сребрена,црна,златна 4 алуминиумска рамка, 86*299mm, ЕУ стандард, четири рамка За swicth и грло делови ,Топла продажба

сребрена,црна,златна 4 алуминиумска рамка, 86*299mm, ЕУ стандард, четири рамка За swicth и грло делови ,Топла продажба

17 %

DEN 916.00

DEN 1104.00

Свеж

Во магацинот

Име на производ четири алуминиумска рамка Панел Материјал 4mm алуминиумска рамка со железо база Производ големина 86*299mm Користење На натпреварот со Кога контактот дел и да се префрлате дел Remark1 ги користите четири ЕУ круг ѕид монтажа кутии, за да се инсталира Рем ark2 ве молиме да ми кажете, можете да изберете боја

Примена: Станбени / Општа Намена
Бренд Име: bingoelec
Стандард: 86*299mm
Број На Модел На: M2
Номинална Струја: Никој
Заземјување: Никој

Додатоци на производи

2018 Топла Продажба 1 Банда 3 Pin Wallpad Луксузни LED Светло Switch Универзален Ѕиден Моќ Socket Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба 1 Банда 3 Pin Wallpad Луксузни LED Светло Switch Универзален Ѕиден Моќ Socket

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,objec

DEN 322.00 537.12
2 x ИЗРАЕЛСКИОТ Патување Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израел 3 Pin Основани Приклучок Адаптер 10A 250V Свеж
5Pcs AC 20.4 V 2.5 IEC320 C8 Машки 2 Игли Моќ Влезот Штекер Панел Вградени SA176 P0.4 Свеж Со попуст
5Pcs AC 20.4 V 2.5 IEC320 C8 Машки 2 Игли Моќ Влезот Штекер Панел Вградени SA176 P0.4

5 Pcs AC 250 V 2.5 IEC320 C8 Машки 2 Игли Моќ Влезот Штекер Панел ВградениФункција Тип : IEC320 C8 Номинална Струја / нап

DEN 53.00 95.52
Со двојно 15A осигурач голема Прекинувач AC Штекер 15A 250V Конектор Приклучок AC-10FS6 Свеж
Со двојно 15A осигурач голема Прекинувач AC Штекер 15A 250V Конектор Приклучок AC-10FS6

Температурата опсег : 40+85 степенНоминална Струја и Напон : 15 A / 250 VACКонтакт Отпор : помала или еднаква на 0.

DEN 50.40
5 x ИЗРАЕЛ Патува Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израелскиот 3 Pin Основани Приклучок Адаптер 10A 250V Свеж
5 x ИЗРАЕЛ Патува Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израелскиот 3 Pin Основани Приклучок Адаптер 10A 250V

Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 60 x 36 x 36 (mm) Сертификат : CE означени Израел 3 pin(4.1 mm) на текст на Универза

DEN 614.40
5 X Универзални Светот да Северна Америка NEMA 6-20P НИ 2 ВО 1 Електричниот Приклучок Адаптер Црна Боја Свеж
5 X Универзални Светот да Северна Америка NEMA 6-20P НИ 2 ВО 1 Електричниот Приклучок Адаптер Црна Боја

Услови : Brand new Боја : Црна Димензии : 50 x 36 x 36 (mm) CE означени Северна Америка NEMA 620 стандард на текст Со 2Елект

DEN 638.40
1Pc Нови Црна, Црвена AC 250V 10A 3 Терминал Моќ Штекер со Осигурач Носителот G08 Капка брод Свеж Со попуст
1Pc Нови Црна, Црвена AC 250V 10A 3 Терминал Моќ Штекер со Осигурач Носителот G08 Капка брод

Надворешен материјал : Пластични и Метални Напон : 250 V Струја : 10 A, AC Исечок големина (L*W) : 2.4 x 1.6 cm Одговара

DEN 45.00 54.24
BSEED Двојно ЕУ Стандард Ѕид Schuko Моќ Штекер 16A 250V 15 Години Гаранција Бела Црна Кристално Стакло Panel Свеж
BSEED Двојно ЕУ Стандард Ѕид Schuko Моќ Штекер 16A 250V 15 Години Гаранција Бела Црна Кристално Стакло Panel

