PGI1500 Refillable Мастило Кертриџ за Canon PGI-1500 PGI 1500 XL Мастило Кертриџ за Canon MAXIFY MB2350 MB2050 Принтер Ink Inkjet

PGI1500 Refillable Мастило Кертриџ за Canon PGI-1500 PGI 1500 XL Мастило Кертриџ за Canon MAXIFY MB2350 MB2050 Принтер Ink Inkjet

15 %

DEN 857.00

DEN 1008.00

Свеж

Во магацинот

Опис На Производот
Љубезно Совети :
Друга Земја користи различни кертриџ модел, Дури и ако вашиот печатач е истиот
Значи, Прво, Пред да ја купите, ве Молиме потврдете го вашиот стар оригинални мастило кертриџ е PGI-1500, Тогаш Може да се купи нашата оваа Кертриџ
Ако вашиот стар оригинални мастило кертриџ НЕ е PGI-1500 , НЕ купувам ова кертриџ.
На секое Прашање, Контактирајте нè за совет!
1.Во Пакетот се Вклучени како подолу
1 PCS X PGI-1500 Рефил Кертриџ Црна Боја,со Автоматско ресетирање чип
1 PCS X PGI-1500 Рефил Кертриџ Синозелена Боја,со Автоматско ресетирање чип
1 PCS X PGI-1500 Рефил Кертриџ Магента Боја,со Автоматско ресетирање чип
1 PCS X PGI-1500 Рефил Кертриџ Жолта Боја,со Автоматско ресетирање чип
Кертриџ БР. За користење со Печатач модели Волумен (ML) Боја PGI-1500 Б.К MAXIFY MB2050 MB2350 (Евра) 40 Б.К PGI-1500 C 20 C PGI-1500 M 20 M PGI-1500 Y Y 20
2. Одговараат За Печатач :
Се работи за Canon MAXIFY MB2350 MB2050 ...Принтер Ink Inkjet
3.За тоа Како Да го ресетирате Чип,
Само Кога Печатач Потсети дека Мастило е "ниски" или "!" или "Х",и побара промена нов кертриџ.
Отворете го Печатач е капак, а потоа затворете го
Чипот може да продолжи употреба

Тип: мастило кертриџ
Компатибилен Бренд: CANON
боја: C,M,Y,K
Компатибилен Бренд: Canon Инкџет
Бренд Име: INKARENA
Функција: Компатибилен
Број На Модел На: PGI-1500
Кертриџ за Статус: Празен
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Обоени: Yes
Procucts: За Canon PGI-1500 рефил кертриџ
чип: Со ресетирање на чип
јачина: 40ml за Црна, 20ml за Боја
боја: црна цијан магента жолта
Број На Модел На: PGI-1500 Б.К C Y M
компатибилен печатач: за Canon MAXIFY MB2050 MB2350 Печатач
Може Да Се Рефил : Боја на мастило или Пигмент Мастило .....
превозот дена: Од 2 до 5 дена
Стоковните: принтер ink кертриџ
Пакет: Белата кутија

Додатоци на производи

T1811 Мастило кертриџ За Epson XP212 XP215 XP225 XP312 XP315 XP412 XP415 XP202 XP205 XP302 XP305 XP402 Печатач T1811 - T1814 Свеж Со попуст
T1811 Мастило кертриџ За Epson XP212 XP215 XP225 XP312 XP315 XP412 XP415 XP202 XP205 XP302 XP305 XP402 Печатач T1811 - T1814

T1811 T1814 Мастило Кертриџ за Epson XP312 XP325 XP215 XP212 XP315 XP412 XP415 XP30 XP102 XP202 XP205 XP302 XP305 XP402 XP405Пакетот Вклучува : 2 PK x T1811

DEN 456.00 517.92
Компатибилен со мастило кертриџ PGI470 CLI471 PGI 470 CLI 471 PGI-470 CLI-471 за Canon PIXMA MG5740 MG6840 TS5040 Свеж Со попуст
Компатибилен со мастило кертриџ PGI470 CLI471 PGI 470 CLI 471 PGI-470 CLI-471 за Canon PIXMA MG5740 MG6840 TS5040

