Guoyi A293 Канцеларија канцелариски учење Дами посветен црвено подарок pen 0.5 mm nib мастило пенкало. Подарок кутија метал висок квалитет фонтана пен

Guoyi A293 Канцеларија канцелариски учење Дами посветен црвено подарок pen 0.5 mm nib мастило пенкало. Подарок кутија метал

15 %

DEN 135.00

DEN 158.88

Свеж

Во магацинот

Guoyi D28 две-боја на злато метал Ballpoint Пенкало. Висок Квалитет Канцеларија Училиште канцелариски Пишување Подароци кутија за пакување на Метални пенкало 2.48 2.99 Нови Guoyi QA8 бакар топка-точка пенкало. Office & Училиште Материјали метал подарок Пенкала, Моливи & Пишување на Материјали Ballpoint Пенкала 2.68 3.12 Guoyi Бренд A199 Нови подароци бакар пенкало. Office & Училиште Материјали метал Пенкала, Моливи & Пишување на Материјали Ballpoint Пенкала 2.48 0.48 Guoyi A300 фонтана пенкало. Исклучителен подарок Мастило пенкало .училиште за Статистика студија 0.38 mm High-end канцелариски Бизнис метал фонтана пенкало 2.48 3.13 Guoyi бренд Z090 нови пристигнување 0.7 мм nib челик боја и злато метал ballpoint пенкало Висок Квалитет Канцеларија Училиште канцелариски подарок Пенкала 2.68 4.60 Guoyi Q08 Кинески сини и бели порцелански бакар Ballpoint пенкало.Office & Училиште канцелариски Материјали , Пишување Метал подароци пенкало 2.68 3.28 Guoyi D08 две-боја на злато метал Ballpoint Пенкало. Подарок Кутии Висок Квалитет Office & Училиште канцелариски & Пишување Метал подароци пенкало 2.48 2.88 Guoyi Q033 Тешки метали Ballpoint Пенкало. Бизнис Подарок Кутии Висок Квалитет пенкало Office & Училиште канцелариски & Пишување Метал подароци пенкало 2.49 2.98

Тип: фонтаната пен
Nib Материјал: Нерѓосувачки Челик
Nib Тип: Стандарден Тип
Пишување Точка: 0.5 mm
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал: Други Метали
Материјал: Метал
Посебна Апликација: пишување
Пакување: Подарок кутија
Бренд Име: GUOYI
Број На Модел На: A293
Должина: 14.5 cm
Боја: Црна
Тежина: 35g

Додатоци на производи

Луксузен Подарок Pen Set Jinhao 1200 Висок Квалитет Змеј Rollerball Пенкало со Оригиналниот Случај Метал Ballpoint Пенкала за Свеж
Пилот Hi-Tec-C Maica Гел Мастило Пен - 0.4 mm - 12 Боја Постави Игла Точка Пишување на Материјали LHM-15C4 Свеж Со попуст
Пилот Hi-Tec-C Maica Гел Мастило Пен - 0.4 mm - 12 Боја Постави Игла Точка Пишување на Материјали LHM-15C4

Пилот 's HiTecC Maica пенкало има HiTecC квалитети ние've дојде да се потпрат на, вклучувајќи ги и мазна, неfeathering ма

DEN 1268.00 1334.40
1pcs Aihao Симпатична kawaii магија erasable пенкало 0.5 mm сина и црна боја мастило Гел Пенкало рефил за канцелариски канцеларија Свеж Со попуст
2 Парчиња 0.7 мм Цртан филм Мачка Ballpoint Пенкала Материјал Escolar Училиште Материјали Канцелариски Прибор Висок Квалитет Свеж Со попуст
10 Парчиња Capacitance Пенкало Мобилен Телефон со Екран на Допир Перо Сликарство Пенкало за Пишување Пенкала 2 во 1 Корисно Свеж Со попуст
20pcs/многу Топла Продажба Креативни Пердув Форма Ballpoint Пенкало Високо Квалитетни Пластични Пишување Деца Подарок Пенкала Свеж Со попуст
10 компјутери/многу Kawaii Шарени Цртан филм Гел Пенкало Поставен Симпатична корејски Канцелариски Пенкала За Writting Канцеларија Свеж Со попуст
10 компјутери/Многу 0.38 mm micron екстремни парична казна цртање пенкало Вода боја гел пенкала за манга цртан филм Канцелариски Свеж Со попуст