Huiwill нови Професионални Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Острат Острилка Алатка Нож Касапи Бесплатен Превозот

Huiwill нови Професионални Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Острат Острилка Алатка Нож Касапи Бесплатен Превозот

DEN 426.72

Свеж

Во магацинот


Huiwill нови Професионални Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Острат Острилка Алатка Нож Касапи
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Издржлив и лесен , лесно да се откажам за keyring. Може да остри ножеви , ги прави сечење уште полесно . Материјал : Одлични високо-јаглероден челик (телото ) + ABS ( рачка),и HRC е за 54-56 степен. На острат агол е 20-25 степен Боја : како што е прикажано на сликата Големина : сите Должина : 32cm,острилка : 20.5 cm,рачка : 11.5 cm
Пакет Се Вклучени :
1 x Нож Острилка
Користење На Настава :

Тип: Sharpeners
Бренд Име: HUIWILL
сертификација: ЕЕЗ,CE / ЕУ,CIQ,SGS
Број На Модел На: MDB002
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Функција: Еко-Пријателски

Додатоци на производи

Трговија на големо 80PCS Зеленчук Овошје Резба Длето Готвач Комплет ножеви Алатка за Поставување Вистински Готвач Кујна Рака Свеж Со попуст
Huiwill Супер квалитет 7 Јапонски АНИ-8 од нерѓосувачки челик кујнски Santoku/готвач Јапонски нож со двојно фалсификувани G10 Свеж Со попуст
Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Шема Кујна Knive Нерѓосувачки Челик Сечење Готвење Готвач Исецка На Коските Нож За Зеленчук, Свеж Со попуст
Висок квалитет 5 Алатка нож Јапонски VG10 Дамаск кујнски нож Мулти-цел Универзален нож Micarta се справи со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж Со попуст
Мултифункционален Нерѓосувачки Stee Qiecai 5 Групи Шредер Slicers Во Ленти Уред Grater Намали Компири, Морков И Краставица Жица Свеж Со попуст
година најновиот супер квалитет автоматско Doner Kebab slicer за shawarma, Kebab Нож,Гиро Нож,Жиро Машина(две ножеви) 220V Свеж Со попуст
година најновиот супер квалитет автоматско Doner Kebab slicer за shawarma, Kebab Нож,Гиро Нож,Жиро Машина(две ножеви) 220V

Спецификации : Ножот дијаметар : 100mmСечење на длабочина : 08mmМоќност : 80 WVolt : 220 V / 50 HzПакување големина : 22*21*

DEN 5189.00 5520.00
Дијамант пенкало за мелење тркала поправка Мелење камен пенкало 10мм(3/8) 1.00 КТ Свеж Со попуст
Дијамант пенкало за мелење тркала поправка Мелење камен пенкало 10мм(3/8) 1.00 КТ

Големина : месо тело со Дијаметар : 10мм (3 / 8") Должина : 2 "(50mm)пакет вклучувајќи : 1 buc вежба малку

DEN 328.00 410.40
Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де agua Свеж Со попуст
Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де agua

Живописни Панда Пластични Вода Одбивни Кујна Морон Вода Поздравниот Чувари Заштитник контра salpicaduras де

DEN 79.00 119.04
6pcs поставите Апекс острилка дијамант острило Титаниум позлата 80+100+240+500+800+1200 Girt за Ruixin острилка Домаќинство Свеж
Прирачник таблет машина алатка за мал прирачник таблета притиснете Свеж
Прирачник таблет машина алатка за мал прирачник таблета притиснете

Прирачник таблет машина алатка за мал прирачник таблета притиснете 6, 7, 8, 9,10,12 Mm мувла,pls да ми кажете што

DEN 1680.00
LDZ 9Cr15MoV Нерѓосувачки Челик Kitcchen Готвач Остар Нож Јапонски Кујнски Ножеви Месо, Овошје и Зеленчук Cuter Секира Готвење Свеж Со попуст
Liang Da 6 инчен Boning Нож 63 Слоеви Јапонски VG10 Дамаск Челик Остри кујнски ножеви Сечилото Pakka Дрво се Справи со Готвење Свеж Со попуст
Висок Квалитет SUNNECKO Кујнски Нож го Поставите 5pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Готвач Комунални Готвење Ножеви Не-стап Ножот Свеж Со попуст
XINZUO НОВИ 5 инчен santoku нож 67 слоеви Кина Дамаск челик кујнски нож висок квалитет со Pakka дрво се справи со БЕСПЛАТЕН Свеж Со попуст
3.5 инчен Многу Остри Boning Нож германски Челик X50 Висок Квалитет Компир Овошје Сечење Резба Алатка Кујнски Ножеви Seagull Свеж Со попуст
Рачно изработени дамаск врвот нож Дамаск Челик Директно Ножеви за готвење алатки кујнски нож јапонија Свеж Со попуст
Рачно изработени дамаск врвот нож Дамаск Челик Директно Ножеви за готвење алатки кујнски нож јапонија

Рачно изработени дамаск врвот нож Дамаск Челик Директно Ножеви за готвење алатки кујнски нож јапонијаР

DEN 2289.00 4488.00
2018 НОВИ Дамаск господар готвач нож Јапонски кујнски ножеви vg10 трајни челик убава pakkawood се справи со уметност статуа Свеж Со попуст
YOYAL Отворено Нож Острилка T0918C Професионални Керамички Нож Острат Систем Мелење TAIDEA Производство Свеж Со попуст
YOYAL Отворено Нож Острилка T0918C Професионални Керамички Нож Острат Систем Мелење TAIDEA Производство

22 степени агол погоден за мелење алатка малку поголем агол, како што се исецка на коските нож Основана в

DEN 1318.00 1387.20
XINZUO 8 инчен сечилото про готвач нож 67 слоеви vg10 Дамаск stailess челик германската кујна Gyutou ножеви готвење алатки G10 Свеж Со попуст
XINZUO 8 инчен сечилото про готвач нож 67 слоеви vg10 Дамаск stailess челик германската кујна Gyutou ножеви готвење алатки G10

Опис : XINZUO 8 инчи Дамаск готвач ножКатегорија : Pin серијаМатеријал : 67 слоеви висока јаглерод Дамаск челик

DEN 2188.00 3647.52
Sanying 10pcs Апекс острилка дијамант острило Замена острило 80 120 200 400 500 600 800 1000 1500 2000 Ронки 150*20mm Свеж Со попуст
Sanying 10pcs Апекс острилка дијамант острило Замена острило 80 120 200 400 500 600 800 1000 1500 2000 Ронки 150*20mm

Материјал : Железо + дијамант + пвц ABS база (Многу мазни на ABS плоча )Големина : 160x23x8mm Надворешниот големин

DEN 1614.00 1698.72
GCL Легиран Челик Домаќинство, Кујна Сечење Месо, Риба Нож Професионален Готвач Филе, Ножеви Остри Мултифункционален Сечење Свеж Со попуст
SUNNECKO 7 инчен Дамаск Santoku Нож Јапонски Челик VG10 Силен Ритам Сечилото Кујнски Ножеви Pakka Дрво се Справи со Готвач Slicer Свеж Со попуст
SUNNECKO 5 инчи Бифтек Нож Јапонски VG10 Челик Сечилото на Остар Жилет Месо се Сече Кујнски Ножеви G10 се Справи Дамаск Машина Свеж Со попуст