10pcs/Пакет Магија Сунѓерот Гумичка Вредност Пакет Автомобил Чистење Сунѓери Автомобил Мие Кујна Канцеларија Бања Почиста Трајни Нано Сунѓерот

10pcs/Пакет Магија Сунѓерот Гумичка Вредност Пакет Автомобил Чистење Сунѓери Автомобил Мие Кујна Канцеларија Бања Почиста Трајни

DEN 95.52

Свеж

Во магацинот

Ве молиме да се повлечеме на објектот кој се испраќа преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не може да се следи, бидејќи мала вредност! Ако сакате да го објектот за да се следи, ве молиме да го плати превозот цена за Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Се надевам дека ќе може да се разбере нас! Карактеристики : Природни антибактериски, супер важност. Don' t содржи хемиски состојки, не-токсични. Користете само вода може да отстраните дамка или нечистотија. Може да се широко се користат во кујна, тоалет, канцеларија, хотел, ресторан и сл. Исечете го по желба во различна големина, appplies на конвексни и конкавни површината. Инструкции : се Впие сунѓерот во вода. Потоа да се притисне на гумичка да се отстрани повеќето од водата. Нежно тријте сунѓерот над нечистотија, smudges. Исплакнете гумичка по користи нежно. Ве молиме чувајте го сунѓерот гумичка без вода во чисти места, и подалеку од директно сонце. Спецификации : Meterial : Магијата Сунѓерот Количина : 10 Компјутери/Многу Прилика : Одговара За Кујна Канцеларија Бања Автомобил Мие


ИДЕАЛЕН ЗА AUTO, КАМИОН, ЏИП, RV, ДОМА, БРОД
Вашиот автомобил заслужува најдоброто и АВТО ГРИЖИ создава највисок квалитет на производи за супериорен автомобил грижа перформанси. Ние не само што ги направи за автомобил сопственици, ние дизајн нив за автомобил ентузијасти.
Вие сте добредојдени да се купи повеќе АВТО ГРИЖА брендови за Автомобил Мие како што е подолу :

Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Ширина: 6cm
Специјални Функции: за Кујна Канцеларија Бања и Автомобил се Мијат
Објектот Тежина: 2g
Материјал Тип: Пена Нано Сунѓерот
Објектот Дијаметар: 2cm
Бренд Име: авто нега
Објектот Должина: 10cm
Објектот Висина: 2cm

Додатоци на производи

Универзална Авто Микрофибер Автомобил Duster Четка За Чистење Прашина, Нечистотија Чиста Четка Автомобил Грижа Алатки За Полирање Свеж Со попуст
2 парчиња Автомобил Возило Snitty Винил Налепница Заврши Јаглероден Челик за Безбедност на Машина Фолија Сечење Графика Decals Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Се Справи Со BlueMax Squeegee Гума Снег Лопата Шофершајбната Прозорец Мраз Scraper Автомобил Заврши Воздушен Свеж Со попуст
8Pcs/Set 3inch Полирање Чистење Подлога Сунѓерот Комплет за во Автомобил Полирач W/ M10 Тема Адаптер за во Автомобил за Миење Свеж Со попуст
Автомобил Winonw Багра Винил Филм Алатка сина волна работ squeegee 10*7cm за 3D Карбонски Влакна Инсталација Автомобил Налепница Свеж Со попуст
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Пристигнување Свеж Со попуст
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Пристигнување

Материјал : Полимеризација Лепак + јаглерод во прав + Природна свила + Нано влакна ткаенина Боја : како шт

