Crinoline Свадба Додатоци

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликаДобредојдовте на Булчински Убавина Облека Co

DEN 907.00 1296.00
Брза Испорака Tulle Домот, Свадба Заврши Булчински Заврши(7005) Свеж
Брза Испорака Tulle Домот, Свадба Заврши Булчински Заврши(7005)

Кога ќе нарачате,pls напишете големината на рамо ширинаPs : ние ќе брод од кина пост воздух,тоа е бесплатен

DEN 2006.40
Вештачки Свадба Цвеќиња Buque де noiva Свадба Букети За Невести Надвор Свадба Bruidsboeket Свеж Со попуст
Вештачки Свадба Цвеќиња Buque де noiva Свадба Букети За Невести Надвор Свадба Bruidsboeket

Brooch Булчински Букети Buque де noiva Свадба Букети За Невести Вештачки Свадба Цвеќиња Надвор Плажа Свадба * Ма

DEN 1392.00 2140.80
Еластичен Појас 3-Карики Топката венчаница Petticoat Бела Евтини невестата petticoat Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Еластичен Појас 3-Карики Топката венчаница Petticoat Бела Евтини невестата petticoat Бесплатен Превозот

горниот биста = ? 5 Бесплатен превозот се однесува на DHL и С edexSuzhou Ni Diya Облека Co.царинската треба Можете да

DEN 360.00 378.24
E JUE SHUNG Бесплатен Превозот 3 Слоеви Предиво Воз Petticoat бал Crinoline Лизга Underskirt За Свадба Фустани Висок Квалитет Свеж Со попуст
E JUE SHUNG Бесплатен Превозот 3 Слоеви Предиво Воз Petticoat бал Crinoline Лизга Underskirt За Свадба Фустани Висок Квалитет

Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање.Дефектен, Оштетени или Misshipped П

DEN 854.00 959.52
300 cm Долги ! Нова Мода ! Бесплатен Превозот ! Топла Продажба ! Свадба Превез Свадба Превези БУЛЧИНСКИ ACCESORIES ЧИПКА ПРЕВЕЗ Свеж Со попуст
Petticoat Деца 3 Слоеви Hoopless Краток Petticoats Цвет Девојка се Облекуваат Crinoline за Свадба Малку Девојки/Kids/Дете Underskirt Свеж Со попуст
Petticoat Деца 3 Слоеви Hoopless Краток Petticoats Цвет Девојка се Облекуваат Crinoline за Свадба Малку Девојки/Kids/Дете Underskirt

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликаДобредојдовте на Булчински Убавина Облека Co

DEN 285.00 432.00
Тоа е Yiiya Жените Бела 2 Карики А-линија Свадба Додатоци Булчински Crinolines Vestidos Де Novia Underskirt Вревата Petticots Свеж Со попуст
Тоа е Yiiya Жените Бела 2 Карики А-линија Свадба Додатоци Булчински Crinolines Vestidos Де Novia Underskirt Вревата Petticots

За Превозот : (а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвине

DEN 370.00 528.00
270Cm*4CM Женска За Свадба Фустани Појас Сатен Лента Булчински Појаси За Деверуша Фустан Sash Ремени Cummerbunds Корселе WB0003 Свеж Со попуст
Убавина-Eemily Свадба Додатоци 2017 Appliques Tulle Долго Катедрала Свадба Превез Чипка Работ Булчински Превез со Чешел veu Свеж Со попуст