Топла Повеќенаменски Ниво Ласерски Хоризонт Вертикална Лента Мерка 8FT Aligner Меурчиња Владетел Алатка за Бесење Слики Поставување на Тротоарите

Топла Повеќенаменски Ниво Ласерски Хоризонт Вертикална Лента Мерка 8FT Aligner Меурчиња Владетел Алатка за Бесење Слики Поставување

DEN 333.60

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
100% Сосема Нов. Висок Квалитет
Нов Ласерски Ниво Хоризонт Вертикална Лента Мерка 8 FT Aligner
Висат полиците и кабинети, плочки и слика рамки со точноста
Проекти хоризонтална или вертикална ласерски зрак светлина
Заклучување 8-нога мерење лента.
Стандард и метрички владетели
Идеален За Било Која Работа Која Бара Права Линија Или Точни Мерења.
Користете го овој Повеќенаменски Ласерски Ниво за бесење слики, инсталирање shelving,
поставување на тротоарите, виси позадина и повеќе.
Ласерската светлина има on/off прекинувач.
Ласерски max излез : помалку од 0,5 m W
Напојува со 3*AG13 копчето мобилен батеријата (вклучени)
имајте на ласерски ниво далеку од вода ,прашина и сончева светлина
Спецификации :
Бранова должина : 650nm
Излезна Моќност : 5m W
Големина : 18.5 (L) x 6.2(W) x 2.8 (H) cm
Пакување големина : 210*80*40mm
Боја : Црна
Нето тежина : 184g
Пакет тежина : 199g
Оригиналната кутија : НИКОЈ
Пакување содржина :
1 x Ниво Ласерска
3 x AG 13 Копче-Клетки

Бренд Име: ACEHE
Број На Модел На: 32581097251
Бранова должина: 650nm
Тип: Вертикална & Хоризонтална Ласери
Големина: 18.5 (L) x 6.2(W) x 2.8 (H) cm
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
Излезна Моќност:
Големина: 18.5 (L) x 6.2(W) x 2.8 (H) cm
боја: Црна
Нето тежина: 184g

Додатоци на производи

Новиот 1.0 Х 1.5 2.0 X X X X X X 2.5 3.5 X 5 Леќа Прилагодливи Loupe Наочари Заградата / Headband лупа Зголемувачот со Светлина Свеж Со попуст
Новиот 1.0 Х 1.5 2.0 X X X X X X 2.5 3.5 X 5 Леќа Прилагодливи Loupe Наочари Заградата / Headband лупа Зголемувачот со Светлина

Новиот 1.0 Х 1.5 2.0 X X X X X X 2.5 3.5 X 5 Леќа Прилагодливи Loupe Наочари Заградата / Headband лупа Зголемувачот со Светли

DEN 445.00 523.68
2.0 ПРАТЕНИК HD Индустриски Дигитален Микроскоп Камера VGA CVBS USB AV ТВ Излези+8X-130X Оптички C-Планината Леќа+LED Светла+Носителот Свеж Со попуст
10pcs 20mm 45 степени LED Леќа Рефлектор За 1W 3W Висока Моќност 5W LED Светилка Светлина Свеж
10pcs 20mm 45 степени LED Леќа Рефлектор За 1W 3W Висока Моќност 5W LED Светилка Светлина

Freeshipping!10pcs 20mm 45 степени LED Леќа Рефлектор За 1 W 3 W Висока Моќност 5 W LED Светилка СветлинаДетали за леќа : Ле

