Wecool нов дизајн 2 парчиња зелени ласери со висока моќ рака ласерски меч за ласер шоу ласерски човек танц dj перформанси

Wecool нов дизајн 2 парчиња зелени ласери со висока моќ рака ласерски меч за ласер шоу ласерски човек танц dj перформанси

DEN 6960.00

Свеж

Во магацинот


EMS превозот обично трае 8-12 работни дена во зависност од земјата доставени до. Совети
Нашиот ласер шоу проектор опрема е нов дизајн , тоа е лесно да се контролира , контролирани од нозете , тоа е да се користи за laserman шоу , ласерски танцување .
• Ние ќе организира shiping што е можно поскоро откако ќе го извршите плаќањето.
FEDEX превозот обично трае 3-7working дена зависи од земјата доставени до. Ве молиме користете го во чад средина, тогаш може да се види многу јасно ласерски линии.
Тип
Ласерско шоу опрема , laserman шоу
Ласерски количина
2 ласери / парче за рака ласерски меч
Ласер во боја
Зелена
Контрола
Со нозе или рака
Б attery Со батерија
3.
• Да се стави на ласер шоу опрема на земја , и да се отвори чад машина , бидејќи ќе се игра ласерски покаже опрема треба somke машина , можете да ги видите ефект .
Wecool нов дизајн 2 парчиња зелени ласери со висока моќ рака ласерски меч за ласер шоу ласерски човек танц dj перформанси
1. Повеќе детали за ласерско шоу опрема
· Овој ласер шоу опрема е нашиот нов дизајн во Кина , тоа е да се користи за ласер шоу , ласерски танц шоу , за забава , dj , Божиќ , ноќта на Вештерките . Нашите Услуги
• Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ласер шоу опрема инструкции
• Постои префрлање на ласер шоу опрема , прво отворете ја префрлите од страна на страна , ласерско шоу опрема имаат два дела , еден дел е на нозе прекинувач, друг дел е ласер шоу проектор. Пакување & Испорака
Ние брод од страна на EMS, DHL,FEDEX, Кина Пост воздух mail, Кина Пост воздух парцела и на друг начин.
· Кога ќе ја отворите апликацијата префрлување , можете да се контролира од страна на нозе , кога твоите нозе, оди тоа , ласерската светлина ќе биде , кога нозете напушти , на ласерската светлина ќе се исклучи . За долготрајно користење на ласерски производи, ве молиме да користите 5-10 минути, а останатите 10 минути.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до.Ако не ви се допаѓа овој стил или ласерски во боја, pls ми напишете ја вашата идеја или слика, ние може да обичај се направи за вас.Овие ефект слики биле земени под чад.
Во нашиот бесплатен превозот нудат, ние ќе ви понуди голем број на превозот опции за клиентите, ве молиме да се разбере јасно некаде ние сме користење на изразат испорака начин.
• Од твоите нозе, оди на ласер шоу прекинувач , ласер шоу проектор ќе биде на .
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Бидејќи на ласерски работа ќе се генерира многу на топлина, ве молиме да обрнете внимание за да зрачи кога го користите. Ласерско шоу опрема
Pls Информации :
1.
• Но треба ласерски меч или со рака ласерски , тогаш може да се покаже на ласер шоу за проектирање на опрема.
• Сериозни Купувачот Само ! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Повод:
Блескав Време: 1-2 часа
is_customized: Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип: Други Реквизити Сјај
Број на Компјутери: 2 парчиња
Број На Модел На: Wecool-LB008
Производи име: Ласерско шоу опрема
Ласерски количина: 2 ласери / парче за рака ласерски меч
ласер во боја: Зелена боја
Батеријата: Батерија
Повод: Бар , DJ , hristmas, ноќта на Вештерките
Пакување: Пена + Картон пакет
Е _ прилагодени: Yes
Контрола: Со рака
Регионот место: Гуангжу, Кина

