BIVIGAOS Женска Пролет, Есен Зима Дебели 120D Сомот Хулахопки Падне Pantys Медиуми Секси Чорапи Основа Лесна Pantyhose Жени

BIVIGAOS Женска Пролет, Есен Зима Дебели 120D Сомот Хулахопки Падне Pantys Медиуми Секси Чорапи Основа Лесна Pantyhose Жени

20 %

DEN 192.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот

Ако имате било какви прашања, ве молиме прашајте!
Превозот и ракувањето со
Ние, исто така продаваат на други производи, ако треба други елементи, можете да пратите e-mail на нас, кажи ни производите информации (количина, бои и квалитетот на фотографијата ќе биде подобро). Благодарение толку многу за вашата купување !
Плаќање
1., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ако објектот не е компатибилен или употребливи оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки . оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети доколку ставката што сте ја примиле е задоволувачки. Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Ви благодариме
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
?За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
?Тоа ќе потрае 15-25 работни дена. Ќе ја пресметаме цената и превозот на трошоците, обидете се да ви даде најдобра цена. Ви благодариме!
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работни дена по приемот на вашата исплата
Ние брод објекти со ЕМС, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната
Бесплатен Превозот :
?Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
Добредојдовте во мојата продавница!
Големината може да биде различен од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!
Детали За Производот :
Материјал : 120 D Сомот Боја : црна, голи, кафеава, сива Големина : слободен големина,една големина ( високо еластична ) Одговараат на толпата : висина 150-173 cm , Тежина помалку од 70 KG
Некои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.Ние обично го прифати многу начини на плаќање
2. Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве Молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.
?Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. За Египет, Јужна Америка и руски, тоа можеби се земе со 25-35 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.
Меѓутоа,ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. Ви благодариме за вашето разбирање.
?Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Големина: One Size
Тип На Објект: Тесни
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Дебелина: Стандард
Бренд Име: BIVIGAOS
Материјал: Памук Мешавини
Број На Модел На: pantys медиуми
Материјал: Сомот
боја: црна, кафеава, голи, сива
Style1: сјајна pantyhose
style2: медиуми pantis жена
Боја Стил: Природна Боја

Додатоци на производи

Лето Жените Бедрото Високи Порибување Над коленото Чорапи Секси Трикотаж Остане До Чорапи 99 H9 Свеж Со попуст
Лето Жените Бедрото Високи Порибување Над коленото Чорапи Секси Трикотаж Остане До Чорапи 99 H9

Лето Жените Бедрото Високи Порибување Над коленото Чорапи Секси Трикотаж Остане До Чорапи 99 H9 Функција

DEN 55.00 58.08
2017 Најновите 3D Графики Животинско Чорапи Мода Huskies француски Булдог Уметничка Слика Жените Чорапи Шарени Памучни Чорапи Свеж Со попуст
MZ26032 Сосема нов Висок квалитет на Жените сомот хулахопки/pantyhose есен зима стил жените хулахопки трговија на големо 2pieces=1Lot Свеж Со попуст
Нови пристигнување Harajuku Ретро Симпатична Памук Жените Дама Лабава flanging чипка Чорапи Есен Зима Во Цевка Јапонски корејски Свеж Со попуст
МАЧКА лето удобна памучна бамбус влакна девојка жените чорапи глуждот ниска женски невидливи боја девојка момче hosier 12pair=24pcs Свеж Со попуст
Жените Фитнес, Пилатес Шарени Чорапи Не се Лизга Масажа Пети Трајни Танц Глуждот Зафат Вежба Печатени Писмо Чорапи Свеж Со попуст
Секси Латекс Влажни Изгледа Чорапи Жените Црна ПВЦ Пол Танц Чорапи Faux Патент Кожа Лејди Clubwear Микро Мини Порибување Свеж Со попуст
2017 Пролет Лето Хулахопки Жените Ултра Тенок Стил Големи Димензии Чорапи Свила Еластичност Транспарентен Pantyhose Жените Хулахопки Свеж Со попуст
Топла Продажба Хулахопки ултра еластична Нови Mens Тенка Свила чорапи Торбичка Обвивка долна облека Порибување за секси чорапи Свеж Со попуст
1pair Мода Нога Warmers Жена Долги Чорапи Популарни Коноп Цвеќиња Плетење Чекор Нога Зима и Топло Порибување H9 Свеж Со попуст
1pair Мода Нога Warmers Жена Долги Чорапи Популарни Коноп Цвеќиња Плетење Чекор Нога Зима и Топло Порибување H9

1pair Мода Нога Warmers Жена Долги Чорапи Популарни Коноп Цвеќиња Плетење Чекор Нога Зима и Топло Порибување H

DEN 104.00 117.60
лето удобна памучна бамбус влакна девојка жените чорапи глуждот ниска женски невидливи боја девојка момче hosier 1pair=2 парчиња Свеж Со попуст
топла постави мрежа чипка жартиера појас Хулахопки Секси Чорапи Женски Бедрото Високи Fishnet plaid шупливи од Жените Црна Трикотаж Свеж Со попуст
5pair Нови Жените Памучни Чорапи Симпатична Цртан филм Дизајн Чорапи Дише Пот-слободен Чорапи за Жените и Девојка Маче/Puppies/Був Свеж Со попуст