20pcs/многу 18mm Светат Во Темница Galaxy Модел Snap Копчето Space Стакло Блескав Копчето Одговара DIY Snap Хривнија& Алки Накит

20pcs/многу 18mm Светат Во Темница Galaxy Модел Snap Копчето Space Стакло Блескав Копчето Одговара DIY Snap Хривнија& Алки Накит

35 %

DEN 237.00

DEN 364.80

Свеж

Во магацинот


Метална боја: 20PCS, 50PcS, 100PCS
Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: SANGUINE
Број На Модел На: NS-01
Затворач Тип: Пролет-прстен-clasps
Обликотшема: Круг
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Стил: Тренди
Компатибилност: Сите Компатибилен
Метали Тип: Цинк Легура
Синџир Тип: Beaded Хривнија
Поставување Тип: лепак
Пол: Унисекс
Материјал: Стакло
Функција: Никој
Тип Име: Snap Копчето
боја: исто како слик
Големина: 18mm
Материјал: Цинк Легура
Место на Потекло: Кина (Копно)
Функција: Акции
Snap Копчето Тип: Заменливи,сјај
is_customized: Yes
Повод: Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Додатоци на производи

Моден Мажите Хривнија Широк Ткаенината Кожа Wristband Накит Рачно Изработени Плетенка Легура Тока Црна Браун Панк Стил На Хип Свеж Со попуст
Топла нова мода поставен Розова Стакло Имитација Бисер Круг Монистра Алка Хривнија Еластичен Мода Накит Одлуки Дизајн W0082 Свеж Со попуст
Kraft-монистра Нови Стилски Природни Зголеми Розевиот Кварц Жолта Кристал Круг Монистра Водат Хривнија Мода Накит 8мм Свеж Со попуст
Hapiship 2017 Нова Топла Продаде Моден Стил Црна ноќ на Вештерките Рака Черепот Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Бесплатен Свеж Со попуст
1 Парче бесплатен превозот Мода Multilayer Кожа Хривнија француски Плажа Нараквица со Tassels Chirstamas Подарок Свеж
LUKENI 25PCS Топла Продажба Широк Рок Музички Бендови У2 Силикони Wristband Широк Црна, Црвена У2 Силикони Хривнија&Bangels Свеж Со попуст
LUKENI 25PCS Топла Продажба Широк Рок Музички Бендови У2 Силикони Wristband Широк Црна, Црвена У2 Силикони Хривнија&Bangels

Wecome на нашата продавница!Материјал : силикон,гумаКоличина : 25pcsСостојба : 100% сосема новГолемина : 202*25*2mm (

DEN 1140.00 1199.52
Rainso Пол Мажи Исцелување Магнетни не 'Рѓосувачки Челик Нараквици 8.5OSB-689 Со Злато Позлата Рака Синџир Божиќ Подарок Свеж Со попуст
DIY рачно изработени Накит, Буда Монистра Хривнија Јога Чакра НП Молитва Мала Хривнија Жени Мажи Влакно Шарм Хривнија Свеж Со попуст
Нови Бохемија морето на плажа школки нараквици шарени tassels шарм хривнија Boho шик Pompous Шарм алка Нараквици Свеж
Collare Венецијански Синџир Хривнија Злато/Црна/Сребрена Боја Рака Синџир Мажите Нараквици & Алки Етиопската Мажите Накит H101 Свеж Со попуст
Hapiship 2017 Моден Стил Сребро ноќта на Вештерките Рака Скелет Череп Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Кул Бесплатен Превозот Свеж Со попуст