E цигари се Стремат Nautilus 2 Dse Електронски Tigara Резервоарот со Nautilus 0.7 ohm 1.8 ohm BVC Калеми Vape Резервоарот Испарувач

E цигари се Стремат Nautilus 2 Dse Електронски Tigara Резервоарот со Nautilus 0.7 ohm 1.8 ohm BVC Калеми Vape Резервоарот Испарувач

15 %

DEN 1200.00

DEN 1411.68

Свеж

Во магацинот


E цигари се Стремат Nautilus 2 Dse Електронски Tigara Резервоарот со Nautilus 0.7 ohm 1.8 ohm BVC Калеми Vape Резервоарот Испарувач се Стремат Nautilus 2 Опис : 1. Nautilus 2 резервоарот доаѓа во две бои, од не ' Рѓосувачки челик и Алуминиум. 2. Најновите BVC калеми. Претходно инсталирани за 0,7 Ω(18-23w) серпентина. А 1.8 Ω (10-14 W) серпентина, исто така, вклучени во комплетот. 3. На Nautilus 2 е брзо и чисти топ-се наполни резервоарот. Едноставно држете го исправен, unscrew капа, додадете вашиот склопот на сок и vape далеку . 4. Можете да капе, капка или истурете ја вашата e-течни 5. Парична казна струење прилагодувач на база на резервоарот може да се претвори да се прилагоди на струење на вашиот избор. 6. Најновите устата на белите дробови 2ml резервоар во Nautilus серија Стремат Nautilus 2 Пакет Содржина : 1 x Nautilus 2 резервоарот(Пре-инсталиран 0,7 ohm калем) 1 x Екстра Калем(1.8 ohm) 1 x Екстра Стаклена Цевка 8 x Orings 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Предупредување Картичка 1 x Екстра Капе совет Ако сакате да се купи повеќе се Стремат Nautilus Калеми (0.7 ohm,1.6 ohm,1.8 ohm) ве Молиме Nautilus 2 Димензии
Nautilus 2 Калеми
Најновите BVC калеми. Претходно инсталирани за 0,7 Ω(18-23w) серпентина. А 1.8 Ω (10-14 W) серпентина, исто така, вклучени во комплетот. Двата калеми се меѓусебно со сите Nautilus серија калеми.
Експлодира Видите
Nautilus 2 Резервоарот Содржина
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
Испорака
1. Ние ќе брод од вашиот пакет рок од 5 работни дена по извршената уплата е потврдена.
2. Ние обично пријавуваат во ниска цена да ви помогне да се избегне даноците, но купувачи се одговорни за даноци или должност задолжени од нивните локалните обичаи.
3. Времето за испорака зависи од вашиот локален поштата ефикасноста. Ако вашиот пакет не пристигнат на време, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации
1. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди повратни информации,ви благодариме.
2. Ако имате било каков проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или лошо повратни информации. Вашето задоволство е наш врвен приоритет.
3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако кој било проблем,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Времето ќе до 48 часа задоцнување ако тоа е викенд или одмор.
Враќање & Наплата
1. Купувачите можат да добијат надоместок и враќање на производ во рок од 7 дена од денот на приемот ако производот е избега.
2. Купувачите можат да се вратат или замена на производот во рок од 30 дена од денот на приемот ако производот е избега.
3. Ве молиме имајте производ во нови и добра condiction и плати враќање поштарина ако купувачи треба да се врати.
4. Ние обезбедуваме 1 година гаранција.

