Голем Капацитет Жените Спојки Нов Паричник Сплит Кожен Женски Паричник Долго Паричникот Жените Патент Чанта Рака Шупливи Надвор Монета Чанта

Голем Капацитет Жените Спојки Нов Паричник Сплит Кожен Женски Паричник Долго Паричникот Жените Патент Чанта Рака Шупливи Надвор

60 %

DEN 988.00

DEN 2471.04

Свеж

Во магацинот


modname=ckeditor Информации за Производот Бренд SENDEFN Тип 5159 Надворешниот материјал Spilt Кожа(Вториот Слој на Cowhide) Внатрешниот материјал Полиестер Боја Вино Црвено / Црно / Сино / Жолтите Тежина За 0.3 kg Големина Должина : 19 cm, Ширина : 10 цм,Дебелина : 3 cm (1cm=0.39 Инчи) Структура Картичка Слот / Пари Клипови / Фото Носителот, и др. Иднината 100% сосема нов и висок квалитет,Секојдневен,трајни и модни Повод Погоден за запознавање/shopping/travelschool/,и др. Поради светлината разлика,боја може да биде малку поинаков. Ве молиме овозможи 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење. Откако ќе се стави ред, ве молиме да обрнете внимание за да следење на информации, ако вашата област не е во испорака опсег ,пакет ќе ви биде доставен на вашата локална поштата, тогаш таму ќе треба само пикап.
ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2.Продавачот прифаќаат само наплата за следниве причини :
A. Квалитет проблем
Б. ја Испратите на погрешна боја,не е во ред објект
C. Пакет на косата
3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 7days за resplacement или пари назад.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.Такси превозот е платена од страна на купувачот.
ОТКАКО ЌЕ КУПИТЕ ОВАА ТОЧКА,ТОА ПОКАЖУВА, ВИЕ СЕ СОГЛАСУВАТЕ СО ОВИЕ ПРОПИСИ,ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Тип На Објект: Паричникот
Внатрешни работи: Внатрешни Работи Оддел,Фото Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Паричникот Должина: Долго
Главен Материјал: Сплит Кожа
Материјал Состав: Вториот Слој На Cowhide
Пол: Жените
Стил: Повик
Обвивка Материјал: Полиестер
Затворање Тип: Hasp
Број На Модел На: 5159
Објектот Должина: 19cm
Објектот Висина: 3.5cm
Објектот Тежина: About 0.3 kg
Шаблон Тип: Цврста
Паричници: Стандард Паричници
Бренд Име: Sendefn
Декорација: Никој
Објектот Ширина: 10
Големина: 19 * 10 * 3.5 cm(7.48 * 3.93 *1.37 inch)
боја: Вино Црвена, Сина, Црна, Жолта
Стил: Повик / Гроздобер / Мода
Оглас време: Во Декември 2017

Додатоци на производи

Подарок Кутија Овошје Лубеницата Торба Спојки Чанта Кристал Канџите На Жените Вечер Чанти Rhinestones Purses Дијамант Булчински Свеж Со попуст
Лак Торби Од Кожа Гласник Кеси Бебе Девојки Рамо Кеси Детето Деца Монета Purses Мали Торби Чипка Нов Дизајн Ausuky Бренд 15 Свеж Со попуст
FORUDESIGNS 2018 Мода Жените Чанти Рака Tote кеси Симпатична Мачка Животинско Жените Рамо Крст-тело Торба Женски Гласник Торба Свеж Со попуст
EASTNIGHTS 2017 Чанта Мода Вистинска Кожа Жените Торба Гласник торба Дами Crossbody Торба Bolsas Femininas TW2814 Свеж Со попуст
EASTNIGHTS 2017 Чанта Мода Вистинска Кожа Жените Торба Гласник торба Дами Crossbody Торба Bolsas Femininas TW2814

Опис : 1 : Материјал : првиот слој вистинска кожа ( крава кожа)2 : големина Приближно : 24cm*20cm*8.5 cm3 : Боја : потп

DEN 1259.00 2098.56
NIGEDU бренд Вистинска Кожа жените плик спојки торба Синџир Crossbody Кеси за жените чанта гласник торба Дами Канџите Свеж Со попуст
NIGEDU бренд Вистинска Кожа жените плик спојки торба Синџир Crossbody Кеси за жените чанта гласник торба Дами Канџите

Материјал : 100% Вистински КожаБоја : црна, зелена, злато, синаГолемина : 18 CM висока, широк 30 CMСинџир должина

DEN 1341.00 2352.00
бренд училишни ранци нови preppy стил rucksack hotsale жените џокер шопинг рамо дама bookbag патна торба studentpack Свеж Со попуст
бренд училишни ранци нови preppy стил rucksack hotsale жените џокер шопинг рамо дама bookbag патна торба studentpack

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

DEN 457.00 761.28
Булдог трио розова 3D Печатење шминка торби за жени кој се грижи козметички торба trousse maquillage femme neceser сочинуваат Свеж Со попуст
Jom Tokoy Трепките бела 3D Печатење едноставна шминка торба neceser Козметички случај жените trousse де maquillage организатор Свеж Со попуст
2018 Нови Гроздобер Мода Плик Жените Паричникот Торба Канџите Жена Гласник Кеси Везови Спојки Женски Рамо Кеси Свеж Со попуст
2018 Нови Гроздобер Мода Плик Жените Паричникот Торба Канџите Жена Гласник Кеси Везови Спојки Женски Рамо Кеси

2018 Нови Гроздобер Мода Плик Жените Паричникот Торба Канџите Жена Гласник Кеси Везови Спојки Женски Рам

DEN 899.00 1761.60
XIYUAN БРЕНД Жените Платно долго Монета Чанта Женски Крпа Симпатична паричникот за повикување или телефон Свеж Со попуст
XIYUAN БРЕНД Жените Платно долго Монета Чанта Женски Крпа Симпатична паричникот за повикување или телефон

Мода и Таписериидами жените флорални спојки рака торба1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2...

DEN 408.00 800.64
Здраво bitchy Розова Козметички Кеси 3D Печатење Патување Шминка торба за Мали торби Подарок trousse де maquillage сочинуваат Свеж Со попуст
Се Зголемуваат Жените Кеси Дизајнер Џеб Висок Квалитет Чанти Торба Кожа Жените Гласник Кеси Crossbody Топ-Се Справи Со Кеси Свеж Со попуст
Повик за Жени гласник кеси мали Водоотпорен најлон Рамо Crossbody торба патување Чанти bolsa feminina Црна, Сина, Виолетова Свеж Со попуст