ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја

ПОВТОРНО Полн Кристал Нараквици за Жените Shinning ААА Кубни Циркон Сребро Злато се Зголеми Златна Боја

10 %

DEN 131.00

DEN 145.44

Свеж

Во магацинот


Точка Име : Белегзии
Стил : Трендовски
Големина : 16.5*0.7 cm
Тежина : околу 15g
Материјал : Цинк Легура
Пакет : opp вреќа

Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Компатибилност: Сите Компатибилен
Затворач Тип: Лесно-кука
Пол: Жените
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Функција: Расположение Tracker
Нараквици Тип: Синџир & Линк Нараквици
Материјал: Метал
is_customized: Yes
Бренд Име: Recordar Espacio
Поставување Тип: Канал поставување
Обликотшема: Геометриски
Број На Модел На: luoze-shouzuo
Синџир Тип: Други

Додатоци на производи

Моден Мажите Хривнија Широк Ткаенината Кожа Wristband Накит Рачно Изработени Плетенка Легура Тока Црна Браун Панк Стил На Хип Свеж Со попуст
FAMSHIN Boho Multilayer Монистра благослов Шарени Нараквици за Жените, Смола, Камен Нараквици & Алки Pulseras Етничка Накит Свеж Со попуст
FAMSHIN Boho Multilayer Монистра благослов Шарени Нараквици за Жените, Смола, Камен Нараквици & Алки Pulseras Етничка Накит

Ние само брод да се потврди цел адреси ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе рефундирање на ВАШИ

DEN 110.00 219.84
HONGHONG Висок Квалитет Циркони Хривнија&алки За жени ги красат алка Свадба Благороднички елегантен стил Невестата Нараквици Свеж Со попуст
Нови Бохемија морето на плажа школки нараквици шарени tassels шарм хривнија Boho шик Pompous Шарм алка Нараквици Свеж
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо Свеж Со попуст
Најновите година Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на големо

Производство : Најновите 2014 Мода Накит Изјава Смола Отвори Шарм Нараквици & Алки Фабрика трговија на гол

DEN 223.00 248.16
Автентични 925 Фунта Сребрена Алка Одговара Хривнија Шарм Мушка Алка за Жените Луксузни Накит Оригинални Pulseira XCHS904 Свеж Со попуст
Hapiship 2017 Моден Стил Сребро ноќта на Вештерките Рака Скелет Череп Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Кул Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Топла нова мода поставен Розова Стакло Имитација Бисер Круг Монистра Алка Хривнија Еластичен Мода Накит Одлуки Дизајн W0082 Свеж Со попуст
LUKENI 25PCS Топла Продажба Широк Рок Музички Бендови У2 Силикони Wristband Широк Црна, Црвена У2 Силикони Хривнија&Bangels Свеж Со попуст
LUKENI 25PCS Топла Продажба Широк Рок Музички Бендови У2 Силикони Wristband Широк Црна, Црвена У2 Силикони Хривнија&Bangels

Wecome на нашата продавница!Материјал : силикон,гумаКоличина : 25pcsСостојба : 100% сосема новГолемина : 202*25*2mm (

DEN 1140.00 1199.52
dongsheng Аниме Цртан филм Морнар Месечината Филм Приврзоци Нараквици за Жените Сјајна Злато Синџир Линк Алка Додатоци хривнија Свеж Со попуст
Hapiship 2017 Нова Топла Продаде Моден Стил Црна ноќ на Вештерките Рака Черепот Еластична Хривнија Алка + Прстени RCH Бесплатен Свеж Со попуст