Калеми Тип: Заменливи
Број На Модел На: Се Стремат Nautilus 2 Резервоарот
Компатибилен Модел: Електронска Цигара Кутија Современи Vape
Материјал: Метал
Бренд Име: Се стремат
Се Стремат Nautilus 2 Капацитет На Резервоар: 2ml
Nautilus 2 Серпентина Отпор: 0.7/1.6/1.8 ohm
Nautilus 2 Резервоарот Големина На: 53mm *22 mm
Материјал: Нерѓосувачки челик /Алуминиум
Nautilus 2 е: Еден брз и чистење на врвот-се наполни резервоарот
Струење: 5 Струење Дупки
Компатибилен модел: 510 нишка
Калеми Тип: Заменливи
Капацитет На Резервоарот: 2ml
Модел: Електронските Цигари, e цигара Vape Резервоарот

Додатоци на производи

Оригинални Innokin Endura T18 Vape Комплет 1000mAh Капацитетот на Батеријата и Призмата T18 Резервоарот 2.5 ml Електронски Свеж Со попуст
Оригинални Innokin Endura T18 Vape Комплет 1000mAh Капацитетот на Батеријата и Призмата T18 Резервоарот 2.5 ml Електронски

100% Оригинални Innokin Endura T18 Дополнителен Комплет со 1000m Ah Капацитетот на Батеријата и Призмата T18 Резервоар

DEN 1061.00 1767.84
Во Парк!!! UWELL NUNCHAKU Atomizer 5ml Резервоар 7 Бои Електронска Цигара Додаток Plug-се повлече Калеми Големи Облаци Ниски Свеж Со попуст
Во Парк!!! UWELL NUNCHAKU Atomizer 5ml Резервоар 7 Бои Електронска Цигара Додаток Plug-се повлече Калеми Големи Облаци Ниски

Описи : 1.Капацитет на резервоар : 5 ml 2 Материјал : не ' рѓосувачки челик & кварц стакло & бакар & силикони 3.Д�

DEN 1335.00 1435.20
E-XY 510 PEI Капе Совет за 510 RDA РТС RDA Atomizoare Мо Кутија VAPE Пареа RDA Капе Совети E-Цигара Atomizer Додатоци Свеж Со попуст
E-XY 510 PEI Капе Совет за 510 RDA РТС RDA Atomizoare Мо Кутија VAPE Пареа RDA Капе Совети E-Цигара Atomizer Додатоци

510 БАНКАТА RDA РТС PEI Капе Совет Небото СоветНови PEI Капе Совет за 510 RDA РТС RDA Atomizoare Мо Кутија VAPE Пареа RDA Кап�

DEN 135.00 158.40
Електронска Цигара Електроника Е-Цигара Vape Пенкало Комплет 1100mAh За ЕГО CE4 Свеж Со попуст
Електронска Цигара Електроника Е-Цигара Vape Пенкало Комплет 1100mAh За ЕГО CE4

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Немаат катран и други рак предизвикува супстанции

DEN 176.00 220.32
UD bellus РТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Автентични Youde Bellus Свеж Со попуст
UD bellus РТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Автентични Youde Bellus

100% Автентични UD bellРТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Youde BellВисо�

DEN 586.00 650.40
Најџел 24MM Смола Капе Совет За Електронска Цигара RDA RDTA РТС Atomizer Спреј Резервоарот Vape Отворот Свеж Со попуст
Најџел 24MM Смола Капе Совет За Електронска Цигара RDA RDTA РТС Atomizer Спреј Резервоарот Vape Отворот

СпецификацијаТочка име : 24 MM Смола Капе СоветМатеријал : СмолаБоја : КомбинацијаСе вклопи во поголемиот

DEN 177.00 235.20
Нова Електронска цигара VAX Мини Билни Испарувач Дополнителен Комплет за контрола на Температурата Сува Трева испарувач пенкало Свеж Со попуст
E-XY 510/810 Стакло Капе Совет Електронска Цигара гласноговорници за Vape БАНКАТА РТС Резервоарот Испарувач Atomizer DMS Свеж Со попуст
E-XY 510/810 Стакло Капе Совет Електронска Цигара гласноговорници за Vape БАНКАТА РТС Резервоарот Испарувач Atomizer DMS

Спецификациите на Капе совет : Модел : 510 / 810 Капе совет Материјал : стакло +Нерѓосувачки челик Интерфејс �

