22mm Latching 2NO Ротари Одберете Switch Ui 600V О 10A

22mm Latching 2NO Ротари Одберете Switch Ui 600V О 10A

DEN 109.92

Свеж

Во магацинот


Модел No : Одберете Switch
Контакт Тип : 2 NO
Акција Тип : Latching
О 10 A AC Адаптери 660 V
Монтажа Дупки : 22 MM
Терминалот Број : 4
Главен Материјал Пластика, Метал

боја: 2 позиција, позиција 3
сертификација: CQC,CE,CCC,RoHS
Гаранција: 100000
Тип На Прекинувач: Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На: LAY7-11B
Карактеристики: Префрлете
Тип На Објект: Прекинувачи

Додатоци на производи

Мелење Мелница Машина 10m х 3мм ПВЦ Обложени Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел Свеж
Мелење Мелница Машина 10m х 3мм ПВЦ Обложени Нерѓосувачки Челични Јажиња Кабел

Име на производ Челик Жица Кабел Материјал од не 'Рѓосувачки Челик, ПВЦ Боја Сива Кабел со Дијаметар од 3

DEN 572.64
Професионални велика БРИТАНИЈА/ЕУ 220V Телефон РК Безжичен Далечински Управувач Smart Префрлање на GSM Штекер Моќ Приклучок Свеж Со попуст
5Pair=10Pcs Нови Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда SMT Свеж
5Pair=10Pcs Нови Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда SMT

5 Pair=10 Pcs Нови Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда SMTПревозот : Aliexpress Стандард Прев

DEN 77.76
4.8 М 15.7 Ft ЈП Полиетилен Спирала Кабел Жица Заврши Цевка Црна 8мм Свеж
4.8 М 15.7 Ft ЈП Полиетилен Спирала Кабел Жица Заврши Цевка Црна 8мм

Име На Производ Спирала Заврши Материјал Полиетиленски Боја Црна Вкупна Должина(Прибл.) 4.8 M / 15.7 Ft надво

DEN 345.60
Црна Далечински Управувач Нагоре Надолу Запре 3 Копчето Моторни Далечински Управувач Предавателот 2262 315 433.92 MHZ TX Притисни Свеж Со попуст
50 компјутери USB 3.1 Тип C Connector 24 Pin Женски Десен Агол SMT Табот USB 3.1 Верзија Штекер receptacle Свеж Со попуст
50 компјутери USB 3.1 Тип C Connector 24 Pin Женски Десен Агол SMT Табот USB 3.1 Верзија Штекер receptacle

USB 3.1 Тип C Connector 24 Pin Женски Десен Агол SMT Табот USB 3.1 Верзија Штекер receptacleКорисниците Кои Видени Оваа Точка

DEN 1140.00 1200.00
5pcs Мини RGB/RGBW Led Засилувач Контролер DC5-24V Заеднички анодна Контрола за 5050 RGB/RGBW Led Лента Свеж Со попуст
5pcs Мини RGB/RGBW Led Засилувач Контролер DC5-24V Заеднички анодна Контрола за 5050 RGB/RGBW Led Лента

Спецификација : Употреба : RGBW / RGB led лента засилувач Напон : DC524 V Поврзување на Владата : Заеднички анодна M

DEN 281.00 364.80
Течни Мерење 190mm х 3мм К Тип Земјата Thermocouple Сонда 2 Метри Свеж
Течни Мерење 190mm х 3мм К Тип Земјата Thermocouple Сонда 2 Метри

Име на производ Thermocouple Трансфер Тип К Тип на Порака Земјата Температура Опсег од 0 до 400 целзиусови степе

DEN 330.72
2 парчиња Звучник Кутија Притисни Пролет Вид Задолжителен Пост Терминал Конектори Свеж
2 парчиња Звучник Кутија Притисни Пролет Вид Задолжителен Пост Терминал Конектори

Овој терминал одбор е дизајниран за најразлични апликации, каде замена на оригинален говорник одбор е п

DEN 193.92
620pcs Dupont 18-26AWG Жица Скокач Pin Насловот Конектор за Домување M/F Crimp Иглички Свеж
620pcs Dupont 18-26AWG Жица Скокач Pin Насловот Конектор за Домување M/F Crimp Иглички

