Микро Отвори Циркон Животинско Лебди Леопард Pendant Bijoux Додатоци За Жени Луксузни Tassel Бисери Ѓердан DIY Изработка на Накит

Микро Отвори Циркон Животинско Лебди Леопард Pendant Bijoux Додатоци За Жени Луксузни Tassel Бисери Ѓердан DIY Изработка на

35 %

DEN 286.00

DEN 440.16

Свеж

Во магацинот


1.Микро Отвори Циркон Животинско Лебди Леопард Pendant Bijoux Додатоци За Жени Луксузни Tassel Бисери Ѓердан DIY Изработка на Накит
2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода Лебди Леопард Pendant
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7. Нашата Продавница :
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Тип На Објект: Приврзоци
Парична казна или Моден: Моден
Бренд Име: JUYA
Компатибилност: Сите Компатибилен
Стил: Тренди
is_customized: Yes
Број На Модел На: Животно Леопард Pendant
Пол: Жените
Обликотшема: Животните
Метали Тип: Бакар
Функција: Расположение Tracker
Приврзоци Тип: Лизгајте
Материјал: Кубен Циркони
Бесплатен превозот : Aliexpress Dropshipping
Занает: позлата
is_customized: Yes
Големина: 58*21mm
Тежина: 14.5g
Име на производ: Микро Отвори Циркон Животинско Лебди Леопард Pendant
Употреба: Жените Луксузни Tassel Бисери Ѓердан DIY Изработка на Накит
реден број: PL0408

Додатоци на производи

Персоналните Момчиња Име Бар Ѓердан Sterling Silver Почетна Диск Pendant за Момчиња Роденден Единствен Син Велигденски Подарок Свеж Со попуст
2018 Голема Кристал Був Pendant Ѓердан Цвет Назад Долги Низи На Животните Џемпер Колиер Femmes Dropshipping Jewelrly Подароци Свеж Со попуст
2018 Голема Кристал Був Pendant Ѓердан Цвет Назад Долги Низи На Животните Џемпер Колиер Femmes Dropshipping Jewelrly Подароци

НИЕ СМЕ ФАБРИКА ,НА ПОВЕЌЕ МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ ИМАТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ПОРАКА АКО САКАТЕ ТО

DEN 284.00 364.32
5pcs Антички Бронза Цвет Ѓердан Pendant Накит Тон Легура Правоаголник Камео Поставување на Лента И Стакло 61*48*8мм Pendant Свеж Со попуст
WT-C107 Двојно bails arrowhead форма конектори за промет на големо ,мода 24k злато трим druzy камен конектор за ѓердан Свеж
WT-C107 Двојно bails arrowhead форма конектори за промет на големо ,мода 24k злато трим druzy камен конектор за ѓердан

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!W TC107

DEN 2064.00
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30 Свеж Со попуст
dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓердан-30

dongsheng Жените Девојка Накит Божиќ Подарок Странец Нешто Ѓердан Ѓердан Со Лента Шарени Сијалица Pendant Ѓерд

DEN 70.00 102.72
Топ 5pcs/многу Накит Шарм Ѓердан Pendant Бронзена Легура на Ѕвонење Правоаголник Камео Cabochon+Стакло Поставување на Лента Свеж Со попуст
Новиот Дизајн Мода Накит Домот Антички Смола Растенијата Pendant Банкет Ѓердани &Pendant 2017 Свеж Со попуст
Новиот Дизајн Мода Накит Домот Антички Смола Растенијата Pendant Банкет Ѓердани &Pendant 2017

за нас ,како X001, кажете ни како да го промените тоа, или можете да ти пратам примерок за нас...

DEN 447.00 496.32
Гроздобер Pentagram Pendant Ѓердани Црна Црвениот Кристал Pentacle Ѕвезда Изјава Ѓердан за Жени Мажи Накит Свеж Со попуст
Гроздобер Pentagram Pendant Ѓердани Црна Црвениот Кристал Pentacle Ѕвезда Изјава Ѓердан за Жени Мажи Накит

5 Ѕ 99 11 49.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни email пред да замине негативни или неутрални или постигне 1

DEN 72.00 90.72
2018 Моделот Panda Делфин Пингвин Сидро најдобар пријател Pendant Ѓердан трговија на Големо Свеж Со попуст
Етничките Ѓердан Керамичка Црвено Монистра Дрво Гроздобер Шарм Приврзоци Ѓердани За Жените Накит Ѓердан Плетенка Јаже Синџири Свеж Со попуст
Моден 316L не ' Рѓосувачки Челик Етерични Масла Diffuser Ѓердан Locket За DIY Ароматерапијата Парфем Ѓердан Божиќ Партија Подарок Свеж Со попуст
Повеќе Ѓердани CZ Кристал Големи Кругови Pendant Ѓердан од Злато Сребро Долго Пуканки Синџири Ѓердан Жените Изјава Накит Свеж Со попуст
N121001 93 Бела Барок Бисер Ѓердани Свеж
N121001 93 Бела Барок Бисер Ѓердани

Накит ОписТип на Камен : Свежа вода образован бисер, елегантна бела и сива бисер, фенси сина аквамарин, д

DEN 1008.00
Outlander ТВ Накит Гроздобер Додатоци Линк Синџир Ѓердан Елени Меч Приврзоци Шарм Ѓердан Colar Свеж Со попуст
Outlander ТВ Накит Гроздобер Додатоци Линк Синџир Ѓердан Елени Меч Приврзоци Шарм Ѓердан Colar

Outlander ТВ Накит Гроздобер Додатоци Линк Синџир Ѓердан Елени Меч Приврзоци Шарм Ѓердан Colar2017 моден филм на

DEN 653.00 816.00