S-170 48x31.8cm Топлинска Изолација на Силиконски Биро Подлога Мат Одржување Платформа За BGA Лемење Поправка Станица Со Магнетни Sectio

S-170 48x31.8cm Топлинска Изолација на Силиконски Биро Подлога Мат Одржување Платформа За BGA Лемење Поправка Станица Со Магнетни

DEN 1262.40

Свеж

Во магацинот


Број На Модел На: s-170
Компатибилен iPhone Модел: iPhone 3G/3GS,iPhone 5,iPhone 4,iPhone 4s
Компатибилен Бренд: Apple iphone

Додатоци на производи

НОВА мода! 4G LTE мобилните сигнал бустер 800mhz висока добивка 4g сигнал repeater засилувач комплет со LCD + 350 метри покриеност Свеж Со попуст
1420mAh 3.7 V Li-ion Внатрешни Замена на Батеријата за iPhone 4 4G батеријата Со Поправка Алатки 30 Свеж Со попуст
1420mAh 3.7 V Li-ion Внатрешни Замена на Батеријата за iPhone 4 4G батеријата Со Поправка Алатки 30

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

DEN 273.00 373.92
Новата Замена За Лета FS407 Stratus 6 FS 407 LCD Екран 1PC/Многу Свеж
Новата Замена За Лета FS407 Stratus 6 FS 407 LCD Екран 1PC/Многу

Забелешка : Кога цел преку 10 PCS+ , ние ќе им понуди бесплатни DHL, или ЕМС дури и превозот метод се покаже во

DEN 498.24
2 парчиња Микро USB Приклучок Конектор Приклучок За Sony Xperia Z Z1 L39H Z2 L50W Z3 L55T Компактен Z Ултра XL39H Порт за Полнење Свеж Со попуст
Нова Сила На Off Копчето за Јачина на Страна Копче Flex Лента За Xiaomi Redmi 3 3S 4 про 4X 4А-Забелешка 2 Note3 Забелешка 4 Свеж Со попуст
QiAN SiMAi 2000mAh Литиум-јонска Батерија За dexp ixion ms 5 инчен Мобилен Телефон Batterie Batterij + Следење Кодот Свеж Со попуст
QiAN SiMAi 2000mAh Литиум-јонска Батерија За dexp ixion ms 5 инчен Мобилен Телефон Batterie Batterij + Следење Кодот

2000m Ah Литиумјонска Батерија За dexp ixion ms 5 Мобилен Телефон Batterie Batterij + Следење КодотВе молиме пополнете во

DEN 204.00 215.04
За Huawei Искачи P8 Оригинални Сребро SIM Картичка Фах SD Картичка Фах Држачот за SIM Картичка SIM Картичка Фиока Замена Бесплатен Свеж Со попуст
USB Конектор Џек Клупа Flex Кабел За Asus Tranformer Подлога TF201 TF201-I0-DOCK-FPC Синхронизација Датум Полнење Порта Flex Свеж Со попуст
QiAN SiMAi 1pcs висок квалитет AC50BOX 2000mAh Батеријата За ARCHOS AC50BOX телефон +Следење Кодот Свеж Со попуст
QiAN SiMAi 1pcs висок квалитет AC50BOX 2000mAh Батеријата За ARCHOS AC50BOX телефон +Следење Кодот

1pcs 100% висок квалитет AC50 BOX 2000m Ah Батеријата За ARCHOS AC50 BOX Мобилен телефон Freeshipping+Следење КодотВе молиме поп

DEN 199.00 209.76
QiAN SiMAi Висок Квалитет A99 1950mAh Li-ion Батерија За Micromax A99 Мобилен телефон Freeshipping + Следење Кодот Свеж Со попуст
QiAN SiMAi Висок Квалитет A99 1950mAh Li-ion Батерија За Micromax A99 Мобилен телефон Freeshipping + Следење Кодот

1pcs 100% Висок Квалитет A99 1950m Ah Liion Батерија За Micromax A99 Мобилен телефон Freeshipping+Следење КодотВе молиме пополн

DEN 215.00 226.56
тестирани! За Xiaomi 5S Плус M5S плус Mi5S плус 5.7 LCD Дисплеј и Екран на Допир со рамка Собранието Замена Свеж Со попуст
тестирани! За Xiaomi 5S Плус M5S плус Mi5S плус 5.7 LCD Дисплеј и Екран на Допир со рамка Собранието Замена

