Двојки Двојно Задоволство Пенисот Вибрирачки Прстен Петел Прстен клиторис stimulator подолго ерекција и поинтензивни ejaculations пенисот прстен

Двојки Двојно Задоволство Пенисот Вибрирачки Прстен Петел Прстен клиторис stimulator подолго ерекција и поинтензивни ejaculations

20 %

DEN 57.00

DEN 71.52

Свеж

Во магацинот

За еднократна употреба.
Сите нарачки се испраќаат во обична амбалажа.
? Ултра-широк парови петел прстен со вибрации
? 2¾ долги x 1½ широк
? Направена од ултра-широк TPR за флексибилност
? Vented петел прстен за утеха и поддршка
? Долниот прстен поддржува топки за поинтензивен оргазам
? Еден брзина на вибрациите на врвот се вклучи и исклучи
? Еден користите вибратор ви дава 25 минути на моќ
? Отстрани атмосфера, кога осиромашен да се користи петел прстен на своето
? Мека tickles на кур прстен обезбеди дополнителна стимулација
? Одлично за клиторичен или анална стимулација
? Водоотпорен за употреба во туш кабина или спа
? Вклучува слободни батерии
Едноставно, еластичен, и oh-значи-забава! Направете го вашиот следен сексуална средба еден да се запамети со фрлање оваа секси петел прстен во микс! Паровите Двојно Задоволство Петел Прстен дава вашиот петел и топки неверојатна поддршка и стимулација.
Потоа само да се префрлат на Парови Двојно Задоволство Петел Рингот 's вибратор. Оваа зуењето малку пријателот прави прилог ticklers одат дивите - и тие'll направи вашиот љубовник дилириум со задоволство.
Бидејќи овој петел прстен е водоотпорен, се чувствуваат слободни да уживате во себе си, во бања или туш. Сопственикот Препорачува
. Флип е да го вклучите за да го поставите на врвот-монтирани вибратор зуењето за клиторис или газ-скокотливи чувства кои'll да ве остави и без здив! Вклучува батерии. Пакување & Испорака
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Така не само што ќе одговара на повеќето големини, но'll остане удобно. Сакате уште повеќе поддршка? Се водат на долниот прстен околу вашите тестиси за задоволство се зголеми. Производот се Покаже Загарантирана Приватност Вашата приватност е од суштинско значење за нас и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба.Двојки Двојно Задоволство Пенисот Вибрирачки Прстен Петел Прстен клиторис stimulator подолго ерекција и поинтензивни ejaculations пенисот прстен Опис Парови Двојно Задоволство Прстен Карактеристики
Двојки Дојде Потешко Со Петел Прстен Моќ!
Има атмосфера-licious vibrating петел прстен средба! На vented 2¾ сина петел прстен се протега врз било која големина петел за да одат долг и да си одат-силна поддршка. Услуга На Клиентите
Во нашата продавница, како нашите ценети купувачи, ако сте задоволни, ние сме несреќни. Уживајте во зголемената клиторичен или анален сензации. За да го користите, само се лизга овој вибрирачки петел прстен на над вашата ерекција дик. Потоа користете го петел рингот 's зуењето вибратор да одберете и да се закачам вашиот љубовник 's клиторис или задник. Што уште може да има бескрајна забава со оваа еластичен петел прстен.
И според клиенти треба, ние сме подготвени на различни превозот методи за вашата опција, Кликнете тука за да дознаете превозот метод што се користи.
Ова е најдобра услуга политика на aliexpress, ве молиме кликнете тука за да дознаете повеќе.

Тип На Објект: Пенисот Прстени
Бренд Име: MaYaMang
Број На Модел На: М-087
Материјал: TPR
Тип На Објект: Пенисот Прстени
Големина: one size penis ring

Додатоци на производи

Месечината/Star/Мечка/Срце pyrex стакло Анален задник plug кристал дилдо Женски возрасни мастурбацијата производи Секс играчки Свеж Со попуст
Vibrating Кондоми за Мажи Пенисот Extender Кристал Пенисот Скок Ракав Силикони Соѕвездија Тема, да се спречи предвремената Ејакулација Свеж Со попуст
Магија очи Neotenic Самовила Секс Производи,Реално Чувство на Кожата,Полн Големи Силиконски Газ Задник Со Реални Пичка Вагината Свеж Со попуст
145*35mm Црна силикони рака на вибратори, пластични plug лажни пенисот за подигнат за околу рака за, секс играчки дилдо за женски Свеж Со попуст
Секс Производи за Мажи Одложување Етерични Масла за Човекот Траен Голема Дик Пенисот Проширување Масло Направен Пенисот Поголем Свеж Со попуст
Baile 6 Режим Брзини Анален Мушка Задник Plug Vibrating Анален Plug Произволно Нарушување Секс Производи Vibrators Стап Еротски Свеж Со попуст
YEMA 8.5 инчен Моќен Реални Чувствуваат Голема Дилдо Вибратор Секс Играчки за Жена G Место Stimulator Vibrador Возрасни Секс Свеж Со попуст
Двојно Vibrating Петел Пенисот Ракав Прстен Cockring Вибратор Прстени машки Пол Возрасни Помош на Вибрации на Играчки Свеж Со попуст
Авион Првенство, Силикони Машки Мастурбацијата Првенство Сексуална Машина Masturbator Вагината Човек Секс Играчки За Возрасни Свеж Со попуст
Електричен Приклучок Атмосфера Анален Монистра Анусот Супер Сеча Задник Задоволство Стапче, Простата Massager Анален Вибратор Свеж Со попуст
2 парчиња Меки Силиконски Гуми Пенисот Прстени се спречи предвремената Ејакулација Петел Прстен Пенисот Подобрувач Ракав Секс Свеж Со попуст
Силна вшмукување чаша големи дилдо огромен пенис голема анален plug вибратори секс играчки за жените мастурбацијата Парови флерт Свеж Со попуст
Едно парче 140*30мм Црвена/Розова силикони рака на вибратори& пластичен држач, лажни пенисот за подигнат за околу рака за, секс Свеж Со попуст
Нов Секс Производи Анален Секс Лубрикант за Мажи 100ml Вагинален Подмачкување, Анти-алергија на Вода Базирани Масажа Масло Смазка Свеж Со попуст
Аналниот Монистра вагината Задник Plug Анален Играчка тресат унисекс Г-Точката Вибрации играчки Секс Играчки Анален Вибратор Свеж Со попуст
10 Фреквенција Мало Секс производи Дилдо Вибратор Секс Играчки за Мажи Силикони Брзина Возрасни Игри Masturbator G Место Секс Свеж Со попуст
насилни простор Огромен Дилдо реални Возрасни секс играчки за жена Вибратори за жените Sextoys Силикони Пенисот Дилдо анален Свеж Со попуст
Нова жешка дизајн шарени дрво слика мали димензии метал анален монистра задник plug дилдо секс играчки за мажи жени неколку Свеж Со попуст