2017 ZG Нова Кожа Хривнија Заврши Multilayer Нараквици за жените feminino pulseras mulher Накит

2017 ZG Нова Кожа Хривнија Заврши Multilayer Нараквици за жените feminino pulseras mulher Накит

DEN 115.20

Свеж

Во магацинот


2017 ZG Нови Пристигне Мода Накит Сива и Kahki боја Жените Нараквица со Златна боја Бар магнетни хривнија
2017 Нова Кожа Хривнија Кристал Кристал Хривнија Заврши Multilayer Нараквици за жените feminino pulseras mulher Накит

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: 002
Затворач Тип: Магнет
Обликотшема: Геометриски
Синџир Тип: Јаже, Верига
Поставување Тип: Никој
Нараквици Тип: Манжетната Нараквици
Стил: Класичен
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Унисекс
Бренд Име: zg
Материјал: кожа
Функција: --
Компатибилност: --
is_customized: Yes
Должина: 39CM
логото: ласерски логото може да се резервира
Материјал: СТП кожа и цинк легура
боја: 8 светлина бои
Пакување: 1pcs/поли торба
Стил: Моден
Трговија на големо: Контакт со нас
ако фабрика: Yes

Додатоци на производи

2 стил мода 9-13mm природни црвени корални неправилни форма монистра нараквици за жените врвен квалитет diy накит 7.5 инчен Свеж Со попуст
Нови Бохемија морето на плажа школки нараквици шарени tassels шарм хривнија Boho шик Pompous Шарм алка Нараквици Свеж
1 Парче бесплатен превозот Мода Multilayer Кожа Хривнија француски Плажа Нараквица со Tassels Chirstamas Подарок Свеж
dongsheng Аниме Цртан филм Морнар Месечината Филм Приврзоци Нараквици за Жените Сјајна Злато Синџир Линк Алка Додатоци хривнија Свеж Со попуст
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо Свеж Со попуст
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо

Производство : Најновите 2014 Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на гол

DEN 223.00 248.16
VOQ 1Set 2 парчиња 6mm Природен Камен Монистра Нараквици Поставите Кристална Топка Нараквици за Жените и Мажите за Денот на Свеж Со попуст
FAMSHIN Boho Multilayer Монистра благослов Шарени Нараквици за Жените, Смола, Камен Нараквици & Алки Pulseras Етничка Накит Свеж Со попуст
FAMSHIN Boho Multilayer Монистра благослов Шарени Нараквици за Жените, Смола, Камен Нараквици & Алки Pulseras Етничка Накит

Ние само брод да се потврди цел адреси ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе рефундирање на ВАШИ

DEN 110.00 219.84
Rainso Пол Мажи Исцелување Магнетни не 'Рѓосувачки Челик Нараквици 8.5OSB-689 Со Злато Позлата Рака Синџир Божиќ Подарок Свеж Со попуст
Hapiship 2017 Нова Топла Продаде Моден Стил Црна ноќ на Вештерките Рака Черепот Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Бесплатен Свеж Со попуст
Hapiship 2017 Моден Стил Сребро ноќта на Вештерките Рака Скелет Череп Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Кул Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
AZIZ BEKKAOUI Врежано Логото Неколку Белегзии & Алка од не 'Рѓосувачки Челик Крстот Нараквици За Жени Мажи Љубители' Накит Dropshipping Свеж Со попуст
Meaeguet Ласерски Engrave Персоналните Pin Затворач ID Хривнија За Мажи Прилагодено Силикони Watchband Алка Име Накит 16mm Широк Свеж Со попуст
Моден Мажите Хривнија Широк Ткаенината Кожа Wristband Накит Рачно Изработени Плетенка Легура Тока Црна Браун Панк Стил На Хип Свеж Со попуст
LUKENI 25PCS Топла Продажба Широк Рок Музички Бендови У2 Силикони Wristband Широк Црна, Црвена У2 Силикони Хривнија&Bangels Свеж Со попуст
LUKENI 25PCS Топла Продажба Широк Рок Музички Бендови У2 Силикони Wristband Широк Црна, Црвена У2 Силикони Хривнија&Bangels

Wecome на нашата продавница!Материјал : силикон,гумаКоличина : 25pcsСостојба : 100% сосема новГолемина : 202*25*2mm (

DEN 1140.00 1199.52
Kraft-монистра Нови Стилски Природни Зголеми Розевиот Кварц Жолта Кристал Круг Монистра Водат Хривнија Мода Накит 8мм Свеж Со попуст