Wyuen Нов Дизајн Hummingbird Лажни Тетоважа Оригиналниот Цвет Водоотпорен Привремен Рака Tatoo Налепници Телото Уметност Птица Тетоважи A-131

Wyuen Нов Дизајн Hummingbird Лажни Тетоважа Оригиналниот Цвет Водоотпорен Привремен Рака Tatoo Налепници Телото Уметност Птица

33 %

DEN 20.00

DEN 29.76

Свеж

Во магацинот


Si ze : 9.8*6cm Шема : како на сликата покажува Пакет Содржина : 1 лист Привремена Тетоважа Decals Тетоважи Примена : 1. Чиста и сува кожа целосно 2. Мачка нашите дизајнот на вашиот избор и да ги отстрани филмот 3. Тетоважа со лицето надолу на кожата 4. Бришење и влажни тетоважа целосно со влажна крпа или сунѓер 5. Кора од аголот на Тетоважа нежно за да проверите дали тоа е префрлен. Ако не, притиснете надолу и влажни повторно. 6. Вашата Тетоважа може да траат и по неколку дена, ако пренесени внимателно. 7. Како да се отстрани : Тетоважата Триење ладно крем или бебешко масло ќе ја отстрани Тетоважата веднаш. Предупредување : чувајте дофат на деца. Функција : Тетоважа Хартија е совршен за создавање на свој сопствен привремен отстранлив тетоважи. Изгледа одлично на секој тип кожа (не може да биде соодветен за многу чувствителни типови на кожа). Трудот е лесен за употреба и лесно да се отстрани од кожата кога тоа е време да го симнат.
За Превозот :
1. Цел
2. Цел >= Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации.
3. Цел >= 70 :
Бесплатен превозот со ЕМС или DHL на Fed Ex или SF Express (зависи од различни земји).
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по cheared плаќање примени.
5. Ако ви треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат превозот, кој обично трае 3-7 дена за испорака.
Ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена и на такси превозот. Но, не грижете се, ние ќе го одбележи парцели многу ниска вредност.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Paypal. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Бренд Име: WYUEN
Број На Модел На: A-131
Големина: 9.8*6 cm
Тип: Привремена Тетоважа
Материјал: Вода За Пренос На Хартија/Мастило/Лепак
Шема: Hummingbird
Стил: Привремен/Водоотпорен Тетоважа Налепница
Главната боја: Цветен
Функција: Водоотпорен/Отстранлив/Привремена
Пол: За Жени/Мажи/Возрасен/Дете
Користење на: Рамо/Половината/Ракав/Назад/Нога/Рака/Градите
Тежина: 1g
Времетраење: Вообичаено трае 3-5 дена
квалитет: Долготрајни/Врвен Квалитет

Додатоци на производи

OPHIR Мини Едноставна Airbrush Носителот Стојат Поддршка Airbrushes Боја Хоби Уметност Airbrush Accessory_AC014 Свеж
OPHIR Мини Едноставна Airbrush Носителот Стојат Поддршка Airbrushes Боја Хоби Уметност Airbrush Accessory_AC014

Опис : Едноставна спреј penholder,Airbrush воздушна пумпа може да биде инсталиран во масловода сепаратор, Може д

DEN 191.52
Трајна Шминка Веѓа Тетоважа Сечилото Microblading комплет Игли За Прирачник Тетоважа Пенкало Машина шминка алатки за жени 10 Свеж Со попуст
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025 Свеж
OPHIR Airbrush Црево 3M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Цревото за Воздух Боја Додатоци _AC025

Спецификација : Должина : 3mФункција : 1 / 8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes1 / 8" монтирање н

DEN 435.84
EZ Нов Кертриџ Тетоважа Машина Traxex И Astral Ротари Тетоважа Машина Германија / Јапонија Мотор За Кертриџ Tattao Машина Зафат Свеж Со попуст
OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011 Свеж
OPHIR AIRBRUSH МИНИ ФИЛТЕР за ВОЗДУХ-Влага/Вода Стапица-Спреј Пиштол Филтер за Воздух Airbrush Додаток _AC011

ОписПоврзани директно врз airbrush, ХС F4 мини филтер е последнатаодбрана за испорака чист, сув воздух на airbru

