Водоотпорен Коса селотејп 1 X 300cm Чипка Перика Лента И Лепак Двојно Двострано Лента За Коса Екстензии

Водоотпорен Коса селотејп 1 X 300cm Чипка Перика Лента И Лепак Двојно Двострано Лента За Коса Екстензии

7 %

DEN 321.00

DEN 345.12

Свеж

Во магацинот


Водоотпорен Коса селотејп 1 X 300cm Чипка Перика Лента И Лепак Двојно Двострано Лента За Коса Екстензии

Ширина: 1/3 inch, 1 CM
Големина: 3 Yards, 22 Yards
Тип На Објект: Adhesives
Материјал: Медицински терапии лента
Количина: 1 РОЛНА
Број На Модел На: Adhesives
Тип На Објект: Двојно Двострано Лента За Коса Екстензии
Предност: Вода-Доказ Супер Коса Лента
Достапни големина: 1CM*3/22 ДВОР,0.8 CM*3/22 ДВОР,0.8 CM*4CM
боја: Транспарентна
Производство: 100000 Ролни Месечно
шопинг: Купонот Достапни
превозот: Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Пакет: OEM/ODM Пакет И Пад на Превозот Се Прифати
Is_customized: Yes
Услуга Живот: 3 Месеци Со Соодветна Грижа

Додатоци на производи

Про 32PCS Помине Уметност Совети Помине Екранот Стојат Помине Пракса Обука Алатка Отстранлив Рек + Екранот Плоча Свеж Со попуст
3PCS 120ml Голема Refillable чистење ароматерапијата Спреј Шишиња 4oz Бостон Круг Стаклено Шише со црна предизвика sprayer Свеж
1 Buc Розова И Зелена Единствен Камен Нокти Датотека За Cuticle Отстранување Чистење Стап Мелење Род Тример Бафер Нокти Помине Свеж Со попуст
Топла продаде олеснува нога болка силикони пети засилувач bunion shield hallux valgus orthotics како и нога нега алатка висока Свеж Со попуст
Помине Уметност Пластична Четка За Чистење Ноктот Грижа Прашина Чисти Се Справи Со Чистење Алатката Brush File Нокти Педикир Свеж Со попуст
3/4inch*12Yards Силна Сина Лента за Коса Екстензии Двострано Лепила Лента За Коса Екстензии/Toupee/Чипка Пред Поддршка Лента Свеж Со попуст
BQAN Нови Црвени Метал се Справи со лак Четка 2-начин Помине Уметност Лагер Цртање Четка Овална УВ Гел Четка Свеж
1 BUC Мачка Очи Rhinestones Акрилик се Справи со Дизајн Помине Уметност Четка Пенкало Цртање Линија Слика од Тебе УВ Гел лак Свеж Со попуст
1 Пар СПА Гел Ракавици ИЛИ Чорапи за Обновливи Крем за Избелување на Exfoliating Мазни Нозе Рака Маска Силикони Чорапи Нога Свеж Со попуст
100g X 50 јасно празни пластични крем контејнери тегли со завртка капи,deodorant контејнери козметички пакување, пластични, Свеж Со попуст
1 Пар Силиконски Гел Големите Пети Сепаратор Spacer Hallux Valgus Корекција Олеснување На Болката Bunion Сепаратори Нозе Грижа Свеж Со попуст