EMMAYA Мулти Бои Prongs Поставување Кубни Циркони Ѓердани ААА CZ Pendant Ѓердан трговија на Големо Цена

EMMAYA Мулти Бои Prongs Поставување Кубни Циркони Ѓердани ААА CZ Pendant Ѓердан трговија на Големо Цена

DEN 272.16

Свеж

Во магацинот


Метална боја: Роуз Златна Боја
Главниот Камен Боја: Повеќе
Должина: 45cm
Бренд Име: Emmaya
Метали Тип: Бакар
Пол: Жените
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Стил: Тренди
Синџир Тип: Линк Синџир
Материјал: Кубен Циркони
Број На Модел На: XT-89-12
Обликотшема: Круг
Pendant Големина: 30*30мм
Функција: Порака Потсетник
Компатибилност: Сите Компатибилен
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден

Додатоци на производи

Ангелските Крилја Срцето Меѓусебно Етерично Масло Кафез 20.5 mm DIY Ангел Топката Приврзоци Синџир Ѓердани Накит за Жените NL110 Свеж Со попуст
WT-C107 Двојно bails arrowhead форма конектори за промет на големо ,мода 24k злато трим druzy камен конектор за ѓердан Свеж
WT-C107 Двојно bails arrowhead форма конектори за промет на големо ,мода 24k злато трим druzy камен конектор за ѓердан

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!W TC107

DEN 2064.00
Новиот Бренд 925 фунта-сребро-накит Тркалезна форма pendant Ѓердан Жените се Пополни кристал Свадба Накит трговија на Големо Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30 Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30

dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓерд

DEN 70.00 102.72
Sandblast Ankh Pendant Ѓердан од Злато Заврши Легура Mens Хип Хоп Накит Клучот На Животот Верски Поставен Pendant 24inch Кубанската Свеж Со попуст
Outlander ТВ Накит Гроздобер Додатоци Линк Синџир Ѓердан Елени Меч Приврзоци Шарм Ѓердан Colar Свеж Со попуст
Outlander ТВ Накит Гроздобер Додатоци Линк Синџир Ѓердан Елени Меч Приврзоци Шарм Ѓердан Colar

Outlander ТВ Накит Гроздобер Додатоци Линк Синџир Ѓердан Елени Меч Приврзоци Шарм Ѓердан Colar2017 моден филм на

DEN 653.00 816.00
Ѓердан 3D Срца Музички Свири Топката Ангел Звуци на Бременоста Pendant Хармонија Bola Топка За Бебе Туш Свеж
Ѓердан 3D Срца Музички Свири Топката Ангел Звуци на Бременоста Pendant Хармонија Bola Топка За Бебе Туш

Мексиканскиот Bola Восок Кожа Ѓердан 3 D Срцата на Бременоста Pendant Хармонија Bola За Бебе Туш N14 NB205!Состојба :

DEN 575.52
STRATHSPEY Гроздобер Легура Круг Pendant Долго СТП Кожа Заврши Синџир Беж Pendant Ѓердани Модни Додатоци Накит За Жените Свеж Со попуст
Топ 5pcs/многу Накит Шарм Ѓердан Pendant Бронзена Легура на Ѕвонење Правоаголник Камео Cabochon+Стакло Поставување на Лента Свеж Со попуст
TGB231 Тибетската Ново Златно Мантрата Молитва Тркала Кутија Mani Амајлија Pendant Свеж
TGB231 Тибетската Ново Златно Мантрата Молитва Тркала Кутија Mani Амајлија Pendant

Тибетската mantras молитва кутија тркала привезоци,ново златна боја, модерен занает.Тибетската шест зборо

DEN 431.52
Моден 316L не ' Рѓосувачки Челик Етерични Масла Diffuser Ѓердан Locket За DIY Ароматерапијата Парфем Ѓердан Божиќ Партија Подарок Свеж Со попуст
5pcs Мода Накит Ѓердан Pendant Бронза База Поставување Тон Легура Правоаголник Камео Послужавник И Стакло 50*32*8мм Pendant Свеж Со попуст
Топла Продажба 7 Бои Луксузни Секси Bodychain Претерани Кристал BodyChain За Жените Девојка Клуб Плажа Одмор JURAN Мода Накит Свеж Со попуст
Моден Љубов Срцето Ѓердан Pendant Октоберфест Антички Злато/Сребрена Edelweiss Ѓердан Жените Кристал Шарм Ѓердан Накит Свеж Со попуст
Новиот Дизајн Мода Накит Домот Антички Смола Растенијата Pendant Банкет Ѓердани &Pendant 2017 Свеж Со попуст
Новиот Дизајн Мода Накит Домот Антички Смола Растенијата Pendant Банкет Ѓердани &Pendant 2017

за нас ,како X001, кажете ни како да го промените тоа, или можете да ти пратам примерок за нас Ако производн

DEN 447.00 496.32
2018 Моделот Panda Делфин Пингвин Сидро најдобар пријател Pendant Ѓердан трговија на Големо Свеж Со попуст
Моден WRB89 Жените Сребро Кристал Синџирите за Накит Уникатен Флеш Сјајна Кристал Градник Синџирите за Накит 3 Бои Свеж Со попуст
Злато Боја Мали Димензии Куба Мапата Ѓердани За Жените Карта на Куба Шарм Кубанската Pendant Накит Свеж Со попуст
Злато Боја Мали Димензии Куба Мапата Ѓердани За Жените Карта на Куба Шарм Кубанската Pendant Накит

Или замена на предметот за вас Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки Време

DEN 252.00 273.60
N121001 93 Бела Барок Бисер Ѓердани Свеж
N121001 93 Бела Барок Бисер Ѓердани

Накит ОписТип на Камен : Свежа вода образован бисер, елегантна бела и сива бисер, фенси сина аквамарин, д

DEN 1008.00