DEN 239.52
Wyuen Привремена Тетоважа за Возрасни Водоотпорен Tatoo Налепница Телото Уметност, Мода Чукање на срцето Човек Жена AB-026 Свеж Со попуст
100Pcs/многу Тетоважа Aftercare Крем за Нега Лосион Против Лузна Витамин Маст За Тетоважа Телото Уметност, Трајна Шминка Тетоважа Свеж Со попуст
YILONG 20 x Расположливиот 5RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Свеж Со попуст
Заврши Тетоважа Машина за Полнење Сет 1 Тетоважа Машина Пиштол Прекинувач Игла за Тетоважа Почетник Колекции Свеж Со попуст
Заврши Тетоважа Машина за Полнење Сет 1 Тетоважа Машина Пиштол Прекинувач Игла за Тетоважа Почетник Колекции

Карактеристики 100% Сосема Нов Лесно се применува и може да имаат DIY тетоважа со оваа машина Исклучителна

DEN 1408.00 1636.80
50 Компјутери Microblading Игли 12 игли за Microblading Везови Пенкало Pernement Шминка Веѓа Тетоважа Материјали Свеж
50 Компјутери Microblading Игли 12 игли за Microblading Везови Пенкало Pernement Шминка Веѓа Тетоважа Материјали

Бела 12 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

DEN 532.80
Топла Продажба на Мини Тетоважа Напојување За Тетоважа Машина Подножјето на Возилото Дигитален LCD Моќ Кутија Снабдување Свеж Со попуст
YILONG 50PCS Професионални Тетоважа Игли 11RM Круг Магнум Криви Тетоважа Игли Медицински Нерѓосувачки Челик Материјал Бесплатен Свеж Со попуст
1000Pcs 8мм Мали Димензии Црвени Пластични Тетоважа Мастило Капа Чаши Снабдување Свеж Со попуст
1000Pcs 8мм Мали Димензии Црвени Пластични Тетоважа Мастило Капа Чаши Снабдување

започнетекрајот добредојдовте во мојата продавницаМатеријал : ПластикаБоја : ЦрвенаВнатрешен Дијамет

DEN 311.00 345.60
Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs Свеж Со попуст
Бесплатен превозот за нерѓосувачки челик premanent шминка игли веѓа игли flex14 /100pcs

Бран 14 Игли сечилото Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли x 50pcsИгла тема : (1) Супериорен квалитет и

DEN 562.00 864.00
Microblading Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Tebori Пен Носителот +5pcs 5 Круг Ножеви Игли Комплет Наместен Свеж Со попуст
Microblading Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Tebori Пен Носителот +5pcs 5 Круг Ножеви Игли Комплет Наместен

Microblading Трајна Шминка Прирачник Тетоважа Tebori Пен Носителот +5pcs 5 Круг Ножеви Игли Функција : Најнов дизај

DEN 265.00 335.52
1pc Силикони Тетоважа Машина Носителот Трајна шминка пенкало Мастило Капа памук брис Додатоци на Штандот Свеж
100pcs 9/15/17/19/21Pin Microblading Засенчување Ножеви Тетоважа Игли ДВОЕН РЕД Microblading Игли Рамен Игла За Магла Веѓата Свеж Со попуст
100pcs 9/15/17/19/21Pin Microblading Засенчување Ножеви Тетоважа Игли ДВОЕН РЕД Microblading Игли Рамен Игла За Магла Веѓата

Карактеристики : Помош почетници брзо да се подигне нивото на За тетоважаСинтетички материјал, безбедн

DEN 713.00 792.00
1R Игли 50pcs Промотивни Трајна Шминка Машина Веѓа Игли Со Совети Капи Свеж Со попуст
1R Игли 50pcs Промотивни Трајна Шминка Машина Веѓа Игли Со Совети Капи

Трајна Шминка Машински Игли +Совети Големина : 1 RL Количина : (50pcs) Игли Пакет : Зелена Игли дијаметар голем

DEN 185.00 264.00
20pcs 3rl полу постојан веѓа тетоважа игли постојан сочинуваат касети за слобода тетоважа машина Свеж Со попуст
20pcs 3rl полу постојан веѓа тетоважа игли постојан сочинуваат касети за слобода тетоважа машина

20pcs професионални трајна шминка игли 3rl слобода кертриџ тетоважа игла за слобода / charmant тетоважа машинаС

DEN 759.00 799.20
Нови DIY Флеш Тетоважа Злато Сребро Металик Привремени Тетоважи Златна mandala хривнија телото уметност пеперутка шминка за Свеж Со попуст
WYUEN Стрели Привремена Тетоважа Налепница за Жените Мода Налепници Мажите Телото Уметност Стрелка Лажни Тетоважа AB-003 Свеж Со попуст