, C,M,YКертриџ модел : за Canon PGI470 CLI471Области на примена : На Блискиот ИстокКомпатибилен печатач модел : За Cano

DEN 646.00 734.40
2 парчиња плотер превоз вози појас за HP DesignJet 100 110 120 111 130 Q1292-67026 C7791-60233 24inch Свеж
2 парчиња плотер превоз вози појас за HP DesignJet 100 110 120 111 130 Q1292-67026 C7791-60233 24inch

FEED ВРАТИВе молиме дозволете ни да знаеме како е производ работа откако доби пакет,ние ќе го цениме ако с

DEN 1774.08
6PCS Компатибилни, Мастило Кертриџ за HP950 HP 950XL HP950 951 за officejet Pro 8100 8600 8630 8640 8610 8620 8680 8615 8625 Свеж Со попуст
6PCS Компатибилни, Мастило Кертриџ за HP950 HP 950XL HP950 951 за officejet Pro 8100 8600 8630 8640 8610 8620 8680 8615 8625

Производ descriprtion : 6 PCS Компатибилни, Мастило Кертриџ за HP 950 XL hp950 HP951 951 одговараат за HP officejet Pro 8100 8600 8630 8640 86

DEN 1550.00 1685.28
RG399 604K11192 Пикап ролери комплет Feed Roller За Dell DELL 3110CN 3115CN 5130CN C2660 C2665 C3765 За xerox B6200 B6200N B6250N Свеж
RG399 604K11192 Пикап ролери комплет Feed Roller За Dell DELL 3110CN 3115CN 5130CN C2660 C2665 C3765 За xerox B6200 B6200N B6250N

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

DEN 230.40
100ml Шише Рефил Боја Мастило за Брат LC525 LC529 LC505 LC509 LC535 LC539 За Брат DCP-J100 DCP-J105 MFC-J200 Принтер Ink Свеж
100ml Шише Рефил Боја Мастило за Брат LC525 LC529 LC505 LC509 LC535 LC539 За Брат DCP-J100 DCP-J105 MFC-J200 Принтер Ink

100ml Шише Рефил Боја Мастило за Брат LC525 LC529 LC505 LC509 LC535 LC539 За Брат DCPJ100 DCPJ105 MFCJ200 Принтер Ink1.Опис На Производо

DEN 598.56
Компатибилен нови pick up roller за Samsung ML4050 3560 JC97-02233A 2 парчиња по многу Свеж
Компатибилен нови pick up roller за Samsung ML4050 3560 JC97-02233A 2 парчиња по многу

Компатибилен нови pick up roller за Samsung ML4050 3560JC9702233 A2 парчиња по многуПревозот : Ние ќе брод вашата нарачка во

DEN 374.40
Бесплатен Превозот 4 Бои T1811 /T1801 Мастило Кертриџ Мастило Рефил Кит За Принтер Epson XP-405WH XP415 XP412 XP315 XP312 XP215 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 4 Бои T1811 /T1801 Мастило Кертриџ Мастило Рефил Кит За Принтер Epson XP-405WH XP415 XP412 XP315 XP312 XP215

Напомена : Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење.со пониска вредност на фактура з

DEN 1177.00 1322.40
4pk Компатибилен Lexmark 100 105 108 XL мастило кертриџ за S305 S308 S405 S408 S505 S508 S605 S608 Печатач Свеж Со попуст
4pk Компатибилен Lexmark 100 105 108 XL мастило кертриџ за S305 S308 S405 S408 S505 S508 S605 S608 Печатач

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетLexmark 100 XLЦрна120mlLexmark 100 XLСинозелена113 mlLexmark 100 XLМагента113 mlLexmark 100 XLЖо

DEN 662.00 719.52
WC7655 WC7665 WC7765 Цилиндар За Xerox dc 250 240 242 252 260 WorkCentre 7765 dc240 opc тапан Docucolor 550 dc250 бесплатен Свеж
WC7655 WC7665 WC7765 Цилиндар За Xerox dc 250 240 242 252 260 WorkCentre 7765 dc240 opc тапан Docucolor 550 dc250 бесплатен

