2018 Нова Секси Жени Strapless Сечење на Врвот Брод Вратот Цевка на Врвот Ребрести Плажа Носат Bustier Секојдневен Blusas Ребрести Сечење на Врвот Mujer Т кошула

2018 Нова Секси Жени Strapless Сечење на Врвот Брод Вратот Цевка на Врвот Ребрести Плажа Носат Bustier Секојдневен Blusas Ребрести

19 %

DEN 192.00

DEN 236.16

Свеж

Во магацинот


1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации, ви благодариме! 3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации! Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е за 2-3 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма. Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде. Кога ќе го поставите цел ве молиме живее порака со вашата тежина (KG/LB) и висина(CM/IN) .Ние ќе ви помогне да се потврди големина.Ви благодариме! Големина Информации
Големина Биста Половината Ракав Должина CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 70-84 27.6-33.1 58 22.8 6.5 2.56 25 9.84 М 74-88 29.1-34.6 62
24.4 7 2.76 26 10.24 L 78-92 30.7-36.2 66 26.0 7.5 2.95 27 10.63
Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm 1inch=2.54 см
1.Објектот ќе биде објавена со следење на број во рок од 2 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. И ние ќе го следат вашиот aliexpress адреса САМО. Ве молиме проверете дали адресата од Aliexpress ќе даден е точно.(Во исто време, ние, исто така, поддршка на EMS,DHL и Fed Ex Експрес.Ако сакате да нарачате големи количини на стока и уживајте во најдобрите експрес сервис, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.) 2. Проценето време на испорака(со исклучок на викендите и празниците) : (1) За 8 до 20 работни дена за да се : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, САД; (2) За 9 до 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија; (3) За 10 до 45 работни дена да : сите останати земји; (4) времето за Испорака е проценет и не може да биде 100% гарантира ; 3. Ние ја платиле сите поштенски пред превозот. Покрај тоа, продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја. Ве молиме да ни кажете што објектот вредност/име сакате за сопствени декларација ако имате било какви посебни барања. 4. Ве молиме контактирајте со нас за појаснување ако не се согласувате со било кој од условите или на состојби, а ова што е наведено во оваа страница пред секое купување. Купување на Aliexpress е меѓусебно се обврзувачки договор. Ви благодариме.

Големина: S, M, L
Тип На Објект: Блузи
Блузи Тип: Tees
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: yb001
Sleeve Должина(cm): Краток
Бренд Име: MUPLY
Облека Должина: Краток
Стил: Секси & Клуб
Ткаенина Тип: Плетени
Декорација: Никој
Материјал: Волна
Јака: Slash вратот
Sleeve Стил: Редовни
Големина: S/M/L
Применливи места : Секси партија клуб фустан
Сезоната: Пролет,Есен,Лето
Производен Метод : ОЕМ
превозот: Бесплатен превозот
Пакет Се Вклучени: 1*T-shirt
боја: ЦрнаБела
Состојба: 100% сосема нов и висок квалитет
Стил: Моден
Жените: Брод Вратот Цевка на Врвот Т-маица Дама Секојдневен Блуза Ребрести Сечење на Врвот

Додатоци на производи

Нови Жени Ден на Кратко Sleeve Цвет Fashon Черепот Печатени Т Кошула Новина Кул Tee Кошули, Блузи Свеж Со попуст
Нови Жени Ден на Кратко Sleeve Цвет Fashon Черепот Печатени Т Кошула Новина Кул Tee Кошули, Блузи

Искрени Зборови на Мојот пријател Во Кина, постои зборови, не е добро стока поевтино Мислам дека тоа фун

DEN 348.00 527.04
Асиметрични дизајн мажите dashiki кошула анкара машки блузи мода светла восок комбинација т кошула африкански облека прилагодени Свеж Со попуст
Девојка Чипка Бела/Сива Маица Принцеза Долги Ракави Блуза Есен Прекрасна Bowknot маица со Деца Плетење Блузи Детска Облека Свеж Со попуст
24 бои 2017 жените пролет лето блузи tees Плус Големина Жените кратко sleeve Лабава Секојдневен мода туника големи големи 4xl Свеж Со попуст
Ѓаволот Мода Готски Црна Чипка Маици за Жените Steampunk Шупливи Надвор Секси Tee Кошули, Блузи Свеж Со попуст
Ѓаволот Мода Готски Црна Чипка Маици за Жените Steampunk Шупливи Надвор Секси Tee Кошули, Блузи

ПлаќањеНачинот на кој ние ја прифати плаќања : Зачувам, Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Web Money, Wester

DEN 1636.00 1722.24
BINYUXD нова мода лето големи димензии т кошула мажите о-вратот памук удобно т-маица Секојдневен tshirt homme Кратко sleeve Свеж Со попуст
2017 Лето Жените Новина T кошула Мода Шарени Був Дизајн Блузи Топла Продажба Tee Кратки Ракави Кошули F10 Свеж Со попуст
2017 Лето Жените Новина T кошула Мода Шарени Був Дизајн Блузи Топла Продажба Tee Кратки Ракави Кошули F10

Лето shoreved Т кошула women 's жена на врвотЗатоа што секоја земја не е иста големина, ве молиме изберете висти

DEN 316.00 608.64
2018 Нови 9 Модели на S/XXL Големина Т Кошула Лабава Стил Жените Multicolor Туѓо 3D Печатење Буква Т-маица Harajuku Брзо-сува Свеж Со попуст
2018 Нови 9 Модели на S/XXL Големина Т Кошула Лабава Стил Жените Multicolor Туѓо 3D Печатење Буква Т-маица Harajuku Брзо-сува

2017 Нови 9 Модели Плус Големина Т Кошула Лабава Стил Жените Multicolor Туѓо 3 D Печатење Буква Тмаица Harajuku Брзос

DEN 480.00 684.96
Најновите Dragon Ball Z Аниме Супер Saiyan Резервоарот на Врвот harajuku Битник 3d вест Убав Goku печатени Унисекс Лето стил Свеж Со попуст
Најновите Dragon Ball Z Аниме Супер Saiyan Резервоарот на Врвот harajuku Битник 3d вест Убав Goku печатени Унисекс Лето стил

Ве молиме потврдете го вашиот испорака информации внимателно пред исплата, вклучуваат и вашата адреса,

DEN 403.00 479.52
Мојот Херој Академијата Cosplay Т-Маица Аниме Boku нема херој академијата Т-маица Мода Мажи Жени Tees Свеж Со попуст
Мојот Херој Академијата Cosplay Т-Маица Аниме Boku нема херој академијата Т-маица Мода Мажи Жени Tees

Мојот Херој Академијата Cosplay ТМаица Аниме Boku нема херој академијата Т кошула Мода Мажи Жени TeesМатеријал

DEN 677.00 816.00
Covrlge Поло Homme 2018 Пролет Нови Мажите Tee Кошули Модна Комбинација Плус Големина 4XL 5XL Долг Ракав Поло Маица Тенок Одговара Свеж Со попуст