DEN 143.52
Нови 1pc 3X 4.5 X Заварување лупа LED Loupe Зголемувачот Алигатор Клип Носителот Менгеме Подадена Рака Лемење Железо Поправка Свеж Со попуст
Читање Стаклена Леќа Зголемување 1PC 3X Големи Читање Зголемувачот Големи А4 Целосна Страница Лист лупа Книга за Читање Леќа Свеж Со попуст
USB Бела Rechargable LED Светло за Осветлување Дното Светлина Светилка Извор на Биолошки Микроскоп Стерео Микроскоп Бесплатен Свеж Со попуст
14MP HDMI USB Дигитални Индустрија Микроскоп Камера 120X Zoon C-планината Леќа 16GB ТФ-Картичка + 7 инчен HDMI LCD Монитор Свеж
14MP HDMI USB Дигитални Индустрија Микроскоп Камера 120X Zoon C-планината Леќа 16GB ТФ-Картичка + 7 инчен HDMI LCD Монитор

3 инчиЕфективни пиксели14 мегапикселнаПиксели големина1.)Резолуција : 1024x768; 800(RGB)×480 ПикселиАктивна повр

DEN 12432.00
2 парчиња/set 183*110mm Фокусна 180/120 правоаголник оптички ПММА пластични fresnel леќа за професионални 7.0 инчен diy проектор Свеж Со попуст
2017 НОВИ слабовидните рачен зголемувачот Читање зголемувачот Помош, Дигитални Видео Зголемувачот електронски микроскоп 2-25X Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот XDC видео микроскоп колона посебен микроскоп еден купи микроскоп poling Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот XDC видео микроскоп колона посебен микроскоп еден купи микроскоп poling

Се применуваат за XDC 10 а monocular видео микроскоп, со цел за продолжување на фокусна должина и треба подолг

DEN 1263.00 1344.00
Дијаметар 110 Фокусна должина 70mm fresnel леќа, 0,3 mm жлебот на теренот, дебелина 2mm,ПММА материјал, со ниска цена Свеж
8X Виткање Копче Прстен Зголемувачот со Клучните Синџир Секојдневно Зголемена Алатка Висок Квалитет Џеб Преносни Секојдневно Свеж Со попуст
Бесплатен превозот ! 3.5 X-90X TRINOCULAR СТЕРЕО ЗУМ МИКРОСКОП ДВОЈНА ХАЛОГЕН SZM0.5X SZM2.0X Свеж Со попуст
Бесплатен превозот ! 3.5 X-90X TRINOCULAR СТЕРЕО ЗУМ МИКРОСКОП ДВОЈНА ХАЛОГЕН SZM0.5X SZM2.0X

Некои земји или оддалечените области може да потрае подолго.5 mm 28 X 7,1 милиметри 90.7 милиметри 67.Добредојд

DEN 15797.00 30378.72
Stoemi 10 Инчен 5X Сина Покрена Domed Бар Зголемувачот 7514B w/ Читање на Следење на Линија Оптички Алатка Бар лупа Свеж
HDMI 2.0 ПРАТЕНИК USB Дигитални Зголемувачот Индустриски Микроскоп Камера 220x Рачни Зголемувачот Со Штанд Стои Стил Зголемувачот Свеж Со попуст
1Pc 30X Преносни Оптика Loupe Зголемувачот лупа Објектив За Jeweler Монети, поштенски Марки W315 Свеж Со попуст
1Pc 30X Преносни Оптика Loupe Зголемувачот лупа Објектив За Jeweler Монети, поштенски Марки W315

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одличен производ за да се види одлуки индустрија,

DEN 197.00 218.88
2 Парчиња/Set 34mm Дијаметар Гума Окуларот Покрие Штитници за Биолошки Стерео Микроскоп Телескоп Monocular Двоглед W315 Свеж Со попуст
Зголемувачот Стакло Накит Скали Jewellers Loupe Накит Алатки 10x Зголемување со LED Светло Свеж Со попуст
Зголемувачот Стакло Накит Скали Jewellers Loupe Накит Алатки 10x Зголемување со LED Светло

КАРАКТЕРИСТИКИ : 10x зголемување ЈАСНО & ОСТРИ гледање доаѓа со LED Светилки Може да се користи 8 различни с

DEN 1365.00 1819.20