2 ПАРЧИЊА Неколку Нерѓосувачки Челик Кристал Engrave Нараквици за Мажи Љубители Персоналните Прилагодување Збор Линк Синџир Мажите Хривнија

2 ПАРЧИЊА Неколку Нерѓосувачки Челик Кристал Engrave Нараквици за Мажи Љубители Персоналните Прилагодување Збор Линк Синџир

15 %

DEN 690.00

DEN 811.20

Свеж

Во магацинот


Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Пол: Унисекс
Затворач Тип: Hummer-ноктот-clasps
Стил: Тренди
Обликотшема: Водител на
Број На Модел На: Челик Bracelet_001
Синџир Тип: Линк Синџир
Бренд Име: Suprelin Jaeger
Поставување Тип: Никој
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Материјал: Метал
is_customized: Yes
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Компатибилност: Никој
Функција: шарм хривнија
Is_customed: Yes
Материјал: Челик

Додатоци на производи

FGifter Етничка Сидро Нерѓосувачки Челик Црна Силикони Нараквици Алки Накит за Жените и Мажите Нова Година Декорација Значки Свеж Со попуст
2 стил мода 9-13mm природни црвени корални неправилни форма монистра нараквици за жените врвен квалитет diy накит 7.5 инчен Свеж Со попуст
Collare Венецијански Синџир Хривнија Злато/Црна/Сребрена Боја Рака Синџир Мажите Нараквици & Алки Етиопската Мажите Накит H101 Свеж Со попуст
Топла нова мода поставен Розова Стакло Имитација Бисер Круг Монистра Алка Хривнија Еластичен Мода Накит Одлуки Дизајн W0082 Свеж Со попуст
Моден Мажите Хривнија Широк Ткаенината Кожа Wristband Накит Рачно Изработени Плетенка Легура Тока Црна Браун Панк Стил На Хип Свеж Со попуст
Автентични 925 Фунта Сребрена Алка Одговара Хривнија Шарм Мушка Алка за Жените Луксузни Накит Оригинални Pulseira XCHS904 Свеж Со попуст
Kraft-монистра Нови Стилски Природни Зголеми Розевиот Кварц Жолта Кристал Круг Монистра Водат Хривнија Мода Накит 8мм Свеж Со попуст
VOQ 1Set 2 парчиња 6mm Природен Камен Монистра Нараквици Поставите Кристална Топка Нараквици за Жените и Мажите за Денот на Свеж Со попуст
Hapiship 2017 Нова Топла Продаде Моден Стил Црна ноќ на Вештерките Рака Черепот Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Бесплатен Свеж Со попуст
Hapiship 2017 Моден Стил Сребро ноќта на Вештерките Рака Скелет Череп Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Кул Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Hapiship Жените Мода 3 Стил ноќта на Вештерките Рака Скелет Череп Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Кул Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
FAMSHIN Boho Multilayer Монистра благослов Шарени Нараквици за Жените, Смола, Камен Нараквици & Алки Pulseras Етничка Накит Свеж Со попуст
FAMSHIN Boho Multilayer Монистра благослов Шарени Нараквици за Жените, Смола, Камен Нараквици & Алки Pulseras Етничка Накит

Ние само брод да се потврди цел адреси ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе рефундирање на ВАШИ

DEN 110.00 219.84
1 Парче бесплатен превозот Мода Multilayer Кожа Хривнија француски Плажа Нараквица со Tassels Chirstamas Подарок Свеж
Моден жените Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Камен Неколку Накит Свеж Со попуст
Моден жените Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Камен Неколку Накит

MOQ 1pcs Големина Должина : 19cm Тежина 16g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон на

DEN 120.00 172.32
CHICVIE Тигар Око Монистра Мажите Нараквици & Алки Природен Камен Влакно Хривнија За Жени сребрена боја Хривнија Накит Sbr160116 Свеж Со попуст