5 Компјутери AC 250V 10A 3P IEC 320 C14 Plug Панел Планината Моќ Влезот Sockets Receptacle

5 Компјутери AC 250V 10A 3P IEC 320 C14 Plug Панел Планината Моќ Влезот Sockets Receptacle

DEN 91.20

Свеж

Во магацинот


Спецификација :
Име На Производ Моќ Влезот Socket
Напојување AC 10 A 250 V
Приклучок Тип IEC 320 C14
Иглички Број 3
Монтажа Тип Завртка Тип
Монтажа Големина 2.7 x 2 x 2.1 cm / 1.1" x 0.8" x 0.83" (L*W*T)
Монтажа Завртка Теренот 4cm / 1.6"
Вкупната Големина 5 x 2.2 x 2.7 cm / 2" x 0.9" x 1.1" (L*W*T)
Материјал Пластика, Метал
Боја Црна, Сребрена На Ѕвонење
Нето Тежина 42g
Пакет Содржина 5 x Моќ Влезот Сокети
Опис :
IEC 320 C14 машки приклучокот, 3-pin терминали, издржлив материјал, конструкција, долго користење на живот.
Користи широко во лабораторија опрема, фитнес опрема, индустриска автоматизација, опрема, итн.
Answer : ___________________________ Note : Завртки не се вклучени овде.

сертификација: CQC,CE,CCC,RoHS
Гаранција: 100000
Тип На Прекинувач: Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На: iec 320 c14
Карактеристики: Префрлете
Материјал: Пластични
Тип На Објект: Прекинувачи

Додатоци на производи

Дигалки Кревање 12m x 3мм Нерѓосувачки Челик Флексибилни Жица Кабел Сива Свеж
Дигалки Кревање 12m x 3мм Нерѓосувачки Челик Флексибилни Жица Кабел Сива

Име на производ Челик Жица Кабел Материјал од не 'Рѓосувачки Челик Боја Сива Кабел со Дијаметар од 3мм / 0

DEN 762.24
40 Pin 1 ft ( 12 Инчи ) IDE Рамен Лента Машки - Женски Продолжување Кабел DVD ROM Свеж
40 Pin 1 ft ( 12 Инчи ) IDE Рамен Лента Машки - Женски Продолжување Кабел DVD ROM

Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни ги испратите на ebay поракаНие брод во светот со користење на С

DEN 191.52
G81Y 12x12x4.3ММ 4PIN Висок Квалитет 30pcs Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Авто-ресетирајте ги НАТОПИ Врвот Бакар Свеж Со попуст
Panlongic M18 E3F-R2N2 Повратни информации Одраз Тип DC 6-36V NPN КООРДИНАТОР, Нормално, Блиски Фотоелектрически Сензор Switch Свеж Со попуст
Panlongic M18 E3F-R2N2 Повратни информации Одраз Тип DC 6-36V NPN КООРДИНАТОР, Нормално, Блиски Фотоелектрически Сензор Switch

Функција : Напојување пресврт врска заштита,краткиколо заштита, може директно да се поврзе со САЛАДИНДо

DEN 328.00 364.32
Светилка сенка за табела светилки сликарство цвет Апстрактен Модел Текстилни Ткаенини Декоративни Горниот кружен бран светилка Свеж Со попуст
2x 3M 20 Мерач AWG Силиконска Гума Wire Кабел Црвено Црн Флексибилни Свеж
2x 3M 20 Мерач AWG Силиконска Гума Wire Кабел Црвено Црн Флексибилни

Сосема нов и висок квалитетСупер флексибилни и ниска електрична отпорностВисоко ефикасни конекција и

DEN 91.20
5pcs Мини RGB/RGBW Led Засилувач Контролер DC5-24V Заеднички анодна Контрола за 5050 RGB/RGBW Led Лента Свеж Со попуст
5pcs Мини RGB/RGBW Led Засилувач Контролер DC5-24V Заеднички анодна Контрола за 5050 RGB/RGBW Led Лента

Спецификација : Употреба : RGBW / RGB led лента засилувач Напон : DC524 V Поврзување на Владата : Заеднички анодна M

DEN 281.00 364.80
Течни Мерење 190mm х 3мм К Тип Земјата Thermocouple Сонда 2 Метри Свеж
Течни Мерење 190mm х 3мм К Тип Земјата Thermocouple Сонда 2 Метри

Име на производ Thermocouple Трансфер Тип К Тип на Порака Земјата Температура Опсег од 0 до 400 целзиусови степе

DEN 330.72
Топла Продажба DC12V 24V 2Channel Радио Далечински Управувач Switch Приемник со Метални Push Копчето Предавателот Учење Кодот Свеж Со попуст
1pcs DKLD копчето вклучите / водоотпорен вклучите / електромагнетни switch DZ04 две-фаза 220V IP55 Свеж
1pcs DKLD копчето вклучите / водоотпорен вклучите / електромагнетни switch DZ04 две-фаза 220V IP55

Добредојдовте на нашата ПродавницаKing Sun Micro Electronics Co.,LtdИмаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е в