Допрете Switch СеријаBSEED Допир Прекинувачот е стилски и едноставна Оваа елегантна допир светлина се префр

DEN 508.32
Три боја ЕУ стандард двојно стакло штекер рамка за BINGOELEC прекинувач и грло делови Свеж Со попуст
Три боја ЕУ стандард двојно стакло штекер рамка за BINGOELEC прекинувач и грло делови

Име на производ Три боја на стакло двоен приклучок рамка Панел Материјал 4mm стакло рамка со железо база

DEN 413.00 485.76
КВАЛИТЕТОТ ЗЕМА 1 buc 16A 220-250V Три-core Дупка Индустриски Приклучок за Штекер 250V Дистрибуција Кабинет еднофазен Три-жица Свеж Со попуст
COSWALL Ѕид Кристално Стакло Панел 4 Начин Моќ Штекер Plug Основани, 16A ЕУ Стандард Електрични Четворни Штекер 344mm * 86mm Свеж Со попуст
10 Компјутери Панел Планината НИ 3 Пина Моќ Штекер Plug Црна Снабдување Адаптер AC 125V 15A --M25 Свеж Со попуст
10 Компјутери Панел Планината НИ 3 Пина Моќ Штекер Plug Црна Снабдување Адаптер AC 125V 15A --M25

10 Компјутери Панел Планината НИ 3 Пина Моќ Штекер Plug Црна Снабдување Адаптер AC 125 V 15 A M25 Опис : Функција : 10

DEN 184.00 235.68
2 Pin ЕУ Штекер Schuko Wallpad Луксузни Ѕид Електричен Приклучок за Штекер Огледало Акрилик Панел ЕУ француски Стандард AC 16A Свеж Со попуст
Пад на Превозот поддржани , ЕУ ТВ Приклучок, Бела Кристално Стакло Панел, без Приклучок адаптер KTV001-W Свеж
Пад на Превозот поддржани , ЕУ ТВ Приклучок, Бела Кристално Стакло Панел, без Приклучок адаптер KTV001-W

Мојата фабрика прифати капка превозот бизнис.имаме сосема KOPOU логото на стакло рамка, и имаат netural без ло

DEN 336.00
2 парчиња ЕУ германски KR Приклучок Адаптер 2 Pin Prong Меѓународни НИ Европската Европа Евра KR Патнички Адаптер Приклучок Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба 3 Pin Универзален Приклучок Wallpad Луксузни Ѕид Прекинувачи и Штекер 10A AC 110~250V Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба 3 Pin Универзален Приклучок Wallpad Луксузни Ѕид Прекинувачи и Штекер 10A AC 110~250V

Име На Производ : 3 Pin Универзален ПриклучокФункција : 3 Pin Универзален приклучок, универзален приклучок м

DEN 272.00 452.64
Coswall Водоотпорен Прашина-доказ Отворен Надворешниот Ѕид Моќ Приклучок, 16A Двојно ЕУ Стандард Електричниот Штекер Основани Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба 3 Pin Штекер Wallpad Луксузни Ѕид Моќ Sockets Црна / Шампањ AC 16A 110-250V Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба 3 Pin Штекер Wallpad Луксузни Ѕид Моќ Sockets Црна / Шампањ AC 16A 110-250V

Име На Производ : 3 Pin 16 A SocketФункција : 3 Pin 16 A Приклучок, обично се користи за климатизацијаПакување Листа

DEN 300.00 400.80
Површината Монтирани Чиста Бела 86 Тип Ѕиден Штекер Панел 10-Игли Електричен Штекер 10A Електрични Приклучоци Sockets 2 Дупки Свеж Со попуст
бела PC ѕид моќ германија штекер дел ,CE знаци,да macth со рамка за слободно,110-250v,16a,Топла продажба Свеж Со попуст
бела PC ѕид моќ германија штекер дел ,CE знаци,да macth со рамка за слободно,110-250v,16a,Топла продажба

Име на производ бела PC ѕид моќ германија штекер дел Материјал отпорен на пожар PC база, phosphor бакар внатре,

DEN 192.00 226.08
168F 188F европската приклучокот. Еу приклучок за бензински генератор Свеж Со попуст