620pcs Dupont 1826 AWG Жица Скокач Pin Насловот Конектор за Домување M / F Crimp ИгличкиСпецификација : Бренд новиКомпа

DEN 441.60
WQS93-12 Електричен Бојлер Литургија Термостат AC 250V 20A 4 Pin Терминали Свеж
WQS93-12 Електричен Бојлер Литургија Термостат AC 250V 20A 4 Pin Терминали

Име на производ Бојлер Термостат Напон Оценка AC 250 V 20 A Модел WQS9312 Терминали 4 Capillary Кол 3.5 mm / 0.14" Големинат

DEN 532.80
4 Pin LED Конектор L / X / T Форма Врска Продолжување Жица За RGB LED Лента Светлина DC 12V Свеж Со попуст
4 Pin LED Конектор L / X / T Форма Врска Продолжување Жица За RGB LED Лента Светлина DC 12V

Опис : Име на производ : L Форма RGB Лента КонекторШирина : 10ММ (Погоден за 10мм RGB led лента )Модел : 4pin L / X / T Фор

DEN 43.00 61.92
1pcs DKLD копчето вклучите / водоотпорен вклучите / електромагнетни switch DZ04 две-фаза 220V IP55 Свеж
1pcs DKLD копчето вклучите / водоотпорен вклучите / електромагнетни switch DZ04 две-фаза 220V IP55

Добредојдовте на нашата ПродавницаKing Sun Micro Electronics Co.,LtdИмаме многу различни видови на стоки ,И повеќе е в

DEN 1440.00
40 Pin 1 ft ( 12 Инчи ) IDE Рамен Лента Машки - Женски Продолжување Кабел DVD ROM Свеж
40 Pin 1 ft ( 12 Инчи ) IDE Рамен Лента Машки - Женски Продолжување Кабел DVD ROM

Ве молиме да се чувствуваат слободни да ни ги испратите на ebay поракаНие брод во светот со користење на С

DEN 191.52
Пар Гума Заварување Кабел Конектор Кабел Заеднички Заварчик Приклучоци 13mm Свеж
Пар Гума Заварување Кабел Конектор Кабел Заеднички Заварчик Приклучоци 13mm

Име На Производ Заварување Конектор Материјал Гума, Метал Главната БојаЦрно, Златен Тон Сегашните 160250 A

DEN 522.72
10PCS/Многу RJ45 Нето Мрежа Модуларен Приклучок Cat5 CAT5e Cat6 Конектор 8P8C Злато позлатен Модуларен Приклучок Штекер Висок Свеж Со попуст
G70Y Висок Квалитет 20pcs/многу 3PIN 2A 125V G70 Мини Светлина на Допир се Префрлите на Глувчето Исклучете го Продаде во загуба Свеж Со попуст
G81Y 12x12x4.3ММ 4PIN Висок Квалитет 30pcs Тактилни Такт Push Копчето Микро Прекинувач Авто-ресетирајте ги НАТОПИ Врвот Бакар Свеж Со попуст
10pcs 5.5x2.1 Приклучок за DC машки Женски Кабел Wire Конектор За 3528 5050 LED Лента Светлина Свеж Со попуст
10pcs 5.5x2.1 Приклучок за DC машки Женски Кабел Wire Конектор За 3528 5050 LED Лента Светлина

*Конектор Вметнете : 5.5*2.1 мм * За led лента светлина една боја 5050 3528 * На конектор сет е малку водоотпорен Ле

DEN 73.00 120.00
2x 3M 20 Мерач AWG Силиконска Гума Wire Кабел Црвено Црн Флексибилни Свеж
2x 3M 20 Мерач AWG Силиконска Гума Wire Кабел Црвено Црн Флексибилни

Сосема нов и висок квалитетСупер флексибилни и ниска електрична отпорностВисоко ефикасни конекција и

DEN 91.20
Panlongic M18 E3F-R2N2 Повратни информации Одраз Тип DC 6-36V NPN КООРДИНАТОР, Нормално, Блиски Фотоелектрически Сензор Switch Свеж Со попуст
Panlongic M18 E3F-R2N2 Повратни информации Одраз Тип DC 6-36V NPN КООРДИНАТОР, Нормално, Блиски Фотоелектрически Сензор Switch

Функција : Напојување пресврт врска заштита,краткиколо заштита, може директно да се поврзе со САЛАДИНДо

DEN 328.00 364.32