Добра вест за Русите : имаме странство склад во Москва Русија , па некои Руси, може да изберете "бродот од

DEN 3120.00
Пигмент мастило рефил за Epson Принтер Epson Изразување XP Home-245/442 XP-430 XP-330 XP-434 XP-530/XP-630/XP-540/XP-640/XP-900 Свеж Со попуст
Пигмент мастило рефил за Epson Принтер Epson Изразување XP Home-245/442 XP-430 XP-330 XP-434 XP-530/XP-630/XP-540/XP-640/XP-900

Пигмент мастило рефил за Принтер Epson Вода базирани Црн пигмент мастило CMY 4 боја x 100mlМоделNo : Водоотпорен

DEN 994.00 1104.00
2X CET 2KK94240 302KK94240 Горниот Fuser Топлина Ролери за Kyocera TASKalfa 180 181 220 221 Горниот Fuser Ролери Свеж
2X CET 2KK94240 302KK94240 Горниот Fuser Топлина Ролери за Kyocera TASKalfa 180 181 220 221 Горниот Fuser Ролери

Ви благодариме за вашето разбирање и среќен шопинг!Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, CPA

DEN 1223.04
КОМПАТИБИЛЕН НОВИ RC3-4905 RM1-9905 RC3-4905-000CN RM1-9905-000CN Хартија Испорака Фах Собранието за HP ЗАБ Про M125 M127 M128 Свеж
КОМПАТИБИЛЕН НОВИ RC3-4905 RM1-9905 RC3-4905-000CN RM1-9905-000CN Хартија Испорака Фах Собранието за HP ЗАБ Про M125 M127 M128

КОМПАТИБИЛЕН НОВИ RC34905 RM19905 RC34905000 CN RM19905000 CN Хартија Испорака Фах Собранието за HP ЗАБ Про M125 M127 M128 серијаО

DEN 408.00
T0321-T0324 Оштетени Refillable мастило кертриџ без мастило за Перо C70 C80 C80N C80WN C82 C82N C82WN CX5200 CX5300 CX5400 Свеж Со попуст
T0321-T0324 Оштетени Refillable мастило кертриџ без мастило за Перо C70 C80 C80N C80WN C82 C82N C82WN CX5200 CX5300 CX5400

1 Собата 4 ПАРЧИЊА Празни Refillable Кертриџ за T0321T0324 T0321 T0322 T0323 T0324 со ARC Компатибилен за ЕП Перо C70 C80 C80 N C80 WN C82 C

DEN 337.00 383.04
12PCS Компатибилни, Мастило Кертриџ LC539XL LC535 Целосна мастило За Брат DCP-J100 DCP-J105 MFC-J200 InkBenefit Свеж Со попуст
12PCS Компатибилни, Мастило Кертриџ LC539XL LC535 Целосна мастило За Брат DCP-J100 DCP-J105 MFC-J200 InkBenefit

12 PCS Компатибилни, Мастило Кертриџ LC539 XL LC535 Целосна мастило За Брат DCPJ100 DCPJ105 MFCJ200 Ink BenefitLC539 XL LC535 XL Компати

DEN 1308.00 1391.52
Печатач Главата Боја мастило чистење течни чиста Течност алатка За HP Officejet Pro 6960 6961 6963 6964 6965 6966 6968 ЗНД инк-џет Свеж Со попуст
Печатач Главата Боја мастило чистење течни чиста Течност алатка За HP Officejet Pro 6960 6961 6963 6964 6965 6966 6968 ЗНД инк-џет

Различни дизајни 7.PROCOLOR, е посветена на правење на првиот бренд на печатач потрошен материјал,ви овозмож

DEN 437.00 475.20
Тонер Рефил Кит Чип за HP Laserjet 130a CF350a MFP M177fw M176n M176 M177 Печатач Компатибилен 4-Пакет Свеж
Тонер Рефил Кит Чип за HP Laserjet 130a CF350a MFP M177fw M176n M176 M177 Печатач Компатибилен 4-Пакет

Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка.Ние ќе ги испратите сите предмети преку

DEN 1727.52