DEN 1440.00
10pcs Трајни Микро Прекинувач Граница Вклучите Долго Зглоб Ролери Еден SPDT Snap Акција Mayitr 15A V-156-1C25 Свеж Со попуст
10pcs Трајни Микро Прекинувач Граница Вклучите Долго Зглоб Ролери Еден SPDT Snap Акција Mayitr 15A V-156-1C25

BI0003486Спецификација : Бренд новиМодел : V1561 C25Материјал : пластични & металБоја : црна, црвенаГолемина : как

DEN 132.00 220.32
5m/10m/20 милиони/50 метри 3pin продолжен кабел 22 AWG led лента жица се прошири конектор конзервирани Жица electronical жица Свеж Со попуст
5m/10m/20 милиони/50 метри 3pin продолжен кабел 22 AWG led лента жица се прошири конектор конзервирани Жица electronical жица

5m / 10m / 20 милиони / 50 метри 3pin продолжен кабел 22 AWG led лента жица се прошири конектор конзервирани Жица electron

DEN 131.00 168.00
5pcs Mayitr Висок Квалитет ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Рокер Toggle Switch Interruptor Тешки 15A 250V SPST 2 Pin Прекинувачи Водоотпорен Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 5 Групи Tyco/Amp 5 pin женски авто електрични wire конектор 282193-1 Свеж
Бесплатен Превозот 5 Групи Tyco/Amp 5 pin женски авто електрични wire конектор 282193-1

100% Сосема НовБоја : ЦрнаКоличина : 5 Групи / многу Полнење 3.5 mm Терминали Топлина се СмалуваатОдговара : Мо

DEN 566.40
G84Y 30pcs 12x12x6.5MM 4PIN G84 Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Авто-ресетирајте Нови НАТОПИ Врвот Бакар Најевтиниот Свеж Со попуст
10 сет Л Форма LED Конектор 2 pin/3 pin/4 pin/5pin solderless За 8mm/10мм/12mm 5050/ws2811/ws2812b RGB/ RGBW/ светска војна Свеж Со попуст
10 сет Л Форма LED Конектор 2 pin/3 pin/4 pin/5pin solderless За 8mm/10мм/12mm 5050/ws2811/ws2812b RGB/ RGBW/ светска војна

10 сет Л Форма LED Конектор 2 pin / 3 pin / 4 pin / 5pin solderless За 8mm / 10мм / 12mm 5050 / ws2811 / ws2812b RGB / RGBW / светска војна SMD LED Лен

DEN 150.00 192.00
5 парови 5pin LED Конектор Машки Женски Со Кабел Кабелот 15cm должина За RGBW SMD 5050 Лента Светлина Свеж Со попуст
5 парови 5pin LED Конектор Машки Женски Со Кабел Кабелот 15cm должина За RGBW SMD 5050 Лента Светлина

Се користи за : Led Драјвер / Лента конекторСе продава тип : Машки / Женски / Еден сетДолжина : 14cm(Еден)За SMD 505

DEN 117.00 192.00
Професионални велика БРИТАНИЈА/ЕУ 220V Телефон РК Безжичен Далечински Управувач Smart Префрлање на GSM Штекер Моќ Приклучок Свеж Со попуст
10pcs V-156-1C25 Микро Прекинувач Граница Вклучите Mayitr Долго Зглоб Ролери Еден SPDT Snap Акција Црвено Црн Свеж Со попуст
10pcs V-156-1C25 Микро Прекинувач Граница Вклучите Mayitr Долго Зглоб Ролери Еден SPDT Snap Акција Црвено Црн

BI0003486Спецификација : Бренд новиМодел : V1561 C25Материјал : пластични & металБоја : црна, црвенаГолемина : как

DEN 133.00 221.28
90-120 degreen led Леќа + Рефлектор Collimator + Фиксна стапка 20W 30W 50W 70W 100W LED 1set Свеж Со попуст
90-120 degreen led Леќа + Рефлектор Collimator + Фиксна стапка 20W 30W 50W 70W 100W LED 1set

Драг Пријател : thi цена ќе брод без следење на број, се надевам, ќе може да се разбере44mm Леќа + 50mm Рефлектор

DEN 96.00 100.80
Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Црна SODIAL Свеж
Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Црна SODIAL

Метал Орев LED Монтажа Носителот Панел w 3мм 50 Парчиња Black Product Име : LED Држач;Одговара LED Дијаметар : 3мм Наво

DEN 81.12
10pcs 5.5x2.1 Приклучок за DC машки Женски Кабел Wire Конектор За 3528 5050 LED Лента Светлина Свеж Со попуст
10pcs 5.5x2.1 Приклучок за DC машки Женски Кабел Wire Конектор За 3528 5050 LED Лента Светлина

*Конектор Вметнете : 5.5*2.1 мм * За led лента светлина една боја 5050 3528 * На конектор сет е малку водоотпорен...

DEN 73.00 120.00
4.8 М 15.7 Ft ЈП Полиетилен Спирала Кабел Жица Заврши Цевка Црна 8мм Свеж
4.8 М 15.7 Ft ЈП Полиетилен Спирала Кабел Жица Заврши Цевка Црна 8мм

Име На Производ Спирала Заврши Материјал Полиетиленски Боја Црна Вкупна Должина(Прибл.) 4.8 M / 15.7 Ft надво

DEN 345.60