Жените Домот Вечерни Торба Дами Чанта Спојки Торба Паун Црна за Свадба и Вечерни Фустани)

Жените Домот Вечерни Торба Дами Чанта Спојки Торба Паун Црна за Свадба и Вечерни Фустани)

DEN 685.92

Свеж

Во магацинот

100% нови, високо квалитетни
Елегантна и луксузни чанти за жените, кеси наменета за вечер и секојдневна употреба
Вечер носат, секоја вечер фустан, прибор погодни за повеќе наврати
Материјал : Кристал, полиестер
Големина : 10 х 16 cm x 5 cm
Боја : Црна
Пакет Содржина : 1 x женска Чанта
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
100% нови, високо квалитетни
Елегантна и луксузни чанти за жените, кеси наменета за вечер и секојдневна употреба
Вечер носат, секоја вечер фустан, прибор погодни за повеќе наврати
Материјал : Кристал, полиестер
Големина : 10 х 16 cm x 5 cm

Шаблон Тип: Цврста
Затворање Тип: Hasp
Тврдост: Тешко
Надворешноста: Никој
Број На Модел На: I058541
Повод: Партија
Декорација: Beading,Sequined,Дијаманти
Бренд Име: baellerry
Обликот: Minaudiere
Главен Материјал: Полиестер
Чанти Тип: Вечер Чанти
Обвивка Материјал: Полиестер
Број на Рачки/Ремени: Никој
Тип На Објект: Чанти

Додатоци на производи

Жените Ранец со Чанта Торба Женски Втиснување Висок Квалитет Училиште Торба за Teenages Патна торба Свеж Со попуст
Жените Ранец со Чанта Торба Женски Втиснување Висок Квалитет Училиште Торба за Teenages Патна торба

Имајте на ум 1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката б

DEN 1194.00 2388.48
Здраво bitchy Розова Козметички Кеси 3D Печатење Патување Шминка торба за Мали торби Подарок trousse де maquillage сочинуваат Свеж Со попуст
Подарок Кутија Овошје Лубеницата Торба Спојки Чанта Кристал Канџите На Жените Вечер Чанти Rhinestones Purses Дијамант Булчински Свеж Со попуст
NIGEDU бренд Вистинска Кожа жените плик спојки торба Синџир Crossbody Кеси за жените чанта гласник торба Дами Канџите Свеж Со попуст
NIGEDU бренд Вистинска Кожа жените плик спојки торба Синџир Crossbody Кеси за жените чанта гласник торба Дами Канџите

Материјал : 100% Вистински КожаБоја : црна, зелена, злато, синаГолемина : 18 CM висока, широк 30 CMСинџир должина

DEN 1341.00 2352.00
Жените мала торба женски е vinatge чанта моден сите натпревар коса сијалица гласник торба Свеж Со попуст
Жените мала торба женски е vinatge чанта моден сите натпревар коса сијалица гласник торба

Торба големина : за 24 X23 X15 CM,Ова е мала големина кеса кеса ширина : 24cm висина : 23cm дебелина : 15cm

DEN 925.00 1401.60
2017 Ново 1 пар 2 компјутери со Големина 47cm 65 cm 70cm рачки За Obag Страна на Жените Чанта за O Торба Силикон Торба Додатоци Свеж Со попуст
XZXBBAG Жените Мода Tassels Гласник Кеси Девојка СТП Мобилен Телефон Џеб Торбичка Студентите Crossbody Случај Девојки Мини Рамо Свеж Со попуст
Цртан филм Печатени Жените Графити Чанта Мини Crossbody Торба Дами Секојдневен Purses Канџите Девојки Чанта bolsos mujer 35 Свеж Со попуст
Голем Капацитет Жените Спојки Нов Паричник Сплит Кожен Женски Паричник Долго Паричникот Жените Патент Чанта Рака Шупливи Надвор Свеж Со попуст
Се Зголемуваат Жените Кеси Дизајнер Џеб Висок Квалитет Чанти Торба Кожа Жените Гласник Кеси Crossbody Топ-Се Справи Со Кеси Свеж Со попуст
Повик за Жени гласник кеси мали Водоотпорен најлон Рамо Crossbody торба патување Чанти bolsa feminina Црна, Сина, Виолетова Свеж Со попуст
2017 Жените Кожни Чанти Познатиот Бренд Жените Рамо Кеси Голема жените гласник торба Bolsos Mujer Црно Црвено Жолта Сина W805 Свеж Со попуст