Додатоци на производи

FENGRISE Сјајот Исто Пенисот Засекогаш Банер Пијан Во Љубовта Услуги Девојки Ноќ Надвор Булчински Туш Кога Bachelorette Партија Свеж Со попуст
Токио Ghoul Маска Аниме Cosplay Kaneki Кен Маска со Перики Косата ноќта на Вештерките Партија Свеж Со попуст
Токио Ghoul Маска Аниме Cosplay Kaneki Кен Маска со Перики Косата ноќта на Вештерките Партија

Точка Име : Токио Ghoul МаскаStye : Маска , Перика, Маска и Перика Материјал : Висок Квалитет на СТП КожаНајчес�

DEN 380.00 575.52
100pcs/многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација свадба Свеж Со попуст
100pcs/многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација свадба

100pcs / многу Природни Убави Goose Пердув Декорација Бои за Избор на Роденден Среќен Роденден Декорација сва

DEN 83.00 95.52
Нова Хартија за Пакување Цвеќиња Подарок Хартија за Завиткување Водоотпорен Два Боја Мат Букет Цвеќе Материјали за Пакување Свеж Со попуст
50 парчиња Кинески Црвен Среќа Свадба Покана Картичка, Ласерско сечење Стил Злато Foiling Пеперутка јазол покана картичка Свеж Со попуст
50pcs Мешани Organza Накит Бонбони Pendent Мулти-Боја Мини Подарок Торбичка Кеси со Низа Празник Нова Година Свадба Партија Свеж Со попуст
FENGRISE Еднорог Партија Декорација Среќен Роденден Банер Деца Услуги Бебе Туш Балони Торта Topper Еднорог Роденден Материјали Свеж Со попуст
100pcs Мет 2.2 g задебелување мешана боја балон фестивал свадба сцена изгледот продавница отвори birthday балон сводови Свеж Со попуст
4 Големини 100pcs Јасно Матирано Cookie Торба самолепливи Пластични Cookie Кеси Бели Точки, Свадба на Божиќ Колачиња за Пакување Свеж Со попуст
Обичај Акрилик Бебе Superheo Бетмен Торта Toppers Среќен Роденден Бебе Туш Крштевка Крштевањето Свеж Со попуст
Обичај Акрилик Бебе Superheo Бетмен Торта Toppers Среќен Роденден Бебе Туш Крштевка Крштевањето

Обичај Акрилик Бебе Superheo Бетмен Торта Toppers Среќен Роденден Бебе Туш Крштевка Крштевањетоматеријал : акр

DEN 586.00 623.52
Топ Одделение Латекс Туѓо Маска, Големи Очи Ужасна Копнена Страна Хорор Гума Латекс Целосна Маски За Костимот Партија Cosplay Свеж Со попуст
Топ Мода 10pcs/многу Божиќ Партија Резерви на Косата Додаток Прозрачна Трепка Headbands Led Светло до Headwear Играчки За Деца Свеж Со попуст
промоција Корист Торба роденден Застане Шарени Polka Точки Хартиени Кеси 18x9x6cm Корист Торба Отвори Врвот Подарок Пакување Свеж Со попуст
1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорација Свеж Со попуст
1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорација

1 Сет свадба бисер Шампањ Toasting Очила +бисер Торта нож Свадба Булчински Туш Подарок За Свадба декорацијаД

DEN 911.00 959.04
2018 нови креативни свадба бонбони кутии со сива панделки хартија корист кеси мермер печатени 7*8.2*4.6 cm chololate сад сувенири Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 10pcs 25cm(10 инчен) Тиркизна Кинески Круг Хартија Фенер Свадба Фенер Фестивал Декорација/Home/Градина Материјали Свеж Со попуст
Свадба Партија Услуги Резерви Табела Декорација Злато Ананас Место за Држачот на 100pcs Свеж
Свадба Партија Услуги Резерви Табела Декорација Злато Ананас Место за Држачот на 100pcs

Свадба Партија Услуги Резерви Табела Декорација Злато Ананас Место За Држачотбоја : злато ист како на с�

DEN 3912.00
60 M/120 Црвени Знамиња string банер триаголен знамиња роденден материјали атмосфера изгледот Црвена Ткаенина Bunting знамиња Свеж Со попуст