Гроздобер knob switch Ѕид sconces светилка минијатурни aisle кревет балкон кафе дома мини декоративни ѕид светлина sconce тела на лофт стил

Гроздобер knob switch Ѕид sconces светилка минијатурни aisle кревет балкон кафе дома мини декоративни ѕид светлина sconce тела

DEN 383.52

Свеж

Во магацинот

Гроздобер knob switch Ѕид sconces светилка минијатурни aisle кревет балкон кафе дома мини декоративни ѕид светлина sconce тела на лофт стил
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : Метал
Моќ влез : 100-240 V AC
Сијалица Тип : 1pcs E27
Сијалица вклучени или Не : Не се Вклучени
Големина : Како на сликата подолу
Ве молиме љубезно истакна светилки не се вклучени, Ако сакате lumiled гроздобер светилки, ве Молиме кликнете на линкот подолу за да цел одделно,
Повеќе детали слики за вашиот референца
Поврзани Објекти
Важни Совети
1 : Ние сме забелешка одговорен за какви било царински давачки или improt данок, Но со цел да ги избегнете високите увозни давачки/данок, Nowmally ние ќе прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба. Но, дали тоа е обвинет или колку се наплаќа, Тоа зависи од вашата земја на царинската управа. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте ме пред испорака.
2 : објектот е бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. но, ние не гарантираме за да одговара на тоа. Бидејќи ние може да ги испрати од страна на хонг конг пост, Sinpagore пост или други начини.
3 : Таму ќе биде вистински следење на број за секоја цел, така што ќе може да ги проверите online статусот за достава.
4 : Кога цел ќе биде истече но вие не добија пратката, ве Молиме контактирајте ме навремено да се продолжи време на испорака за вас.
5 : Последно но не и закуп, Ако сте среќни нашите производи и услуги, ве молиме оставете 5 ѕвезда postive повратни информации за мене, Ако постои нешто што вие не сте задоволни, ве молиме контактирајте ме за решенија. Ве молиме не само пост спор или остави негативни повратни информации, без комуникации. Ви благодариме.

Тип На Објект: Ѕидни Светилки
Напон: 220V,110V,90-260V
сертификација: CE,RoHS,CCC
Број На Модел На: Е-519
Извор На Енергија: AC
Тело Материјал: Железо
База Тип: E27
Примена: Кревет Во Соба
Сенка Тип: Shadeless
Бренд Име: cicilighting
Извор На Светлина: LED Светилки
Гаранција: 2 година
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
Е Светилки Вклучени: No
Инсталација Тип: Монтажа На Ѕид
Стил: Модерна
Сенка Ветер: Надолу
Техника: обложено
Боја На Каросеријата: Црна
Осветлување Област: 5-10square метри
Е dimmable: No
Материјал: Метал
Број на извори на светлина: 1
Тип На Прекинувач: Се Повлече Синџир

Додатоци на производи

3D Ноќта Светлина Волкот 7 Бои Менување на Led Светилки Led Ноќ Светлина Свеж Со попуст
3D Ноќта Светлина Волкот 7 Бои Менување на Led Светилки Led Ноќ Светлина

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

DEN 803.00 1146.72
Модерната Сјај Кристал Led Ѕид Lamp, Chrome Метал Спалната Соба Led Ѕид Светла Тела Трпезарија Ѕид Светлина Foyer Led Ѕид Sconce Свеж Со попуст
YooE 6W Внатрешна LED Ѕид Светилка AC110V/220V ги Красат Ѕид Sconce Ладно / Топло Бела Спалната соба Читање LED Ѕид Светлина Свеж Со попуст
YooE 6W Внатрешна LED Ѕид Светилка AC110V/220V ги Красат Ѕид Sconce Ладно / Топло Бела Спалната соба Читање LED Ѕид Светлина

Информација за производот : Име на Производ : LED Ѕид Светилка Моќност : 6 W Извор на Светлина : 6pcs Epistar LED Чип

DEN 918.00 1147.20
Umeiluce Бесплатен Превозот LED Ѕид Светилка Ѕид Sconces Дизајнер Осветлување Правоаголник Алуминиум Живеење Кревет Соба по Свеж Со попуст
TDL-7120 10 IR LED Инфрацрвениот Детектор на Движење Безжични Сензорски Плакарот Кабинет Светлина Светилка во Светот Продавница Свеж Со попуст
Златни сребрени црни алуминиумски огледало пред светлината led бања светилка за на доградба на акрилни ѕид кабинет sconce 110V Свеж Со попуст
1.5 W LED Вдлабнати Светлина Пат Патот Скали Чекор Ѕид Градина Затворен Отворено Светилка M126 топла продажба Свеж Со попуст
1.5 W LED Вдлабнати Светлина Пат Патот Скали Чекор Ѕид Градина Затворен Отворено Светилка M126 топла продажба

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Јас разбирам дека сте загрижени за

