2 ПАРЧИЊА Ултра-Тенок Нано Обложени Калено Стакло За Леново S820 Експлозија-Доказ Екран Заштитник Филм Леново S820 Заштитна Стакло

2 ПАРЧИЊА Ултра-Тенок Нано Обложени Калено Стакло За Леново S820 Експлозија-Доказ Екран Заштитник Филм Леново S820 Заштитна

15 %

DEN 97.00

DEN 114.72

Свеж

Во магацинот


2 парчиња Ултра Тенок 0.26 mm 9 H 2.5 D Нано Обложени Калено Стакло За Леново S820 Експлозија-Доказ Екран Заштитник Филмот 1.Висок Квалитет 2. Добра Услуга 3. Брза Испорака 1. Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации , и ние ќе го прават истото за вас. 2. Ако постои било каков проблем во врска со вашата нарачка , ве молиме контактирајте директно со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да slove вашиот проблем што е можно побрзо. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство. Производ Функција : 1.До 99% transaprency Реална слика и повеќе од 99 % транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник 2. 9 H Цврстина 3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата 3. Нежен Допир На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир 4. Oleophobic Слој Нано технологија на обработка за Oleophobic слој кој се спречи прст печатење остава на површината на екранот и нечистотија нешто може да се чистат лесно 5.Анти-да се загрози стаклен екран заштитник не ќе скршен во мали парче со остар раб.Тоа уште го држи целото парче на екранот заштитник да го заштитите вашиот телефон екран од гребнатини Внимание : *Доколку по истекот на 30 работни дена си уште не ја прими стоката, може да побара од мене да се прошири цел заштита на време за вас.
*Ако објектот не't доставени по пат на крајот, ние ќе се 100% наплата на вашата исплата.
*За руските Купувачи , ве Молиме понуда приемник 's Full Name : (Given Name); Татко 's Name; Семејното Име.
* Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, нека 's одржува добри деловни односи. Пакувани се Вклучени 1 X калено стакло екран заштитник За Леново S820 1 X влажна ткаенина за чистење 1 X сува ткаенина за чистење
Доколку сакате реална слика. Ве молиме контактирајте со нас .
'

Материјал: калено стакло
Бренд Име: VBNM
Со Мало Пакет: No
На работ на работ Покриеност: No
Компатибилен Телефон Бренд: Леново
Пакет: No
Карактеристики: Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип: Пред Филмот
Употреба: Мобилен Телефон
Употреба: Мобилен Телефон
Погоден модел: за Леново S820
квалитет: Бренд нови добар квалитет
статус: во парк
Дебелина: 0.26 mm
Тврдост: 9H
транспарентност: Во 99%
Лак Работ: 2.5 Степен
Материјал: Експлозија-доказ Калено Стакло
Компатибилен Модел Леново: За Леново S820 Екран Заштитник

Додатоци на производи

xiaomi mi max калено стакло MOFi оригинални xiaomi mi max pro премиер екран заштитник филм полн покрие ми max калено стакло Свеж Со попуст
xiaomi mi max калено стакло MOFi оригинални xiaomi mi max pro премиер екран заштитник филм полн покрие ми max калено стакло

MOFi оригиналниот стаклен екран заштитникКомпатибилен Бренд : Xiaomi mi max калено стаклоКомпатибилен Модел : X

DEN 364.00 479.52
Калено Стакло За Алкател Еден Допир Поп C7 / OneTouch 7041 7041D 7040D 7041X Екран Заштитник Зајакнато со Заштитен Филм Guard Свеж
За Sony Xperia М2 М4 Аква X Компактни Перформанси Мини XZ XA Ултра C6 Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм Свеж Со попуст
Глобална напојување за AC100-240V USB Полнач Центар DC5V 7-порта Брз Станица за Полнење за Android, Apple Мобилен Телефон и Свеж Со попуст
Глобална напојување за AC100-240V USB Полнач Центар DC5V 7-порта Брз Станица за Полнење за Android, Apple Мобилен Телефон и

Стокови : AC100240 V USB Полнач за Центар на 7порта Брз Станица за Полнење за Android, Apple Мобилен Телефон и Таблет К

DEN 2582.00 2868.96
Ултра-тенок Калено Стакло за HOMTOM HT6 ПРО HT7 HT10 HT5 HT16 HT17 HT3 2.5 D Екран Заштитник Филм Заштитен Екран Маска Свеж Со попуст
2 парчиња За Калено Стакло Xiaomi Redmi Про Екран Заштитник За Xiaomi Redmi Про Стакло Филм За Redmi Про Заштитна Фолија Wolfsay Свеж Со попуст
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Sony Xperia X F5122 F5121 5 Инчен Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Свеж Со попуст
0.3 mm Калено Стакло Анти да се Загрози Екран Заштитник Филмот Маска За Sony Xperia Z3 Z3v Двојна D6603 D6616 Guard pelicula Свеж Со попуст
0.3 mm Калено Стакло Анти да се Загрози Екран Заштитник Филмот Маска За Sony Xperia Z3 Z3v Двојна D6603 D6616 Guard pelicula

0.3 mm Калено Стакло Анти да се Загрози Екран Заштитник Филмот Маска За Sony Xperia Z3 Z3v Двојна D6603 D6616 Guard pelicula де

DEN 71.00 94.56
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Sony Xperia Z2 5.2 Инчен Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење Свеж Со попуст
Оригинални PowerGreen Мини Соларна Енергија Банка 15000mAh Надворешни Соларна Енергија на Батеријата Копија на Полначот Свеж Со попуст
2017 Пред 3D Криви Титаниум Алуминиумски Работ Целосна Покриеност Калено Стакло за iPhone 6 6s плус quot Екран Заштитник Заштитна Свеж Со попуст
2 Парчиња/Многу За Sony XA Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Sony Xperia XA / XA Двојна F3112 F3113 F3115 Свеж
2 Парчиња/Многу За Sony XA Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Sony Xperia XA / XA Двојна F3112 F3113 F3115

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

DEN 95.52
2 Парчиња/Многу За Letv 2 Про Калено Стакло 9H 2.5 D Премиум Екран Заштитник Филм За Letv LeEco Ле 2 X620 X621 / 2 Pro / S3 Свеж Со попуст
9H Премиум Калено Стакло За Wiko Зајдисонце 1 2 / Sunset1 Sunset2 Екран Заштитник Зајакнато со Заштитен Филм Guard Свеж
9H Премиум Калено Стакло За Wiko Зајдисонце 1 2 / Sunset1 Sunset2 Екран Заштитник Зајакнато со Заштитен Филм Guard

Висок Квалитет 9 H 2.5 D HD Калено Стакло Филм Екран ЗаштитникКарактеристики : 1.Површината е антимасло за об

DEN 95.52
Нови 0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм За Microsoft Nokia Lumia 532 435 4.0 Свеж Со попуст
Нови 0.26 mm 2.5 D Ултра Тенок Јасно Премиум Калено Стакло Предни Екран Заштитник Филм За Microsoft Nokia Lumia 532 435 4.0

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

DEN 74.00 81.12
Напред /Назад Целосна Покриеност Јасно Мека TPU Филм Екран Заштитник За ZTE Nubia Z17S 5.73, се Покрие Криви Делови (Не Калено Свеж Со попуст