900M-Т-SK Lead-Free заменливи лемење железо совет за 936 лемење станица бесплатен превозот

900M-Т-SK Lead-Free заменливи лемење железо совет за 936 лемење станица бесплатен превозот

DEN 360.00

Свеж

Во магацинот

комбо -4.90 /комбо
900 M-Т-SK Lead-Free заменливи лемење железо совет за 936 лемење станица бесплатен превозот
Количина : 10 Pcs
Замена Железо Совет за Hakko 936 Станица.
За Модел : 900 M-Т-К
Облик - к
За 900 M.936 967 937 969
Овој совет е обложено со Олово-слободен Лемење
Оригиналната кутија : Никој
Боја : Сребрена
Објектот големина : 42*6mm
Нето тежина : 5g
Пакет тежина : 12g

Заварување Совет Спецификација: SK
Бренд Име: SZBFT
Број На Модел На: 900M-Т
is_customized: yes

Додатоци на производи

TIG Опрема за Заварување Заварчик додатоци/делови WP24W Вода за Ладење TIG Факел Заварување Факел/TIG Заварување Пиштол во главата Свеж Со попуст
10g/50g Благи pH Колофон Животната средина Лемење Флукс Паста PCB IC Делови Заварување Лемење Алатка за Металугрија Висок Квалитет Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Tig Факел Конверзија Plug 35-50 M10 M16x1.5mm Адаптер Брз Полнач За WP17/18/26 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Tig Факел Конверзија Plug 35-50 M10 M16x1.5mm Адаптер Брз Полнач За WP17/18/26

Бесплатен Превозот Tig Факел Конверзија Plug 3550 M10 M16x1.5mm Адаптер Брз Полнач За WP17 / 18 / 26 Ова е адаптерот не са

DEN 794.00 835.68
Црна Пластика Пролет Натоварени Им Помогнам На Копчето За Акција Мини Плазма Сечење Tig Заварување Факел Активирањето Свеж Со попуст
Соларни авто затемнување Миг Tig Лачно заварување очила, заварување LCD Леќа Филтер на стакло ,Заварување Стаклена Леќа Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Заварување Машина Додатоци Големи Stubby Гас Леќа Тело За WP9 WP20 TIG Заварување Факел/Заварчик Пиштол Свеж Со попуст
TIG Заварување машина Заварчик додатоци/делови WP22 Вода за Ладење TIG Факел Заварување Факел/TIG Заварување Пиштол во главата Свеж Со попуст
TVM802A Epuipment и Машини SMD Сместување Машина Изберете и Место Визија Свеж
TVM802A Epuipment и Машини SMD Сместување Машина Изберете и Место Визија

SMT Изберете и Место Машина TVM802 AВидео : https : / / www.youtube.com / channel / UCHg2 VCSol Cu Fe YLKx XAp9 PAТехнички Paramater : Спецификац

DEN 153600.00
бесплатен превозот PT31 факели главата факел тело за НАМАЛУВАЊЕ на-40 плазма машина Свеж Со попуст
бесплатен превозот PT31 факели главата факел тело за НАМАЛУВАЊЕ на-40 плазма машина

Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати пр

DEN 638.00 671.52
МИГ Факел Ракав Заварување Пиштол Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Врвот Сплит Cowhide Кожа CE TIG/МИГ/Плазма Кабел Свеж Со попуст
МИГ Факел Ракав Заварување Пиштол Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Врвот Сплит Cowhide Кожа CE TIG/МИГ/Плазма Кабел

Заварување Кабел Ракав Факел Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Сплит Cowhide Кожа TIG / МИГ / Плазма Кабел Ракави·

DEN 955.00 1836.48
Факелот се Справи со Tig Заварување Факел Флексибилни со Вентил Главата Тело Гас Ладење M10 Свеж Со попуст
Факелот се Справи со Tig Заварување Факел Флексибилни со Вентил Главата Тело Гас Ладење M10

Факелот се Справи со Tig Заварување Факел Флексибилни со Вентил ГлаваТелото Гас Ладење JUN19_20Карактеристи

DEN 313.00 401.28
0.6 mm 10g 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење Лемење на Жица Линија Флукс Заварување Ролна Содржина 2.0% Свеж Со попуст
0.6 mm 10g 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење Лемење на Жица Линија Флукс Заварување Ролна Содржина 2.0%

modname=ckeditorСосема нов и висок квалитет.63 / 37 колофон core лемење.ФЛУКС 2.0%.Жица со дијаметар : 0.6 mm.Точка на топе

DEN 33.00 33.12
Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка Свеж
Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет

DEN 249.12
TIG Заварување Машина Заварчик Додатоци/потрошен материјал WP26 17 18 Серија Факел/Пиштол Порцелански Shield Керамички Чаши Свеж Со попуст
T12 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 T12-BC2/T12-B2/T12-С1/T12-BL бесплатен превозот Свеж
T12 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 T12-BC2/T12-B2/T12-С1/T12-BL бесплатен превозот

18.70 / комбо 10.90 / комбо комбоЛемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Ж

DEN 619.20
1pc 3.7 милиметри Кол 30W Заменливи Внатрешни Греење Електрична Лемење Железо Малку Silverline Четири Форма Совети Свеж Со попуст
1pc 3.7 милиметри Кол 30W Заменливи Внатрешни Греење Електрична Лемење Железо Малку Silverline Четири Форма Совети

Карактеристики : 1.100% нов и висок квалитет.2.By прецизност обработка, специјални површински третман, антив

DEN 41.00 59.04