XINZUO 5 инчен комунални нож 67 слоеви Јапонски Дамаск кујна G10 се справи со овошје нож готвење ножеви бесплатен превозот

XINZUO 5 инчен комунални нож 67 слоеви Јапонски Дамаск кујна G10 се справи со овошје нож готвење ножеви бесплатен превозот

45 %

DEN 1132.00

DEN 2058.24

Свеж

Во магацинот


Опис : XINZUO 5 инчи Дамаск комунални нож
Категорија : Pin серија
Материјал : 67 слоеви висока јаглерод Дамаск челик & 10 Cr15 Co Mo V јадро.
Се справи со : Одлично G10 рачка, површина полирање . Користите за долго време не да ги искривуваат, не се избледени, не се намалила, невкусна заштита на животната средина.
Цврстина : 60±2 HRC
Карактеристики : остар и издржливи; Супер анти - ' рѓа; Светлина енергија.
Материјал и занает : multilayer Дамаск steel10 Cr15 Co Mo V core оптичка леќа обработка на фалсификување на процесот.
Острината на ниво на : на ниво на сечење сила : 6.0-8.0 N меѓународните стандарди.
Пакување : подарок кутија со рака, картонот (shockproof, притисок одбрана, mouldproof).

Кујнски Нож Големина: 3.5 инчен
Тип: Ножеви
Број На Модел На: PIN-WY
Материјал: Дамаск Челик
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
сертификација: CE / ЕУ,LFGB,CIQ,ФДУ
Нож Тип: Комунални Ножеви
Бренд Име: xinzuo

Додатоци на производи

2 ПАРЧИЊА/SET Цигара Запалки Мини Windproof Гас Шпорет Полесни за Рециклирање Refillable Лактот Палење Бутан Пламеник на Гас Свеж Со попуст
XITUO Секира Директно Фиксна Сечилото на Нож Опстанок Кампување Ловечки Нож Преносни Џеб ножеви Тактички Нож Висок Квалитет Свеж Со попуст
XINZUO 5 инчен Јапонија готвач нож 73 слоеви Јапонија Дамаск челик кујнски нож остри месо santoku нож со pakka дрво рачка Свеж Со попуст
XINZUO 5 инчен Јапонија готвач нож 73 слоеви Јапонија Дамаск челик кујнски нож остри месо santoku нож со pakka дрво рачка

Име на производ : 5 инчи Дамаск santoku нож .Параметри : должина : 248 mm, должина на ножот : 122mm, ножот ширина : 28mm,н

DEN 1182.00 1818.24
OUSSIRRO 4pcs поставите острило 240 1000 4000 10000 ронки професионални нож острилка острат камен нож камен пакет Свеж Со попуст
OUSSIRRO 4pcs поставите острило 240 1000 4000 10000 ронки професионални нож острилка острат камен нож камен пакет

8529598891444783 имаме повеќе whetstones! САД $ 43.98 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

DEN 2545.00 4991.04
3000+10000 ронки Рубин црвена Oilstone ножеви нож острилка острило 200*50*25mm(голема големина) мелница камен Свеж Со попуст
3000+10000 ронки Рубин црвена Oilstone ножеви нож острилка острило 200*50*25mm(голема големина) мелница камен

100% Вистински производи1 парче острило 200*50*25мм Користење на : home нож отворено нож ножици straiget нож Рубин oils

DEN 2287.00 2858.40
xinzuo 8 инчен секира нож слоеви Јапонски Дамаск кујнски нож професионални режење sashimi нож дрво се справи со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж Со попуст
Прст Guard Заштита На Прст На Рака Не Се Повреди Намали Нерѓосувачки Челик Рака Заштитник Нож За Сечење Прст Заштита Tools06 Свеж Со попуст
Sunlong 3.5 инчен Paring нож Јапонски челик VG10 core Дамаск челик овошје нож Шема челик пилинг остар нож кујна алатка Свеж Со попуст
Sunlong 3.5 инчен Paring нож Јапонски челик VG10 core Дамаск челик овошје нож Шема челик пилинг остар нож кујна алатка

ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни

DEN 2400.00 4799.04
Преносни Кујна Керамички Нож Острилка Професионални Острат Tools / Две Фази Sharpeners & Не се лизга Гумени База Свеж
Нови Остри Кујнски Прибор Овошје Paring Нож 3.5 инчен Висока Јаглерод германски Челик X50CRMOV15 ABS Seagulls се Справи со Мулти Свеж Со попуст
Hight квалитет на мулти-функција патување клешти со LED lihgt мулти-цел преклопен нож од нерѓосувачки челик џеб кампување ножеви Свеж Со попуст
2017 Топла продаде Двојно Двострано Пати Преносни Џеб Острилка Дијамант Нож Острат Камен Надворешна Кујна поправка edc алатки Свеж Со попуст
Професионална 3-Фази Нож Острилка Острат Алатки За Керамички & Ножеви Челик Кујнски Прибор Свеж Со попуст
Професионална 3-Фази Нож Острилка Острат Алатки За Керамички & Ножеви Челик Кујнски Прибор

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотПрофесионална 3Фази Нож Острилка Острат Алатки За Куј

DEN 357.00 475.20
XINZUO 5 компјутери кујнски ножеви поставите 67 слоеви Дамаск од не ' рѓосувачки челик santoku секира готвач комунални нож pakka Свеж Со попуст
SUNNECKO Професионални 8 инчен Леб Нож Дамаск Јапонски VG10 Челик Сечилото Торта Машина Кујнски Ножеви G10 се Справи со Готвење Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот ZHOU Фалсификувани Готвач Секира Сечење Месо, Овошје и Зеленчук Нож Eviscerate Коска Нож Кујна Мулти-се користи Свеж Со попуст
XINZUO 3.5 Paring Нож Дамаск Челик Кујнски Нож Овошје Пилинг Ножеви Pakkawood се Справи со Нерѓосувачки Челик Маса Салата Ножеви Свеж Со попуст