тестирани! за Xiaomi Mi5s плус 5 S ПЛУС 5.7" LCD Дисплеј+Екран на Допир+рамка Собранието Замена Даде филм100% Тестир

DEN 2539.68
За Леново A5000 На 5000 Екран На Допир За Стакло Digitizer Панел Пред Стаклена Леќа Сензор Flex Алатки Лепило + Screen Protector Свеж Со попуст
За Леново A5000 На 5000 Екран На Допир За Стакло Digitizer Панел Пред Стаклена Леќа Сензор Flex Алатки Лепило + Screen Protector

5" Високо Мобилен Телефон Со Екран На Допир Панел Сензор За Леново A5000 Екран На Допир Digitizer Panle Пред Стакле

DEN 312.00 479.04
Висок Квалитет За Huawei P9 лајт PRA-LX3 PRA-LX1 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Поправка на Дел Бесплатен Свеж Со попуст
Висок Квалитет За Huawei P9 лајт PRA-LX3 PRA-LX1 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието Поправка на Дел Бесплатен

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Huawei се п

DEN 885.00 931.20
За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 N920 Note4 Note5 Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Стакло TP Замена Свеж Со попуст
За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 N920 Note4 Note5 Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Стакло TP Замена

За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 F N920 I Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Надворешното Стакло Л

DEN 154.56
5.3 Преден Панел Стакло За LG K10 LTE K420N K430 K430DS F670 Екран на Допир Digitizer LCD Дисплеј Надворешното Стакло Поклопец Свеж Со попуст
ЗА Леново ZUK Z2 LCD Дисплеј на Допир со рамка+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци За Телефонот 5.0 Свеж
ЗА Леново ZUK Z2 LCD Дисплеј на Допир со рамка+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци За Телефонот 5.0

ЗА Леново ZUK Z2 LCD Дисплеј на Допир со рамка+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци За Телефонот 5.0"100% Тестира

DEN 2783.52
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел Свеж
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел

Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел делови

DEN 237.60
Оригиналниот Новиот Wifi Антена Сигнал Flex Кабел За Xiaomi 2A M2A Mi2A Мобилен телефон Замена на Делови Свеж Со попуст
Оригиналниот Новиот Wifi Антена Сигнал Flex Кабел За Xiaomi 2A M2A Mi2A Мобилен телефон Замена на Делови

Оглас Опис 1 Оригинален квалитет 2 Најниска цена 3 Безбедност и брза испорака 4 Гаранција Детален Опис Оп

DEN 61.00 64.80
2017 НОВИ JLW Оригинални Мобилни Батеријата BM35 3.84 V 3000mAh За Xiaomi 4C Mi4C Ми 4C Батерија Свеж
2017 НОВИ JLW Оригинални Мобилни Батеријата BM35 3.84 V 3000mAh За Xiaomi 4C Mi4C Ми 4C Батерија

Те молам кажи ми ако ти треба треба било каква помош, контактирајте ме во онлајн чет алатки, епошта, цел п

DEN 718.56
НОВ Поправка и Замена на Делови За iPhone 4 и 4S 5 5G 5S 5C 6 6G 6S Плус Слотот за SIM Картичката Фах Носителот на Читателот Свеж Со попуст
Нови Оригинални Маја Батеријата За 5.5 инчен Bluboo маја Паметен Телефон БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ со Следење на Број Свеж
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 1320 Моќ Страна Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 1320 Контрола На Јачина На Звук Flex Свеж Со попуст
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 1320 Моќ Страна Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 1320 Контрола На Јачина На Звук Flex

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.можете да ги пратите пред 24hours треба да се испрати п

DEN 133.00 143.52
Нови Полнење преку USB Порт Прашина Приклучок за Samsung Галакси s5 i9600 G900 usb полнач Порта Поклопец на Слот за Прашина Свеж Со попуст
QiAN SiMAi 1pcs Висок Квалитет BM35 3600mAh Li-ion Батерија За Xiaomi Mi4C Ми 4C Мобилен телефон Freeshipping + Следење Свеж Со попуст
QiAN SiMAi 1pcs Висок Квалитет BM35 3600mAh Li-ion Батерија За Xiaomi Mi4C Ми 4C Мобилен телефон Freeshipping + Следење

1pcs 100% Висок Квалитет BM35 3600m Ah Liion Батерија За Xiaomi Mi4 C Ми 4 C Мобилен телефон Freeshipping+Следење КодотВе молиме п

DEN 273.00 287.52