DEN 124.00 138.24
5pc Оригинални Asvape Кобра Atomizer Core 0.5 ohm Ni80 Испарувачот Нерѓосувачки Челик Серпентина за Asvape Кобра Резервоарот Свеж Со попуст
5pc Оригинални Asvape Кобра Atomizer Core 0.5 ohm Ni80 Испарувачот Нерѓосувачки Челик Серпентина за Asvape Кобра Резервоарот

Производ ВоведТука доаѓа Asvape Кобра Замена Серпентина која е наменета за Кобра Резервоарот Тоа е 0.5 ohm Ni80

DEN 676.00 751.68
Оригиналниот Kamry K1000 Плус Atomizer Калеми 5pcs/многу 0.5 ohm Калеми За K1000 Plus E Цевка Свеж Со попуст
Оригиналниот Kamry K1000 Плус Atomizer Калеми 5pcs/многу 0.5 ohm Калеми За K1000 Plus E Цевка

5cps / многу Kamry Atomizer Серпентина Заменливи Под 0.5 ohm X6 Плус Калеми K1000 Плус Dse Електронски Tigara Испарувач Кале�

DEN 379.00 420.96
НОВИ XFKM 5m/roll SS316L Спои Клептон Жица греење жица за RDA БАНКАТА Rebuildable DIY Atomizer Серпентина Е-Цигара Испарувач Свеж Со попуст
НОВИ XFKM 5m/roll SS316L Спои Клептон Жица греење жица за RDA БАНКАТА Rebuildable DIY Atomizer Серпентина Е-Цигара Испарувач

5m / roll XFKM SS316 L Спои Клептон Жица греење жица за RDA БАНКАТА Rebuildable DIY Atomizer Серпентина ЕЦигара Испарувач кале

DEN 191.00 200.64
Оригиналниот Јапонски Органски Памук MUJI 180Pcs Огромен Пареа Eletronic Цигари Vape Памук За RDA БАНКАТА DIY Atomizer Серпентина Свеж Со попуст
Бесплатен подарок Оригинална Digiflavor Сирената V2 MTL GTA Резервоарот Atomizer 2ml/4.5 ml Струење на Вредноста Надгради електронска Свеж Со попуст
XFKM 5m/roll 0.2*0.8 Рамен+26ga SS316L Тигар Клептон Греење Жица Електронска Цигара Додатоци За RDA RDTA Prebuilt Серпентина Свеж
XFKM 5m/roll 0.2*0.8 Рамен+26ga SS316L Тигар Клептон Греење Жица Електронска Цигара Додатоци За RDA RDTA Prebuilt Серпентина

XFKM 5m / roll SS316 L Тигар Клептон Греење Жица за RDA БАНКАТА Rebuildable Atomizer Испарувач Серпентина Vape Пенкало Греење �

DEN 200.64
НОВИ XFKM Мини Vape DIY Алатка Торба Пинцети Клешти Жица Грејачи за Полнење Серпентина Убодни Ликвидација За Пакување на Електронска Свеж Со попуст
Оригиналниот WISMEC SINUOUS ШВ МО 50W Max Излез 3000mAh Изграден во Батеријата Екран Функција со LED светло E cigs Vape Мо Батеријата Свеж Со попуст
Оригинални 5pcs Asvape Кобра Замена Серпентина за Asvape Кобра Резервоарот Atomizer 0.5 ohm Ni80 Кобра серпентина за Електронските Свеж Со попуст
Авторски Joyetech его AIO Брзо Полнење 1500mAh 2ml Капацитет Сите-во-Едно Полнење Електронски Цигари Испарувач Vape Пенкало Свеж Со попуст
е-цигари комплет его 2200mah батеријата со Х2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaper Свеж
е-цигари комплет его 2200mah батеријата со Х2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaper

ецигари комплет его 2200mah батеријата со 1.6 ml H2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaperКарактеристики : Пакетот

DEN 480.00