DEN 144.00 171.36
Количка За Вода Кофа Отворено Преносни Автомобил Мие Кампување Риболов Чистење Свитлива Кофа Производи Стигнале Кофи Свеж Со попуст
1pc Сина Автомобил Мие со Четка Авто Надворешноста Стигнале Долго се Справи со Проток на Вода се Префрлите Пена Шише Автомобил Свеж Со попуст
10pcs/многу Волна Почувствува 4 инчен Squeegee работ завиткување налепница за Возило Винил филм Авто Заврши Нијансирање Апликација Свеж Со попуст
1pc SEEYULE Микрофибер Автомобил Мие Крпа Чинија, Кујна Ткаенина за Чистење Прозорец Спрат Детали Силна Прашина Отстрани Свеж Со попуст
БУ-Bauty 40 * 70CM 32 * 43CM Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Крпи за Перење и Сушење Крпа Нови Пристигнување Свеж Со попуст
БУ-Bauty 40 * 70CM 32 * 43CM Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Крпи за Перење и Сушење Крпа Нови Пристигнување

Опис : Материјал : кожа ChamoisБоја : како на сликиКарактеристики : Силната апсорпција способностМека на доп

DEN 150.00 150.24
17 во 1 евтини whosale автомобил завиткување багра алатка Велур Филц од Волна Мини Остри Squeegee Триаголник Посочи Про Багра Свеж Со попуст
7Pcs/многу Автомобил Сунѓерот Полирање Шанса Чистење Влошки Комплет Наместен 4/5/6/7 Алатка Комплет За Автомобил Полирач Восок Свеж Со попуст
Yetaha 50Pc 1 Инчен 25мм Сунѓерот Чистење Полирање Шанса Подлога за Полнење За Автомобил Полирач Миење M6 Backer Плоча полски Свеж Со попуст
Yetaha 10Pcs 6 Инчен 150mm Мека Микрофибер Автомобил Шанса Полирање Апликатори Влошки Пена Сунѓерот Чистење Влошки За Автомобил Свеж Со попуст
Yetaha 4Pc 3/4/5/6 Инчен Чистење Полирање Сунѓерот Влошки Комплет За Автомобил Полирач Бафер Мека Бран Пена Вафли Подлога Автомобил Свеж Со попуст
OOTDTY Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Чисти Крпи за Перење и Сушење Крпа 1 Свеж Со попуст
OOTDTY Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Чисти Крпи за Перење и Сушење Крпа 1

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Chamois кожа Боја : Видете слики Карактеристики : Силна

DEN 93.00 120.96
Авто Грижа 5pcs100g Магија Автомобил камион Чисти Клеј Бар Авто Детали Почиста перач на Автомобили Сина Свеж Со попуст
Авто Грижа 5pcs100g Магија Автомобил камион Чисти Клеј Бар Авто Детали Почиста перач на Автомобили Сина

Авто Грижа Клеј Бар СинаКоличина : 5 парче по многуАвто Грижа Клеј Бар е најбезбедно и најефикасен начин

DEN 521.00 1157.76
5Pcs авто Полирач Бафер комплет за автомобил Мека Волна Хаубата чистење на Бела Подлога 4-7 инчен Свеж Со попуст
5Pcs авто Полирач Бафер комплет за автомобил Мека Волна Хаубата чистење на Бела Подлога 4-7 инчен

Боја : Бело+ЦрноДијаметар : 175mm / 7 инченПодлога Макс ВРТЕЖИ во минута : има око 8500 ВРТЕЖИ во минутаПоле на

DEN 205.00 205.44
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка Свеж Со попуст
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : СунѓеротДимензии : Должина околу 17cm.ширина околу 10cm,висина за 7

DEN 53.00 62.88
5 Инчен Полирач Авто Случаен Орбитал Воздух Дланка Сандер И Автомобил Полирач Поставите Полирач Машина За Чистење Алатка Свеж Со попуст
Мазна бела trapezoid 4 инчен 10*8.5 cm Прозорец Багра Алатка Squeegee Професионални Картичка Scraper Автомобил Алатка за Завиткување Свеж Со попуст
Автомобил Чистење на Бар Авто Обезбедува Ултра Мека за Миење 17cm*7*3cm Додатоци Абсорбента Сунѓерот Авто Грижа Автомобил Перење Свеж Со попуст