Behokic 350ml чисто Стакло Sqaure Teapot Висока Температура Отпорни Лабава Лист Цвет Чај Кафе Тенџере w/Infuser Цедилка И Капак

Behokic 350ml чисто Стакло Sqaure Teapot Висока Температура Отпорни Лабава Лист Цвет Чај Кафе Тенџере w/Infuser Цедилка И Капак

DEN 396.00

Свеж

Во магацинот

Behokic 350ml чисто Стакло Sqaure Teapot Висока Температура Отпорни Лабава Лист Цвет Чај Кафе Тенџере w/Infuser Цедилка И Капак
Детали :
Совршен за да попладне чај време да пијалак мешавина од листови или цвеќе чај за да ги споделите со вашето семејство и пријатели!
Една страна се справи со дизајн, лесно да го земам без scalding вашата рака
Висока температура отпорни до 450 степен целзиусови степени
Користење на храна-одделение стакло и нерѓосувачки челик материјал, не-токсични и здрави
Силна чаша со висока цврстина и е доста цврсти и издржливи
Спецификација :
Материјал : стакло + нерѓосувачки челик
Големина : 9.5 x 7.5 cm/3.74 x 2.95 инчен
Топлина-отпорни на температура : 450 целзиусови степени
Моментален температура : од -30 на 150 целзиусови степени
Капацитет : 350ml
Пакет :
1 x Чај Тенџере
1 x Капак
1 x Цедилка
Плаќање >> 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Пратката >> 1. Цел ќе биде предаден во 4 дена по уплатата се населиле.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа.
Гаранција >> 1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. Неисправни предмети мора да се врати во рамките на гарантниот период, Ќе мора да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Враќање & Наплата >> 1. Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот.
2. Доколку купувачот не би сакал да се врати на објектот, ние ќе се направи целосно или делумно враќање на средствата врз основа на детални ситуација.
Повратни информации >> Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ве молиме Контактирајте со Нас за да го реши вашиот проблем, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние може да ви даде решение што е можно поскоро.

Бренд Име: Behokic
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Капацитет: 301-400ml

Додатоци на производи

250ml Јапонски Чекан Топлински Отпор на Фер Чаша со Дрво Handgrip Кунг Фу Чај Сет Чај Море Стомна Кафе Млеко Чаша Чај Свеж Со попуст
250ml Јапонски Чекан Топлински Отпор на Фер Чаша со Дрво Handgrip Кунг Фу Чај Сет Чај Море Стомна Кафе Млеко Чаша Чај

1, Убава.Високо ниво на транспарентност, куп во прекрасна панорамска глетка, на површината мазна, носато

DEN 788.00 1231.68
3 Големина од не ' Рѓосувачки Челик Чај Заклучување Зачин Јајце Форма Топката Мрежа Infuser Чај Цедилка Со 2 Справува со Капак Свеж Со попуст
180ml Јапонски Сини и Бели Порцелански Gaiwan Teapot Кунг Фу Чај Поставите Puer Чај Тенџере со Цедилка Креативни Керамички Дома Свеж Со попуст
350cc Автентични Yixing Teapot Дуо Qiu Тенџере Кинески Здравствени Господар рачно изработени Пурпурна Глина Хинап Црвена Кал Свеж Со попуст
Расположливиот млеко чај пластична чаша задебелена транспарентен овошен сок пие овошен куп 9-20 ОЗ МИЛЕНИЧЕ 100pcs/многу Свеж Со попуст
Исклучителна Чаши Чај,Висок Квалитет на Кинески стил сини и бели порцелански првенство,Шупливи Саќе Дизајн на домот, керамички Свеж Со попуст
Промоција! 6 Компјутери Пурпурна Глина Првенство Поставите Керамички Teacups 40ml Кинески Кунг Фу Teacup Чаши Чај со Врвен Квалитет Свеж Со попуст
ONEICE Кинески Стил Деликатна рачно изработени 55ml Мали Кунг Фу Чај Првенство Jingdezhen Груба керамика Чај сад Страна се Насликани Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Мрежа Чај Цедилка Infuser Обновливи Чај Цедилка Лабава Чај Лист Филтер Кафе Филтри за Лабава Чај-Лист Алатки Свеж Со попуст
Handpaint Птица Мастило Сликарство Кинески Висок Степен на Керамички Порцелански Сет Чај Чај Првенство Глазура Печката 65ml Свеж Со попуст
330ml Јапонски Грубата Керамика Handpainted Lotus Teacup Кунг Фу Чај Поставува Кафе чаши Канцеларија Puer Чај Чаши со Филтер Свеж Со попуст
Drinkware чаши и чинии сино-бело керамичка чаша чај порцелански teacup порцелан, чаша чај,freeshipping Свеж Со попуст
Drinkware чаши и чинии сино-бело керамичка чаша чај порцелански teacup порцелан, чаша чај,freeshipping

Drinkware Чаши & Чинии,Керамичка Чаша Чај Handpainted Чај Сет,Риба, Чаша Порцелан,Керамичка Чаша Чај,FreeshippingПроизво

DEN 383.00 766.08
1SET Топла продажба Teapot Поставите 21fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot + 6x Двојно Ѕидови Чаши OS 1135 Свеж Со попуст
1SET Топла продажба Teapot Поставите 21fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot + 6x Двојно Ѕидови Чаши OS 1135

Опис на производотПредмет Бр : MLG1135Член име : 600ml стакло teapot сетМатеријал : отпорни на топлина стакло сет(1

DEN 988.00 1098.24
2 парчиња/set Кинески Керамичка Чаша Чај Мраз Разбиена Глазура Првенство Кунг Фу teaset Мали Порцелански Чај Сад Teacup Чај Свеж Со попуст
Јапонија, Јужна Леано железо литургија старо железо тенџере школки Јапонски чај садови здравје котел скала железо тенџере 1000ml/ Свеж Со попуст
Нови Teabags 100Pcs/Многу 5.5 x 7CM Празни Чај Кеси Со Низа Лекува Печат Филтер Хартија за Билка Лабава Чај Капка превозот p20 Свеж Со попуст
TANGPIN кафе и чај алатки керамички чај топки керамички додатоци кинески кунг фу сет чај Свеж Со попуст
TANGPIN кафе и чај алатки керамички чај топки керамички додатоци кинески кунг фу сет чај

Топло совети : 1 : Русија и Белорусија, купувачите треба да го напише целото име и презиме .2 : Бразил, Арген

DEN 287.00 574.08
45ml Јапонски Стил Автентични Yixing Пурпурна Глина Teacup Грубата Керамика Господар Чај Првенство Кунг Фу Чај Поставите Сад Свеж Со попуст
2017 Вистински Топла Продажба Нерѓосувачки Челик 4L Вода Литургија Индукција Шпорет Кампување Kettles Шпорет Печка Свирче Teapot Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Frothing Стомна За Млеко, Кафе, Чај, Jug Кујна Термо Првенство 350ml 600ml 1000ml Кујна Accessaries Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Frothing Стомна За Млеко, Кафе, Чај, Jug Кујна Термо Првенство 350ml 600ml 1000ml Кујна Accessaries

Лиен фрлаат spout и здрав справи.Со огледало полиран надворешноста и брусен заврши внатрешни работи...

DEN 380.00 442.08