3D Dragonfly Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste Сапун мувла T1080

3D Dragonfly Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste Сапун мувла T1080

15 %

DEN 163.00

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Услуги на клиентите е многу важно за нас. 5) Ако клиентот е руската Федерација, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме, инаку вие веројатно не можат да добиете на стоки. 6) Ако треба за царинење, потребата да се обезбеди доказ за купувачот (на купувачот е одговорна партија) ви благодарам многу, Зошто да изберете нас : 1. Тоа станува многу побрз.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе ви вратат парите 4.2 СМ weigt : 70g
Пакување : opp вреќа Производ во Боја : Розова Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски Невкусна, не-токсични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти. Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.
Превозот и предавање Ние брод на стоките во рок од 2 работни дена откако ќе добиете плаќање. Зелена производ, во согласност со ФДУ &SGS квалитетот, Температурата опсег : Замрзнување - 40 степени centigrade под нулата, Топлина - 230 степени centigrade Едноставен за употреба . Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа.имаме наша сопствена фабрика. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. 4) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе го испратите на вашиот лево адреса, ве молиме да го стори тоа, бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours 2.
Ставка Опис
големина : 10. Предмети кои ќе ги купите во вкупен износ од над $ 200, Ние ќе го испрати со DHL или Fed Ex или UPS или ТНТ или ЕМС. Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; Тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други места низ светот. имаме големи залихи!!!Ние ќе го испратам до тебе наскоро,и понуда на најдобар квалитет на производот да ви!!!
. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. 3) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви. ние се осигура дека на ист стил како што е прикажано на фотографиите.Имајте тоа е мека текстура и оригинална форма и по замрзнување и печење Совршен за правење колачи, пица, леб, косата, желе, чоколадо, пудинг и овошје пити.

Бренд Име: ангелските крилја
Торта Алатки Тип: Габи,
Материјал: Силиконска Гума
сертификација: CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција: Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На: Т-1080
Непристојни Слика: No
Сексуално Сугестивна: No
Тип: Торта Алатки
is_customized:
боја:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
кујна печење додатоци:
Температура:
Направи:
Кујна стоки:

Додатоци на производи

Baycheer 9 Дупки Торба Торта Силиконски Калап за Печење Алатки за Сапун Чоколадо Пудинг Свеж Со попуст
Baycheer 9 Дупки Торба Торта Силиконски Калап за Печење Алатки за Сапун Чоколадо Пудинг

Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот

DEN 246.00 285.60
DIY срце облик на роза подарок кутија со рачно изработени чоколадо силиконски калап Вљубените сапун калапи арома камен габи, Свеж Со попуст
Дрвени Печење Држи Тркалање Pin Фондан Паста Торта Ролери Прилагодливи Мултифункционален Врежана Ролери Мувла Торта Декорирање Свеж Со попуст
Bakeware Алатка Празен Триаголник Форма Торта Topper Страни Stencils Пекарница Алатка Силикони Торта Мувла Чоколадо Мувла Торта Свеж Со попуст
6.7 инчен 3 Леб Печење Под Тркалаат Flexipan Вентилирани Силикони Silform Под Сендвич Форма Baguette Фах француски Леб Свеж Со попуст
6.7 инчен 3 Леб Печење Под Тркалаат Flexipan Вентилирани Силикони Silform Под Сендвич Форма Baguette Фах француски Леб

Целата Големина : 19.5*29.5 см или 7.67x11.61inchпештерата мувла големина : 17*6.5*3cm или 6.7 инченНашите силиконски кал

DEN 645.00 816.00
Силиконски Калап 3D цвеќиња вкусен растенија остава печење Шеќер Занает Калапи Фондан DIY Торта Декорирање алатки T0794 Свеж Со попуст
Facemile ноќта на Вештерките Фондан Подарок Колачиња Бисквит Машина Мувла Голема Лилјак Бетмен Калап за Печење Свеж
Продажба 1PC Висок Квалитет Т Форма Дрвени Гребло DIY Круг Тесто Палачинка Палачинка Засилувач Возен Pin Кујна Алатка Свеж Со попуст
Лилјак Бетмен Форма Зеленчук Ноќта На Вештерките Божиќ Декорација Алатка Бисквит Колаче Машина Алатки За Печење Мувла Кујна Свеж Со попуст
5PCS Згради за diy scrapbooking ајфеловата кула торта матрицата за торта граница украсување пластични фондан матрицата сликарство Свеж Со попуст
Jialian Sugarcraft Нови Pegasus силиконски калап фондан торта декорирање алатки чоколадо gumpaste габи FT-0987 Свеж Со попуст
Jialian Sugarcraft Нови Pegasus силиконски калап фондан торта декорирање алатки чоколадо gumpaste габи FT-0987

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај објектот боја автоматски ќе

DEN 73.00 138.72
Три пара чевли Силикони 3D Торта Фондан Мувла, Торта Декорација Алатка, Храна Одделение Материјал кујна додатоци SQ15255 Свеж Со попуст
Хексагонални силикони ѕид калапи силиконска гума за калапи форми 3D декоративни ѕид панели Свеж Со попуст
Хексагонални силикони ѕид калапи силиконска гума за калапи форми 3D декоративни ѕид панели

Тула големина : 24.2*28cm Мувла тежина : 1000grams Ние продаваме силиконски калапи не бетонската плочаПревозот :

DEN 2208.00 2400.00
16Pcs/Многу Силикони Торта Мувла Кифла Чаши 7cm Круг во Облик на Силициум Пудинг Желе CupCake Калапи за Печење Свеж Со попуст
16Pcs/Многу Силикони Торта Мувла Кифла Чаши 7cm Круг во Облик на Силициум Пудинг Желе CupCake Калапи за Печење

Карактеристики : 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел 2.Зелена производ, во согласност

DEN 195.00 229.44
Нови Дрвена Рачка 1Pc Не-стап Силикони Возен Pin Тесто Ролери Кујнски Алатки Тесто Одбори Свеж Со попуст
Нови Дрвена Рачка 1Pc Не-стап Силикони Возен Pin Тесто Ролери Кујнски Алатки Тесто Одбори

Сосема нов и висок квалитет Оваа силикони опфатени возен pin се направени од комбинација на силиконски и

DEN 129.00 153.60
2 парчиња Круг Тефлон Не-стап Мат Лагер Лист Готвење Вок Лист Подлога Кујна СКАРА за Печење Душеци Преносни Лесно Чистење Фолија Свеж Со попуст
4PC Фондан Силиконски Калапи За Торта Декорирање Овална Шеќер Торта Машина Клипот Sugarcraft Алатка Moldes де Силикони Став Свеж Со попуст
1 buc Готвење Ракавици Силикони Дебели Отпорни на Топлина Ракавици Рерна Свитливи Топлинска Изолација Водоотпорен Микробранова Свеж Со попуст
FILBAKE 15 Празнина Чоколадо Мувла Куќа Тројански Цреша Облик на Силиконски Cupcake Калапи Торта Декорирање Алатки Свеж Со попуст
FILBAKE 15 Празнина Чоколадо Мувла Куќа Тројански Цреша Облик на Силиконски Cupcake Калапи Торта Декорирање Алатки

Опис : Материјал : Храна одделение силиконскиБоја : Боја Случаен ИзборГОЛЕМИНА21*10.5*1.7 cm / 8.2*4.1*0.6"Пакет Сод

DEN 141.00 173.76
Нерѓосувачки Челик Торта Scraper Фондан Мус Крем Шпатула Работ Неспокојот Сечилото Кујна Торта Тесто DIY Печење Украсување Алатки Свеж Со попуст