DEN 140.00 155.52
12V LED Лента 1.2 M Сензор за Движење Ноќ Светлина Топло бела Dimmable Кревет Светлина со Автоматско Исклучување на Тајмерот Свеж Со попуст
Сензор за движење LED Ноќ Светлина ПИР Магнетно Коло ПРЕДВОДЕНА од Кабинетот Ѕид Светилка Светлина налепница Со 3AAA Батеријата Свеж Со попуст
RAYWAY LED Par56 крушка Светилка 54W 12V AC par 56 LED светилка базен осветлување RGB IP68 ПРЕДВОДЕНА подводни светлината Езерцето Свеж Со попуст
5V Smart Кампови LED Ноќ Светлата Отворено Шатори Осветлување Батеријата Oprated Спалната соба Рака Табела Светилка Детска Соба Свеж Со попуст
Алуминиум Модерна Ѕид Sconce скала-во облик на 4w Кул Бело LED ѕид светлина декорација Дома осветлување AC85-265V Ѕид монтира Свеж Со попуст
YooE Затворен 2W 4W 6W 8W LED Ѕид Светилки AC100V/220V Алуминиум ги Красат Ѕид Sconce спалната соба LED Ѕид Светлина Свеж Со попуст
YooE Затворен 2W 4W 6W 8W LED Ѕид Светилки AC100V/220V Алуминиум ги Красат Ѕид Sconce спалната соба LED Ѕид Светлина

Производ параметри : Име на Производ : LED Ѕид Светилка моќ : 2 W / 4 W / 6 W / 8 W Извор на Светлина : Epistar LED Чипови,

DEN 361.00 475.20
Bodybuilding Човек 3D Ноќта Светлина Креативен Подарок 3d Декоративни Ламби 7 Бои LED USB Светла Свеж Со попуст
Bodybuilding Човек 3D Ноќта Светлина Креативен Подарок 3d Декоративни Ламби 7 Бои LED USB Светла

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

DEN 770.00 810.72
Нови D28cm LED Ѕид Светилки Модерна Едноставна Спалната соба Sconce Светлина Затворен Кујна, Дневна Соба и Ходникот Осветлување Свеж Со попуст
Ретро Гроздобер Lumiled Led Ѕид Светилка Свеќа Носителот Стил Ноќни Ламби Ѕид Светлина E14 Затворен Осветлување бања ZBD0049 Свеж Со попуст
5M/10M 100 Led диоди Водоотпорен Бакарна Жица LED String Светлина 3AA Батерија Управувана Самовила String Светла Надворешна Свеж Со попуст
5M/10M 100 Led диоди Водоотпорен Бакарна Жица LED String Светлина 3AA Батерија Управувана Самовила String Светла Надворешна

* Работи на 3 АА Батерии (НЕ се вклучени) * 50 / 100 Висок Квалитет Led диоди * Избор : Топло бела / Ладно Бела / Мул

DEN 183.00 215.52
Висок Ходникот ѕид sconce Модерните Големи кристал ѕид светилки 110-240V Новина E14 Led Сијалица Рака Плетени професионално Свеж Со попуст
LED Ноќ Светлина Круна Форма Marquee Знак Писмо Спалната соба Светилка 3D Круна LED Ноќ Светилка За детски Роденден на Божиќ Свеж Со попуст
Дома декор Ѕид Светилка L40/50/60/70cm LED Огледало Светилка за Тоалет/Бања/Спална соба/Дневна Соба Ѕид Светла 85-265VAC суета Свеж Со попуст
Ретро Едноставна Европската Класична Железо, Стакло Led E14*2/3/4 Глави Огледало Светлина За Бања Кабинет Спалната Соба Водоотпорен Свеж Со попуст
Симпатична Боксер Куче Ноќ Светлина Бебето Животно Led Светла Табела Светилки За Дома Декор Промотивни Подароци За децата Свеж Со попуст
Horsten Креативни Стакло Табела Светилка 220 V Ice Cube Светилка Модерна Блок Коцки Мраз Табела Ноќни лампи За Спалната соба Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Модерната LED Ѕид Светилка 3Leds Флексибилни Агол Копчето Префрлате Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Модерната LED Ѕид Светилка 3Leds Флексибилни Агол Копчето Префрлате

Нови Пристигнување Модерната LED Ѕид Светилка 3 Leds Флексибилни Агол Копчето ПрефрлатеСпецификација : Фон

DEN 633.00 666.24
led Ноќ Светлина печурки светилка Кревет Соба на Ноќ Спие Светилка ЕУ/САД plug заштеда од 1,5 w Свеж Со попуст
led Ноќ Светлина печурки светилка Кревет Соба на Ноќ Спие Светилка ЕУ/САД plug заштеда од 1,5 w

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме оставете порака за да ми кажете што plug дали сакате.Спецификација : Име : печурки ноќ

DEN 160.00 168.00
Ѕвезда Астро Небото Проекција Космосот Ноќ Светлина Проектор 12 романтична констелација L15 Свеж Со попуст
Ѕвезда Астро Небото Проекција Космосот Ноќ Светлина Проектор 12 романтична констелација L15

Опис : Нека вашиот ноќ датум полни со романтика, топлина, и фантазија! Овој имагинарен led проекторот може

DEN 366.00 393.60