ELOMAN 100PCS измешани цврсти боја на дрво срцето копчето бебе крпа рачно изработени модни додатоци

ELOMAN 100PCS измешани цврсти боја на дрво срцето копчето бебе крпа рачно изработени модни додатоци

30 %

DEN 148.00

DEN 212.16

Свеж

Во магацинот


Објектот Информации 100% Сосема Нов дрвени копчиња Материјал :Печатени Шарени Срцето Дрвени Копчиња Големина :15 MM Боја:Мешавина боја Пакет :100pcs шарени копчиња/ПП торба за Употреба : Scrapbooking Занаети DIY Прибор за Облека Ако детето употреба треба да бидат придружувани од возрасен, и се забранува употребата на деца под 3 годишна возраст

Тип На Производ: Копчиња
Функција: Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип: 2-Дупки Копчето
Техника: Боење
Стил: Flatback
Број На Модел На: DIY011
Обликот: Срцето
Материјал: Дрво
Декорација: Никој

Додатоци на производи

JUNAO 12*25мм Мешавина Боја Кристали Flatback Акрилик Rhinestones Коњ Око Јасно Strass Не Шиење Кристал Камења за Облека Свеж Со попуст
JUNAO 12*25мм Мешавина Боја Кристали Flatback Акрилик Rhinestones Коњ Око Јасно Strass Не Шиење Кристал Камења за Облека

JUNAO 12*25мм Мешавина Боја Кристали Flatback Акрилик Rhinestones Коњ Око Јасно StrassНе Шиење Кристал Камења за ОблекаМ

DEN 326.00 408.00
YANRUO 2058HF Аметист Hot Fix Rhinestones Железо За Фустан Кристално Стакло Камења Декорација За Облека, Чевли Свеж Со попуст
YANRUO 2058HF Аметист Hot Fix Rhinestones Железо За Фустан Кристално Стакло Камења Декорација За Облека, Чевли

0 mm 1440pcs SS20 4.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам

DEN 214.00 263.52
10pcs Бубачки значки деца закрпи за облека, железо везени печ applique железо на печ за шиење прибор за облека DIY Свеж Со попуст
10pcs Бубачки значки деца закрпи за облека, железо везени печ applique железо на печ за шиење прибор за облека DIY

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ

DEN 154.00 207.36
10pcs Kiss my закрпи значки за облека, железо везени печ applique железо се шие на закрпи за шиење прибор за облека DIY Свеж Со попуст
10pcs Kiss my закрпи значки за облека, железо везени печ applique железо се шие на закрпи за шиење прибор за облека DIY

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ

DEN 136.00 184.32
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin Кина Свеж Со попуст
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin Кина

Закрпи Поддршка : Железо или да се Шие на Печ Техника : Везени Знаме печ големина : 8*5cm Значка печ големина

DEN 95.52
5set Beading Sequins Писмо Закрпи DIY Beaded Љубов Кристал Appliques Значка да се Шие На Облека Украсена Шиење Додатоци TH714 Свеж Со попуст
5set Beading Sequins Писмо Закрпи DIY Beaded Љубов Кристал Appliques Значка да се Шие На Облека Украсена Шиење Додатоци TH714

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

DEN 1267.00 1439.52
Нова Серија Мачка Закрпи За Облека, Железо На Извезена Appliques DIY Облека Додатоци Закрпи За Облека, Ткаенина Значки Свеж Со попуст
Нова Топла Продажба 100 Поставите Големината 20 T8 Бела KAM Пластична Смола Притиснете Студ Snap сврзувачки елементи Poppers Свеж Со попуст
Дејвид додатоци 20*34cm Огледало синтетички кожа ткаенина намали насока случаен избор,големина има малку грешки Шиење Tilda Свеж Со попуст
Бесплатен превозот! Црна Teardrop Кристално стакло flatback да се шие на rhinestones, сребро ноктот ,diy/прибор за облека Свеж Со попуст
Бесплатен превозот! Црна Teardrop Кристално стакло flatback да се шие на rhinestones, сребро ноктот ,diy/прибор за облека

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

DEN 104.00 157.92
Мали Шарени Цвеќиња Цвет Rhinestones монистра закрпи applique да се шие на beading applique облека, чевли кеси декорација печ Свеж
7/8 Бесплатен превозот булдог бостон куче печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо Свеж Со попуст
6Pcs/Многу Декоративни рачно изработени Sequins Монистра Цвет Applique Закрпи ,Косата Клип,Кеси,Brooch,Облека да се Шие на,Лепак Свеж Со попуст
7/8 Бесплатен превозот сидро морнарица море печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо Свеж Со попуст